Horoskop tygodniowy 31.07-6.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami aktywny tydzień. Księżyc zmierza do pełni i częściowego zaćmienia w znaku Wodnika, będziemy więc działać szybciej, a decyzje podjęte wspólnie z bliskimi i przyjaciółmi mogą zaważyć na naszych osobistych planach.

W poniedziałek 31.07 Wenus wkracza do znaku Raka i skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

W piątek 4.08 Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja robieniu planów finansowych i zabieganiu o materialne sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt.

Horoskop tygodniowy

31.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Poczujesz przypływ sił, ale potem trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Policz pieniądze, zakładaj konto w banku lub szukaj tanich usług. Warto wybrać się na spacer lub w odwiedziny do znajomych. Unikaj farbowania i depilacji. Wenus przechodzi do znaku Raka i da nadzieję tym osobom, które szukają miłości i chcą załagodzić rodzinne spory.
Aspekty planet: 5.29 Księżyc w trygonie z Neptunem, 13.10 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 16.53 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

1.08.2017, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.01)
Poczujesz, że nie ma dziś dla ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Warto wykorzystać tę energię na załatwianie trudnych spraw, porządki i trudne rozmowy. Ludzie będą chcieli szybko załatwiać sprawy, skorzystaj więc z pomocy kogoś, kto ma więcej doświadczenia od ciebie. Organizm potrzebuje ruchu, spaceruj więc i jedz częściej, ale mniej. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: Brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

2.08.2017, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Dobry dzień na wymagające siły i determinacji sprawy. Zostaniesz zauważony i doceniony, zależeć ci będzie na akceptacji ze strony bliskich. Emocje są bardzo silne, łatwo o ujawnienie zazdrości i egoizmu. Ważna jest niezależność. Można dziś liczyć na wielkoduszność i wybaczenie błędów, jeśli zdołasz się do nich przyznać. Osoby na stanowiskach wymagają dziś hołdów i dodatkowej troski. Organizm potrzebuje białka i dużej ilości wody mineralnej.
Aspekty planet: 3.59 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 6.29 Księżyc w trygonie z Marsem, 10.44 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 17.43 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

3.08.2017, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujesz przypływ optymizmu, przestaniesz się martwić drobiazgami. Wybierz się na zakupy lub do kina. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikaj jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty. Uran wchodzi w retrogradację i sprzyja skutecznym naprawom sprzętu AGD.
Aspekty planet: 00.54 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 7.30 Uran wchodzi w retrogradację, 9.36 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 23.38 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

4.08.2017, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 2.36)
Dzień sprzyja spokojnej i cierpliwej pracy, a także dbaniu o zdrowie.  Aura będzie senna i spokojna, ale w pracy możliwa nerwowa atmosfera, postaraj się unikać osób, których nie darzysz sympatią. Warto odwiedzić kosmetyczkę, zadbać o skórę i poddać się różnym zabiegom kosmetycznym. Pij wodę mineralną i zażywaj wzmacniające preparaty. Gorszy czas na randki i spotkania towarzyskie. Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja zdobywaniu wiedzy.
Aspekty planet: 11.22 Księżyc w opozycji z Wenus, 20.22 Księżyc w trygonie z Merkurym, 20.48 Jowisz w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

5.08.2017, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Warto dobrze się zorganizować i zrobić plan domowych prac, bo Księżyc w znaku Koziorożca sprzyja szybkiemu uporaniu się z obowiązkami. Na zakupach trzymaj się listy i nie wydawaj więcej, niż potrzebujesz, bo może ci nie starczyć na wszystko. Unikaj rozmów dotyczących pieniędzy i spraw uczuciowych. Dobry dzień na depilację i piling.
Aspekty planet: 5.57 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 13.37 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 13.51 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

6.08.2017, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.15)
Trudno ci będzie dostosować się do planów innych członków rodziny. Wszyscy będą dzisiaj chcieli być niezależni i wolni. Zjedz to, na co masz ochotę i nie czekaj na wszystkich z obiadem o ustalonej porze. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Dobry dzień na depilację i piling.
Aspekty planet: 11.21 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 7 o 59´ – 14 o 41´ Lwa
Księżyc 12 o 00´ Skorpiona – 6 o 01´ Wodnika
Merkury 5 o 09′ – 10 o 07′ Panny
Wenus 29 o 17´ Bliźniąt – 7 o 23′ Raka
Mars 6 o 45´ – 11 o 15´ Lwa
Jowisz 16 o 52′ – 17 o 51´ Wagi
Saturn 21 o 42´ – 21 o 27´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 31´ – 28 o 31´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 46´ – 13 o 37′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17o 38´ – 17 o 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.07 od g. 13.10 do 1.08 do g. 14.01.
3.08 od g. 23.38 do 4.08 do g. 2.36.
6.08 od g. 11.21 do g. 14.15.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>