Horoskop tygodniowy 26.06-2.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Raku sprzyja załatwianiu rodzinnych spraw, domowym porządkom i remontom oraz badaniu przeszłości. Warto poświęcić więcej czasu bliskim. Dobry tydzień na aktywny relaks i krótki urlop. Merkury zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

W poniedziałek 26.06 Mars w trygonie z Neptunem zachęca nas do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. Pomysły na wakacyjne wyjazdy będą wyjątkowo wyszukane i pomysłowe. Warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

We wtorek 27.06 Merkury w kwadraturze z Jowiszem sprzyja podróżom, nauce i komunikacji. Możemy więc spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

W środę 28.06 Merkury w trygonie z Neptunem sprzyja sprawom duchowym, sztuce i rozrywce na wysokim poziomie. Osoby kochliwe mogą spotkać wyjątkową osobę, która zawróci m w głowie. Merkury w koniunkcji z Marsem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać nas będzie nagroda.

W piątek 30.06 Merkury w opozycji z Plutonem ostrzega nas przed osobami, które chcą się na nas wzbogacić. Nie udzielajmy pożyczek, a i sami możemy mieć trudność z dostaniem kredytu czy czegoś w promocji.

W niedzielę 2.07 Mars w  opozycji z Plutonem ostrzega przez konfliktami.

Horoskop tygodniowy

26.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 00.06)
Księżyca w znaku Lwa trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Mars w trygonie z Neptunem pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 8.18 Mars w trygonie z Neptunem, 22.42 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: II Kapłanka
Dzień sprzyja spokojnej pracy. Będziesz systematyczny i dobrze zorganizowany, a to sprzyja sukcesom. Po południu nabierzesz ochoty na towarzyskie spotkania i artystyczne atrakcje.

27.06.2017, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Merkury w kwadraturze z Jowiszem zachęca jednak do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 12.29 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 15.38 Księżyc w trygonie z Saturnem, 20.20 Merkury w kwadraturze z Jowiszem, 23.11 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

28.06.2017, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 2.41)
Czeka nas pracowity dzień. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Merkury w trygonie z Neptunem i w koniunkcji z Marsem nastawi nas bojowo do życia i pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Zrób porządki, wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 2.22 Merkury w trygonie z Neptunem, 15.03 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 21.50 Merkury w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

29.06.2017, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin.
Aspekty planet: 3.57 Księżyc w opozycji z Neptunem, 7.30 Księżyc w sekstylu z Marsem, 8.43 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 11.31 Księżyc w trygonie z Plutonem, 20.51 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 22.34 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

30.06.2017, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 9.01)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Merkury w opozycji z Plutonem radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, pilates lub zrób rozciąganie.
Aspekty planet: 2.35 Merkury w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

1.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bójcie się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 2.51 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 11.31 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 19.03 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 20.05 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dwójka nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

2.07.2017, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 18.59)
Mars w opozycji z Plutonem może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa.
Aspekty planet: 4.15 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 5.47 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 14.02 Mars w opozycji z Plutonem, 15.16 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Aura sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz miał bardzo ambitne pomysły, ale nie staraj się robić kilku rzeczy na raz. W domu unikaj konfliktów i szukaj nowych sprzymierzeńców, bo weekendowa aura będzie sprzyjać odpoczynkowi i randkom.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 35´ – 11 º 16´ Raka
Księżyc 1 º 09´ Lwa – 3 º 32´ Skorpiona
Merkury 9 º 58′ – 24 º 18′ Raka
Wenus 20 º 15′ – 27 º 48´ Byka
Mars 14 º 04´ – 18 º 38´ Raka
Jowisz  13 º 37´ – 14 º 01′ Wagi
Saturn 23 º 44´ – 23 º 15´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 º 56´ – 28 º 08´ Barana
Neptun 14 º 14′ – 14 º 12´ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 28′ – 18º 18´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.06 od g. 20.44 do 26.06 do g. 00.06.
27.06 od g. 23.11 do 28.06 do g. 2.41.
29.06 od g. 22.34 do 30.06 do g. 9.01.
2.07 od g. 15.16 do g. 18.59.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>