Horoskop tygodniowy 24-30.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Skup się na ważnych sprawach, bo uda się szybko rozwiązać problemy. Zasięgaj porady, załatwiaj ważne interesy. Możesz poznać ważne, a nawet wpływowe osoby. To dobry tydzień, aby omawiać rodzinne wydatki i planować oszczędności.

W poniedziałek 24.07 Merkury w trygonie z Uranem sprawi, że ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Pilnuj dzieci, bo mogą być wyjątkowo niesforne. Wenus w opozycji z Saturnem skłoni nas do rozliczeń. Zastanów się dzisiaj nad tym, co już czas w życiu zmienić i z kim czujesz się najlepiej. To dobry dzień na pożegnanie z przeszłością i porządki w szafach i dokumentach.

W środę 26.07 Merkury wkracza do znaku Panny. Postaraj się skończyć różne zaległe sprawy, bo dzień sprzyja udanej współpracy, wymianie informacji, odkrywaniu lepszych sposobów na radzenie sobie z kłopotami. Będziemy szybko podejmować decyzje.

W czwartek 27.07 Słońce w koniunkcji z Marsem ostrzega przed konfliktami i podejmowaniem decyzji pod wpływem chwili. Dzień nie sprzyja zaczynaniu podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Trudno będzie dostać pożyczkę lub kredyt.

W niedzielę 30.07 Wenus w sekstylu z Uranem, udadzą się więc spotkania ze znajomymi, wyjścia do kina lub na koncert. Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona nastroi nas nieufnie do świata. Unikaj wielkich wydatków i myśl o tym, jak pomnożyć swoje pieniądze lub zwiększyć oszczędności. Zaufaj intuicji, a twoja praca przyniesie efekty i unikniesz niepotrzebnych kłopotów.

Horoskop tygodniowy

24.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Ostrożnie dobieraj słowa, ludzie będą bowiem nerwowi i konfliktowi. Unikaj rywalizacji, skup się na swoich sprawach, a nie wpadniesz w kłopoty. Wolny czas spędź aktywnie, idź na spacer, zorganizuj z sąsiadami lub rodzinę grę. Wenus w opozycji z Saturnem radzi ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych wydatków. Merkury w trygonie z Uranem sprzyja naprawom i zakupom sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 12.58 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.53 Wenus w opozycji z Saturnem, 18.32 Merkury w trygonie z Uranem, 22.53 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23.25 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

25.07.2017, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 12.32)
Księżyc skieruje naszą uwagę na zdrowie, sposób odżywania się i domowe porządki. Będziesz skuteczny, jeśli dobrze się przygotujesz do ważnej rozmowy lub wizyty w urzędzie. Powodzeniem zakończą się przedsięwzięcia oparte na wyliczeniach i mocnych ekonomicznie podstawach. Nie jedz ciężkich potraw, unikaj ostrych przypraw, pamiętaj o mikroelementach, których dużo jest w surowych warzywach.
Aspekty planet: 9.57 Księżyc w trygonie z Uranem, 11.21 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przypomnisz sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach. Dzień będzie bardzo pracowity,. Potem warto też zadbać o siebie i swoją urodę.

26.07.2017, środa
Księżyc w znaku Panny
Należy dziś uważać aby przesadną krytyką nie spowodować obrazy, a także unikać opowiadania o swoich chorobach i boleściach, możemy być nazbyt dosłowni. Organizm domaga się więcej minerałów, zjedz warzywa i dobrej jakości mięso. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki. Merkury przechodzi do znaku Panny i sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości, umawianiu się na rozmowy o pracę, podróżom.
Aspekty planet: 1.41 Merkury wkracza do znaku Panny, 12.36 Księżyc w opozycji z Neptunem, 19.27 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, wizytom w banku lub rozmowom z księgowym. Wieczorem wybierz się do kina lub na randkę.

27.07.2017, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.36)
Uważaj, bo dziś za sprawą koniunkcji Słońca z Marsem ludzie będą drażliwi, nerwowi, a nawet agresywni. Schodź z drogi nerwowym osobom, rób swoje, ale w odpowiednim tempie. Zbytni pośpiech może spowodować kosztowne błędy. Zażywaj ruchu, uprawiaj sport, jedz dużo roślin korzeniowych. Niekorzystny dzień na ważne i trudne spotkania.
Aspekty planet: 2.50 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 2.56 Słońce w koniunkcji z Marsem, 8.30 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: I Mag
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Nowe wiadomości okażą się ciekawe i co najważniejsze prawdziwe.

28.07.2017, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt, dziś załatwiaj formalności i składaj dokumenty. Zadbaj o wygląd, przejrzyj swoją garderobę i pozbądź się niemodnych ubrań. Dzień sprzyja zabiegom pielęgnacyjnym, masażom i relaksacyjnym kąpielom. Przycinaj liście roślinom doniczkowym lub krzewom, a szybciej i bujniej odrosną.
Aspekty planet: 2.31 Księżyc w sekstylu z Marsem, 3.08 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj dzisiaj o zdrowie i urodę, dzień sprzyja wizytom w spa lub u kosmetyczki. Po południu zwolnij tempa, unikaj ryzyka i kłótni.

29.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Dobry dzień na kulturalne atrakcje, spotkania ze znajomymi, krótkie wycieczki. Nie siedź sam w domu, na pewno kogoś ciekawego dziś poznasz. Organizm potrzebuje więcej ciepłych posiłków, bogatych w zdrowe tłuszcze. W sklepach negocjuj rabaty, proś o zniżki i specjalne oferty, bo Księżyc w Wadze sprzyja targowaniu się i obniżaniu cen.
Aspekty planet: 00.34 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 2.37 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 10.26 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 22.24 Księżyc w trygonie z Wenus, 23.29 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

30.07.2017, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 2.22)
Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że przedsięwzięcia wymagające ryzyka, wyjazdu czy bezpośredniej odmowy napotykają dzisiaj na opór. Refleksja nad przeszłością, emocje i uczucia są dzisiaj bardzo ważne. Możesz być nadmiernie sentymentalny i nadopiekuńczy. Urazy doznane dzisiaj są głębokie i trudne do zapomnienia. Sekstyl Wenus z Uranem sprzyja randkom i spotkaniom z rodziną.
Aspekty planet: 10.03 Wenus w sekstylu z Uranem, 11.20 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 15.02 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 17.23 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie przejmuj się marudzeniem niektórych krewnych, bo niedziela będzie udana. Idź na spacer, uprawiaj sport. Trzeba dzisiaj także trochę odpocząć i się pobawić.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 1 o 18´ – 7 o 59´ Lwa
Księżyc 9 o 25´ Lwa – 12 o 00´ Skorpiona
Merkury 27 o 40′ Lwa – 5 o 09′ Panny
Wenus 21 o 16′ – 29 o 17´ Bliźniąt
Mars 2 o 15´ – 6 o 45´ Lwa
Jowisz 15 o 59´ – 16 o 52′ Wagi
Saturn 22 o 00´ – 21 o 42´Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 29´ – 28 o 31´ Barana
Neptun 13 o 54′ – 13 o 46´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 o 47′ – 17o 38´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.07 od g. 11.21 do g. 12.32.
27.07 od g. 8.30 do g. 17.36.
29.07 od g. 23.29 do 30.07 do g. 2.22.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>