Horoskop tygodniowy 19-25.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami duże zmiany. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i zaraz wkroczy do znaku Raka. Nasze podejście do wielu spraw zacznie być bardziej emocjonalne. Postarajmy się oddzielić uczucia od faktów, żeby nie popełnić błędu.

We wtorek 20.06 Merkury w sekstylu z Uranem sprzyja ludziom przedsiębiorczym, nowatorskim i kreatywnym. To dobry dzień na reperację zepsutych sprzętów i przegląd samochodu czy roweru. Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyja rozwijaniu romantycznych znajomości. Warto odezwać się do kogoś bliskiego naszemu sercu. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo serdecznie.

W środę 21.06 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. To wyjątkowy dzień w roku, warto więcej uwagi poświęcić swoim bliskim, rodzinie i znaleźć moment na relaks i spacer. Merkury wkroczy do znaku Raka i utworzy koniunkcję ze Słońcem. To dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, prezentowanie swoich talentów artystycznych i dekorowanie mieszkania.

W sobotę 24.06 Wenus w trygonie z Plutonem sprzyja godzeniu zwaśnionych stron i łagodzeniu sporów. Ktoś będzie się domagał uwagi i spotkania. Warto dać szansę komuś, kto od dawna ubiega się o nasze względy. Nów Księżyca w znaku Raka nastroi nas refleksyjnie i melancholijnie do życia. Nie warto nigdzie się spieszyć ani robić ambitnych planów, bo w ostatniej chwili lenistwo może wygrać i pogrążymy się w błogim nicnierobieniu.

W niedzielę 25.06 Mars w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że będziemy niespokojni, a nawet trochę zagubieni. Nie zgadzajmy się na nic, jeśli mamy wątpliwości! Jesteśmy bardziej niż zwykle podatni na emocje i prośby. Unikajmy ryzykownych sytuacji.

Horoskop tygodniowy

19.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 23.52)
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów.
Aspekty planet: 4.36 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 14.07 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.19 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 20.05 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 21.41 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze wakacji. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

20.06.2017, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce. Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyja zabiegom upiększającym. Merkury w sekstylu z Uranem zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 10.25 Wenus w sekstylu z Neptunem, 11.30 Merkury w sekstylu z Uranem, 17.20 Księżyc w sekstylu z Marsem, 23.24 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

21.06.2017, środa
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy przypływ energii. O godzinie 6.24 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. To dobry dzień na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Merkury wejdzie do znaku Raka i pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 00.24 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 6.24 Słońce wkracza do znaku Raka, 6.25 Księżyc w trygonie z Plutonem, 11.57 Merkury wkracza do znaku Raka, 16.14 Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

22.06.2017, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od g. 00.44)
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo początku klata nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 22.04 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 23.18 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

23.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Bliźniętach sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 14.30 Księżyc w opozycji z Saturnem, 20.45 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Trójka sprzyja zdobywaniu wiadomości. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

24.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od g. 00.04)
Nów Księżyca w znaku Raka sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Wenus w trygonie z Plutonem pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 4.30 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 10.12 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 10.59 Wenus w trygonie z Plutonem, 21.09 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 21.35 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22.41 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie na świeżym powietrzu. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

25.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Odpocznij i znajdź czas tylko dla siebie. Mimo wolnego dnia każdy coś będzie od ciebie chciał. Mars w kwadraturze z Jowiszem zmusi nas do rozwiązywania trudnych spraw, rywalizacji i narazi nas na ryzyko konfliktu. Zanim wejdziesz z kimś w dyskusję, dobrze się zastanów, czy chcesz cały dzień poświęcić na kłótnię. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 5.29 Księżyc w opozycji z Plutonem, 6.56 Księżyc w sekstylu z Wenus, 8.07 Mars w kwadraturze z Jowiszem, 20.44 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: As Denarów
As Denarów sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dziś odzyskasz wigor i energię.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 27 º 54´ Bliźniąt – 4 º 35´ Raka
Księżyc 17 º 07´ Barana – 1 º 09´ Lwa
Merkury 24 º 42′ Bliźniąt – 9 º 58′ Raka
Wenus 12 º 51´ – 20 º 15′ Byka
Mars 9 º 28´ – 14 º 04´ Raka
Jowisz 13 º 21′ – 13 º 37´ Wagi
Saturn 24 º 15´ – 23 º 44´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 º 43´ – 27 º 56´ Barana
Neptun 14 º 16´ – 14 º 14′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18º 38´ – 18 º 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
19.06 od g. 21.41 do g. 23.52.
21.06 od g. 6.25 do 22.06 do g. 00.44.
23.06 od g. 20.45 do 24.06 do g. 00.06.
25.06 od g. 20.44 do 26.06 do g. 00.06.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>