Horoskop tygodniowy 29.05-4.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień, Saturn doda powagi i trwałości naszym aktywnościom. Neptun sprawi, że mimo wielu obowiązków i ważnych spraw znajdziemy inspirację, a w weekend czekają nas niezwykłe spotkania.

W poniedziałek 29.05 Mars w opozycji z Saturnem może spowodować, że weźmiemy na swoje barki więcej, niż jesteśmy w stanie udźwignąć. Dobrze zaplanujmy czas i nie pracujmy po godzinach.

W środę 31.05 Mars w sekstylu z Uranem wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu. Merkury w trygonie z Plutonem przyniesie nam zasłużone uznanie i nagrodę za trudny ostatnich miesięcy. Sprzyja też handlowcom i podróżnikom. To dobry czas na podpisywanie umów, szukanie handlowych okazji, negocjacje i targowanie się.

W czwartek 1.06 Wenus w trygonie z Saturnem przestrzega nas, aby nie popełnić błędu, który może nas drogo kosztować. Kwadra Księżyca w znaku Panny przyniesie nam wiele okazji do zarobienia pieniędzy i rozwinięcia biznesowych pomysłów, musimy jednak pamiętać o tym, żeby wszystko robić z głową i nie omijać prawa.

W sobotę 3.06 Wenus w koniunkcji z Uranem nie sprzyja załatwianiu finansowych spraw, unikajmy spotkań z nieżyczliwymi osobami. Słońce w trygonie z Jowiszem sprzyja wszystkim nowym sprawom. Spotykajmy się z ważnymi klientami, wysyłajmy wiadomości, składajmy podania o pracę, zapisujmy się na szkolenia czy studia, wyjaśniajmy trudne sprawy.

W niedzielę 4.06 Słońce w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie do świata i ludzi. To dobry czas na relaks, odpoczynek, wizytę u znajomych, rozwój duchowy, jogę. Nie rób niczego na siłę, a spędzisz udany dzień. 4.06 Mars wkracza do znaku Raka sprzyja odpoczynkowi, odnawianiu dawnych znajomości, szukaniu drugiej połówki i wyjątkowym randkom. Raki i Koziorożce powinny trzymać nerwy na wodzy.

Horoskop tygodniowy

29.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 14.11)
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Unikaj farbowania włosów, wymocz stopy w wodzie z solą. Mars w opozycji z Saturnem sprzyja osobom cierpliwym i pracowitym.
Aspekty planet: 1.02 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 8.54 Mars w opozycji z Saturnem, 8.58 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły. Dobry dzień na załatwianie spraw w banku, podpisywanie umów.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

30.05.2017, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia.
Aspekty planet: 5.17 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 12.56 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 20.47 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom, nauce, medytacji. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do cudzych słabości. Unikaj krytykowania innych, rozmawiania o trudnych sprawach. Odpocznij i szukaj równowagi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

31.05.2017, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.15)
Księżyc w znaku Lwa sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą często zmieniać zdanie, bo dzisiaj liczy się prezencja i pozycja społeczna. Ważne będą dobre maniery, odpowiednia oprawa. Mars w sekstylu z Uranem  radzi unikać pośpiechu i ryzyka. Merkury w trygonie z Plutonem pomoże ci wyjaśnić sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 4.39 Mars w sekstylu z Uranem, 7.53 Księżyc w trygonie z Wenus, 10.22 Księżyc w trygonie z Saturnem, 12.50 Księżyc w trygonie z Uranem, 13.14 Księżyc w sekstylu z Marsem, 14.02 Merkury w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy towarzyscy i serdeczni. Wysłuchajmy, co mają nam do powiedzenia, razem wpadniemy na dobre pomysły. Warto zacząć coś nowego!

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

1.06.2017, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zdobywaj nowych znajomych. To dobry dzień na hobby i artystyczne wydarzenia, a także większe imprezy lub spotkania towarzyskie.
Uważaj tylko na plotki! Organizm dobrze przyswaja białko. Wenus w trygonie z Saturnem sprzyja kontaktom z przełożonymi i starszymi od nas osobami.
Aspekty planet: 14.42 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 17.23 Wenus w trygonie z Saturnem, 20.14 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. Warto iść do banku lub podpisywać ważne umowy. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

2.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc w znaku Panny sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki.
Aspekty planet: 5.09 Księżyc w trygonie z Plutonem, 10.54 Księżyc w trygonie z Merkurym, 17.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.48 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

3.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 2.03)
Księżyc w znaku Wagi sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko, ludzie będą ciekawscy i zmienni. Dzisiaj liczą się dobre i sympatyczne relacje z innymi. Warto umawiać się na spotkania i załatwiać sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów.
Wenus w koniunkcji z Uranem sprzyja sztuce i rozrywce. Słońce w trygonie z Jowiszem sprzyja omawianiu spraw finansowych.
Aspekty planet: 9.31 Wenus w koniunkcji z Uranem, 18.12 Słońce w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jeden
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

4.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Dobry dzień na porządki, większe pranie czy prasowanie. Zrób depilację i piling. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Słońce w kwadraturze z Neptunem ostrzega przed oszustami. Mars wkracza do znaku Raka i zmobilizuje cię do rozpoczęcia remontu czy drobnych napraw.
Aspekty planet: 3.43 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 4.33 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 14.51 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 18.13 Słońce w kwadraturze z Neptunem, 18.15 Mars wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: Dwa
Dwójka to wibracja zgody i miłości. Sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych czy nawet sąsiadów. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 07 o 49´ – 14 o 32´ Bliźniąt
Księżyc 22 o 39´ Raka – 24 o 35´ Wagi
Merkury 15 o 12′ – 26 o 32′ Byka
Wenus 22 o 07′ – 28 o 43´ Barana
Mars 25 o 33´ Bliźniąt – 0 o 13´ Raka
Jowisz 13 o 25´ – 13 o 15′ Wagi w retrogradacji
Saturn 25 o 46´ – 25 o 16´ Strzelca w retrogradacji
Uran 26 o 52´ – 27 o 10´ Barana
Neptun 14 o 10′ – 14 o 14´ Ryb
Pluton 19 o 03′ – 18o 56´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.05 od g. 8.58 do g. 14.11.
31.05 od g. 13.14 do g. 18.15.
2.06 od g. 23.48 do 3.06 do g. 2.03.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>