Horoskop tygodniowy 3-9.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący tydzień. Księżyc zmierza do pełni, a Wenus i Merkury zmieniają znak swojego pobytu. Oczekujmy nowych wiadomości i ciekawych spotkań.

W środę 5.07 Merkury w kwadraturze z Uranem nie sprzyja zabawom, wydawaniu pieniędzy i spotkaniom z nieznajomymi osobami. Wenus wkroczy do znaku Bliźniąt i wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W czwartek 6.07 Słońce w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że ktoś przedstawi nam pomysł, na który sami nie wpadliśmy, a który uratuje nas przed trudną sytuacją finansową.  Powinniśmy wziąć sobie do serca rady doświadczonych przyjaciół. Słońce w trygonie z Neptunem radzi zająć się sprawami rodziny. Odtwórz drzewo genealogiczne, nie bój się zadawać trudnych pytań starszym krewnym. Dzięki temu ocalisz od zapomnienia wiele ważnych spraw, które cię ukształtowały. Merkury wkracza do znaku Lwa i pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile.

W piątek 7.07 Merkury w sekstylu z Wenus sprzyja towarzyskim spotkaniom i wysyłaniu ważnych wiadomości.

W niedzielę 9.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca doda nam sił i energii. Bądźmy przygotowani na nowości, nie przywiązujmy się do z góry ustalonych planów, bo w ten dzień wszystko się może zdarzyć. Nowe wiadomości mogą niejednego zaskoczyć.

Horoskop tygodniowy

3.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz być nerwowy, a nawet podejrzliwy. Ktoś może cię zdenerwować i skłonić do pesymistycznych przemyśleń. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Złość i nadmiar energii wyładuj w sporcie, na spacerze, podczas jazdy rowerem.
Aspekty planet: 18.45 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 23.15 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

4.07.2017, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień będzie udany, ale aura nie sprzyja zaczynaniu dalekich podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Nie bierz pożyczek lub kredytów. Możesz jednak  znaleźć błąd, którego nie spostrzegłeś wcześniej. Zajmij się sobą i nie żałuj sobie niczego! Dzisiaj dbaj o siebie, nawilżaj skórę. W sklepach klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani.
Aspekty planet: 7.28 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 9.57 Księżyc w trygonie z Marsem.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

5.07.2017, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 7.07)
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się  luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Merkury w kwadraturze z Uranem sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, dlatego w sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer.
Aspekty planet: 2.11 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt, 2.51 Merkury w kwadraturze z Uranem, 3.34 Księżyc w trygonie z Merkurym, 7.38 Księżyc w opozycji z Wenus.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

6.07.2017, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Merkury wkracza do znaku Lwa, udadzą się więc randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru. Słońce w trygonie z Neptunem i w kwadraturze z Jowiszem nastawi nas romantycznie do życia. Lepiej dziś uważać podczas transakcji finansowych czy podpisywania umów, bo ktoś może nas naciągnąć na większe wydatki lub nawet oszukać.
Aspekty planet: 2.19 Merkury wkracza do znaku Lwa, 2.45 Słońce w trygonie z Neptunem, 4.43 Słońce w kwadraturze z Jowiszem, 11.46 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 11.58 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

7.07.2017, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.44)
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Merkury w sekstylu z Wenus pomoże nam w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka.
Aspekty planet: 5.33 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 15.18 Merkury w sekstylu z Wenus, 16.11 Księżyc w trygonie z Uranem.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

8.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Przed nami niespokojny dzień. Nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

9.07.2017, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca zwróci naszą uwagę na sprawy poważne i mimo wolnego dnia warto poruszyć je przy rodzinnym obiedzie. Planujmy kilka miesięcy do przodu, szukajmy oszczędności, omawiajmy rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 00.04 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 00.44 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 6.06 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 8.05 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 17.40 Księżyc w opozycji z Marsem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 11 º 16´ – 17 º 56´ Raka
Księżyc 3 º 32´ Skorpiona – 27 º 10´ Koziorożca
Merkury 24 º 18′ Raka – 7 º 05′ Lwa
Wenus 27 º 48´ Byka – 5 º 30′ Bliźniąt
Mars 18 º 38´ – 23 º 12´ Raka
Jowisz 14 º 01′ – 14 º 33´ Wagi
Saturn 23 º 15´ – 22 º 47´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 º 08´ – 28 º 17´ Barana
Neptun 14 º 12´ – 14 º 07′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18º 18´ – 18 º 08′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.07 od g. 3.34 do g. 7.07.
7.07 od g. 16.11 do g. 19.44.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>