Horoskop tygodniowy 22-28.05.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W czwartek 25.05 nów Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że możemy spotkać na swojej drodze wyjątkową osobą, dostać bardzo ważne zadanie lub wiadomość, która znacząco zmieni naszą obecną sytuację. Wenus w kwadraturze z Plutonem sprawi, że finansowych pokus będzie wiele. Pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne. Randki za to będą bardzo udane.

Merkury wciąż przemierza znak Byka i w niedzielę 28.05 ustawi się w sekstylu z Neptunem, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

Horoskop tygodniowy

22.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w znaku Barana sprzyja ambitnym zadaniom, ale ludzie są niecierpliwi i atmosfera może być nerwowa. Wydarzenia biec będą szybko, bo nikt nie będzie chciał czekać na innych. Organizm domaga się więcej białka, dostarcz mu go w postaci zdrowych orzechów, pestek słonecznika i roślin strączkowych. Nawadniaj organizm, spaceruj.
Aspekty planet: 11.38 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 16.08 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 20.43 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki doda nam odwagi. Łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć przez cały piątek. Dobry dzień na randki i imprezy.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

23.05.2017, wtorek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 14.32)
przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, rób przemeblowanie.
Aspekty planet: 00.35 Księżyc w sekstylu z Marsem, 8.14 Księżyc w trygonie z Saturnem, 8.59 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawia, że ludzie stają się bardziej romantyczni i podatni na prośby. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości. Dobry dzień na randki i sztukę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

24.05.2017, środa
Księżyc w znaku Byka
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier.
Aspekty planet: 4.12 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 13.12 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 21.08 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

25.05.2017, czwartek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 14.15)
Nów w znaku Byka sprzyja cierpliwej pracy i dobrej organizacji. To dobry czas na zaczynanie diety. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Wenus w kwadraturze z Plutonem ostrzega nas jednak przed zbytnią rozrzutnością i ostrożnym obchodzeniem się z pieniędzmi. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 18.21 Wenus w kwadraturze z Plutonem, 21.44 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomina o tym, co ważne. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej pilnować swoich spraw i interesów. Dobry dzień na pracę, szukanie nowych możliwości, rachunki i zakupy.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

26.05.2017, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu.
Aspekty planet: 11.26 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 12.24 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.49 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Pod jej wpływem będzie wesoło! Uda się też współpraca z ludźmi,  wprowadzanie w życie  nowych pomysłów.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

27.05.2017, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.24)
Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy, szybko pójdzie nauka. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw na mieście. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 4.20 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 6.52 Księżyc w opozycji z Saturnem, 8.18 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

28.05.2017, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Poczujesz ożywienie i chęć spotkania się z ludźmi. Dziś zdobędziesz wiele ciekawych informacji i plotek. Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Merkury w sekstylu z Neptunem przestrzega przed chaosem i dekoncentracją. Zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości.
Aspekty planet: 9.03 Merkury w sekstylu z Neptunem, 10.56 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 12.07 Księżyc w trygonie z Neptunem, 12.27 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 20.05 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj śmiało pytaj się o ważne sprawy. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 1 o 06´ – 07 o 49´ Bliźniąt
Księżyc 8 o 01´ Barana – 22 o 39´ Raka
Merkury 5 o 56′ – 15 o 12′ Byka
Wenus 15 o 54´ – 22 o 07′ Barana
Mars 20 o 51´ – 25 o 33´ Bliźniąt
Jowisz 13 o 44′ – 13 o 25´ Wagi w retrogradacji
Saturn 26 o 13´ – 25 o 46´ Strzelca w retrogradacji
Uran 26 o 31´ – 26 o 52´ Barana
Neptun 14 o 05´ – 14 o 10′ Ryb
Pluton 19o 10´ – 19 o 03′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.05 od g. 8.59 do g. 14.32.
24.05 od g. 21.08 do 25.05 do g. 14.15.
27.05 od g. 8.18 do g. 13.24.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>