Horoskop tygodniowy 5-11.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nadchodzący tydzień zapowiada się ciekawie. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że wiele się nauczymy i dużo nowych rzeczy zrobimy. Ktoś lub coś zainspiruje nas, odzyskamy siły, a pewne plany nabiorą rozpędu.

We wtorek 6.06 Wenus wkracza do znaku Byka i skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W środę 7.06 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt i sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W piątek 9.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten dzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany. Wenus w sekstylu z Marsem sprzyja zakochanym i tym, którzy szukają kogoś do pary. Sukcesy towarzyskie mogą ci pomóc w pracy. Pamiętaj, to ty dyktujesz warunki i najlepiej wiesz, co jest ci potrzebne do szczęścia. Jowisz wychodzi z retrogradacji i pomoże nam zdobyć lepszą pozycję w naszym otoczeniu, ciekawsze oferty zawodowe i biznesowe. Warto podejmować ważne decyzje i wdrażać długofalowe plany finansowe.

Horoskop tygodniowy

5.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.45)
Warto zakończyć konflikty, wyjaśnić różne męczące nieporozumienia. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą korzyści. Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach. W Internecie znajdziesz dzisiaj sporo ciekawych wiadomości.
Aspekty planet: 3.21 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 7.09 Księżyc w opozycji z Uranem, 10.56 Księżyc w opozycji z Wenus, 13.50 Księżyc w trygonie z Marsem.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

6.06.2017, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie. Wenus wkroczy do znaku Byka i pomoże kończyć konflikty.
Aspekty planet: 9.26 Wenus wkracza do znaku Byka, 17.14 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

7.06.2017, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające. Merkury wkracza do znaku Bliźniąt i zacznie sprzyjać do 21.06 podróżom i ważnym spotkaniom.
Aspekty planet: 00.15 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, 2.35 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

8.06.2017, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.59)
Księżyc przynosi niespokojną aurę. Ludzie będą podejrzliwi, pamiętliwi i mniej skłonni do pomagania innym. Tego dnia lepiej kończyć już zaczęte sprawy, niż zaczynać nowe zadania. Dobry czas na porządki, podsumowania, nadrabianie różnych zaległości.
Aspekty planet: 5.35 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

9.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Wenus w sekstylu z Marsem sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom. Jowisz zaczyna poruszać się ruchem prostym, odnów więc kontakty z dawnymi znajomymi.
Aspekty planet: 3.41 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 5.47 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 15.09 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 16.02 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 17.40 Wenus w sekstylu z Marsem.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

10.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 10.36)
Planety sprawią, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 3.18 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8.20 Księżyc w trygonie z Uranem, 21.49 Księżyc w opozycji z Marsem, 22.42 Księżyc w trygonie z Wenus.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

11.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko.
Aspekty planet: 16.13 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 18.18 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 14 o 32´ – 21 o 13´ Bliźniąt
Księżyc 24 o 35´ Wagi – 18 o 06´ Koziorożca
Merkury 26 o 32′ Byka – 9 o 50′ Bliźniąt
Wenus 28 o 43´ Barana – 5 o 39′ Byka
Mars 0 o 13´ – 4 o 51´ Raka
Jowisz  13 o 15′ – 13 o 13´ Wagi
Saturn 25 o 16´ – 24 o 46´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 o 10´ – 27 o 28´ Barana
Neptun 14 o 14´ – 14 o 16′ Ryb
Pluton 18o 56´ – 18 o 47′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.06 od g. 10.56 do g. 12.45.
7.06 od g. 2.35 do 8.06 do g. 00.59.
20.06 od g. 8.20 do g. 13.36.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>