Horoskop tygodniowy 12-18.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Mimo wakacyjnego nastroju musimy poważnie podejść do planów i zadań. Opozycje Słońca i Merkurego do Saturna sprawią, że ktoś może nas rozliczyć z obietnic i zobowiązań, jakich się kiedyś podjęliśmy. W długi weekend będziemy potrzebować więcej odpoczynku i relaksu.

We wtorek 13.06 Merkury w trygonie z Jowiszem sprzyja nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W środę 14.06 Merkury w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na spotkania, randki czy iść do kina lub teatru, bo sztuka i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

W czwartek 15.06 Słońce w opozycji z Saturnem ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania. Jeden błąd i sprawy mogą potoczyć się nie w tym kierunku, co planowaliśmy. Unikajmy tłumów, imprez masowych i zgiełku.

W piątek 16.06 Neptun wchodzi w retrogradację i będzie sprzyjał wyjaśnieniom trudnych uczuciowych spraw. Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji.

W sobotę 17.06 kwadra Księżyca w znaku Ryb sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku.

W niedzielę 18.06 Słońce w sekstylu z Uranem sprawi, że zapragniesz zacząć wszystko od nowa. Powstrzymaj się jednak przed złożeniem wypowiedzenia czy powiedzeniem partnerowi, co sądzisz na temat jego ostatnich poczynań. Merkury w opozycji z Saturnem ostrzega przed błędami. Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

Horoskop tygodniowy

12.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw. Rób peeling i depilację. Odwiedzaj urzędy.
Aspekty planet: 3.22 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20.45 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

13.06.2017, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 1.44)
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Nie jest to dobry dzień na ślub, podpisywanie ważnych umów dotyczących nieruchomości. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Merkury w trygonie z Jowiszem sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 16.07 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 17.44 Merkury w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

14.06.2017, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku.  Merkury w kwadraturze z Neptunem sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 3.52 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 5.28 Merkury w kwadraturze z Neptunem, 5.56 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

15.06.2017, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 12.17)
Księżyc w znaku Wodnika sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Słońce w opozycji z Saturnem odradza zaczynania nowych spraw i krytykowania innych.
Aspekty planet: 00.52 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 1.48 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 7.39 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.17 Słońce w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś święto, a więc wcale nie musimy przejmować się niczyimi humorami. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

16.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie. Neptun wchodzi w retrogradację i przypomni nam o dawnych znajomych, z którymi warto odnowić kontakt.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w trygonie z Marsem, 7.08 Księżyc w sekstylu z Wenus, 13.09 Neptun wchodzi w retrogradację, 15.10 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 23.20 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

17.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.54)
Księżyc w znaku Ryb sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi  na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 2.29 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 9.44 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.32 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością!

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

18.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Unikaj farbowania włosów i wykonywania rachunków, bo będzie łatwo o chaos lub pomyłkę. Słońce w sekstylu z Uranem sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych. Merkury w opozycji z Saturnem radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 12.02 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19.28 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 20.47 Słońce w sekstylu z Uranem, 21.07 Merkury w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe domowe obowiązki.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 21 º 13´ – 27 º 54´ Bliźniąt
Księżyc 18 º 06´ Koziorożca – 17 º 07´ Barana
Merkury 9 º 50′ – 24 º 42′ Bliźniąt
Wenus 5 º 39′ – 12 º 51´ Byka
Mars 4 º 51´ – 9 º 28´ Raka
Jowisz  13 º 13´ – 13 º 21′ Wagi
Saturn 24 º 46´ – 24 º 15´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 º 28´ – 27 º 43´ Barana
Neptun 14 º 16′ – 14 º 16´ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 47′ – 18º 38´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.06 od g. 20.45 do 13.06 do g. 1.44.
15.06 od g. 7.39 do g. 12.17.
17.06 od g. 13.32 do g. 19.54.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>