Horoskop tygodniowy 10-16.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja ambitnym decyzjom, bo będziemy szybcy i pewni siebie. Szukaj nowego hobby, zapisuj się na kursy i szkolenia. Unikaj kłótni, wpływ Plutona może sprawić, że staniemy się zbyt nerwowi i drażliwi na własnym punkcie.

W poniedziałek 10.07 Słońce w opozycji z Plutonem, dlatego uważaj podczas pracy lub ważnych spotkań, bo dziś łatwo będzie o zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. Uda się nam jednak sprytnie wyplątać się z różnych spraw, które przestały być opłacalne.

W piątek 14.07 Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja uczeniu się. Dzień przyniesie zaskakujące pomysły i błyskawiczne rozwiązania. Prezentuj całemu światu swoje talenty i pomysły, a spotkasz się z bardzo życzliwym przyjęciem.

W niedzielę 16.07 kwadra Księżyca w znaku Barana, możemy być więc niespokojni, a nawet mieć dziwne sny, także prorocze. Nie przywiązuj się do schematów, bo dzisiaj wiele spraw może się zmienić. Będziemy trochę senni, spokojni i skoncentrowani na prywatnych sprawach.

Horoskop tygodniowy

10.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 7.34)
Słońce w opozycji z Plutonem sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Uporządkuj sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Zacznij dzień od pożywnej jajecznicy, pij soki warzywne. Zrób peeling i depilację. Nie przeciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 4.12 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 6.35 Słońce w opozycji z Plutonem, 20.02 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja numer 9
Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

11.07.2017, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, dbaj o linię.
Aspekty planet: 00.37 Księżyc w opozycji z Merkurym, 12.19 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

12.07.2017, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 17.51)
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 3.46 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 14.40 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

13.07.2017, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel.
Aspekty planet: 11.27 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 20.26 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

14.07.2017, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie. Sekstyl Merkurego z Jowiszem sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę.
Aspekty planet: 3.50 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 11.26 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 12.08 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 19.00 Księżyc w trygonie z Marsem, 22.45 Merkury w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej odpocząć unikać ryzykownych decyzji. Warto spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

15.07.2017, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.52)
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 23.40 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

16.07.2017, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która wyjdzie ci na dobre. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Kwadra Księżyca w znaku Barana sprzyja zaczynaniu zdrowszej diety. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę i zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 5.03 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 8.38 Księżyc w trygonie z Merkurym, 10.05 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 17.50 Księżyc w trygonie z Saturnem, 21.25 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 56´ – 24 º 37´ Raka
Księżyc 27 º 10´ Koziorożca – 27 º 04´ Barana
Merkury 7 º 05′ – 18 º 13′ Lwa
Wenus 5 º 30′ – 13 º 20´ Bliźniąt
Mars 23 º 12´ – 27 º 44´ Raka
Jowisz 14 º 33´ – 15 º 13′ Wagi
Saturn 22 º 47´ – 22 º 22´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 º 17´ – 28 º 24´ Barana
Neptun 14 º 07′ – 14 º 01´ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 08′ – 17º 58´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
10.07 od g. 4.12 do g. 7.34.
12.07 od g. 14.40 do g. 17.51.
14.07 od g. 19.00 do 15.07 do g. 1.52.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>