Horoskop tygodniowy 17-23.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień o bardzo pozytywnej aurze, będziemy serdeczni i otwarci na potrzeby innych ludzi. Czas na ważne decyzje i odkrywanie sekretów. Unikaj pośpiechu i pomagania innym na siłę, jeśli tego nie chcą, bo ktoś może ci zarzucić, że wtrącasz się w nie swoje sprawy.

W poniedziałek 17.07 Wenus w kwadraturze z Neptunem nastroi nas refleksyjnie do świata. Aby zachować dobry humor, unikaj tłoku i pośpiechu, bo dziś wszystko musi mieć swój czas.

We wtorek 18.07 Wenus w trygonie z Jowiszem zapewni nam odrobinę luksusu i powodzenie w sprawach finansowych. Bardzo pozytywna aura dla handlowców i sprzedawców. Mars w kwadraturze z Uranem sprawi, że dzień nie będzie sprzyjać ryzykownym decyzjom, zakładaniu firm czy podpisywaniu ważnych umów.

W środę 19.07 Merkury w trygonie z Saturnem zachęca do ostrożnego inwestowania, porządków w papierach i dokumentach, a także sprzyja osobom wytrwałym i systematycznym.

W czwartek 20.07 Mars wkracza do znaku Lwa i zmobilizuje nas do walki o swoje.

W piątek 21.07 Słońce w kwadraturze z Uranem postawi na naszej drodze oryginalnych ludzi i sprawi, że mogą nam się przydarzyć zaskakujące sytuacje. Bądź otwarty na zmiany, a dużo skorzystasz.

W sobotę 22.07 Słońce wkracza do znaku Lwa i poczujemy przypływ energii oraz chęć pokonywania przeszkód i sprawdzania się w ambitnych projektach. Osoby przedsiębiorcze mogą liczyć na przypływ weny i natchnienia.

W niedzielę 23.07 nów Księżyca w znaku Lwa sprawi, że zabawa, kreatywne pomysły i randki będą najważniejsze. Odkryj w sobie dziecko i zaplanuj niespodziankę dla bliskich osób, a weekend będzie wyjątkowo udany.

Horoskop tygodniowy

17.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 7.04)
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Wenus w kwadraturze z Neptunem ostrzega jednak przed finansowymi oszustami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy, sprzątaj piwnicę lub strych.
Aspekty planet: 3.11 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 4.18 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 16.33 Wenus w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

18.07.2017, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Mars w kwadraturze z Uranem ostrzega przed zbyt szybkimi decyzjami. Wenus w trygonie z Jowiszem sprzyja osobom, które szukają partnera.
Aspekty planet: 3.36 Mars w kwadraturze z Uranem, 6.55 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 13.30 Księżyc w trygonie z Plutonem, 18.00 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 22.08 Wenus w trygonie z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

19.07.2017, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 9.31)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.  Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja nadrabianiu zaległości.
Aspekty planet: 3.55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 8.11 Księżyc w sekstylu z Marsem, 21.15 Merkury w trygonie z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

20.07.2017, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Mars wkracza do znaku Lwa, dlatego ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie  nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 8.18 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 10.54 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 13.38 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 14.19 Mars wkracza do znaku Lwa, 21.32 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Możesz zdecydować się na szaloną wakacyjną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

21.07.2017, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 10.09)
Słońce w kwadraturze z Uranem sprawi, że wiele może się dziś zmienić. Przygotujmy się na niespodzianki i nagłą odmianę losu. Unikajmy inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, bo Księżyc w znaku Raka sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 00.03 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 2.25 Słońce w kwadraturze z Uranem, 7.40 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

22.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Raka
Poczujesz przypływ ambicji i chęci do działania. O godzinie 17.15 Słońce wchodzi do znaku Lwa i sprawi, że będziemy mogli pokazać się z jak najlepszej strony. Na urlopie zwiedzaj zabytki, nawiązuj znajomości, zapisuj swoje pomysły, bo już niedługo mogą się okazać bardzo dochodowe. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem.
Aspekty planet: 8.33 Księżyc w trygonie z Neptunem, 11.33 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 14.49 Księżyc w opozycji z Plutonem, 17.15 Słońce wkracza do znaku Lwa.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

23.07.2017, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 10.33)
O godzinie 11.45 nów Księżyca w znaku Lwa, co nastroi nas optymizmem, poczuciem humoru i chęcią do działania. Dziś liczą się przedsięwzięcia wymagające rozmachu, reklamy i działań na wielką skalę. Dzień sprzyja przyjęciom, galom, wizytacjom i działaniom wymagającym przywództwa. Nowe znajomości i przedsięwzięcia dotyczące sztuki okazują się korzystne. Organizm potrzebuje dużo białka i uzupełnienia mikroelementów.
Aspekty planet: 8.04 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 11.45 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 13.41 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak niedziela to czas odpoczynku. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 o 37´ Raka – 1 o 18´ Lwa
Księżyc 27 o 04´ Barana – 9 o 25´ Lwa
Merkury 18 o 13′ – 27 o 40′ Lwa
Wenus 13 o 20´ – 21 o 16′ Bliźniąt
Mars 27 o 44´ Raka – 2 o 15´ Lwa
Jowisz 15 o 13′ – 15 o 59´ Wagi
Saturn 22 o 22´ – 22 o 00´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 24´ – 28 o 29´ Barana
Neptun 14 o 01´ – 13 o 54′ Ryb w retrogradacji
Pluton  17o 58´ – 17 o 47′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.07 od g. 4.18 do g. 7.04.
19.07 od g.8.11 do g. 9.31.
21.07 od g. od. g. 7.40 do g. 10.09.
23.07 od g. od g. 8.04 do g. 10.33.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>