Kto urodził się 23 listopada

Wszystkiego najlepszego dla Strzelców, które mają dziś urodziny!

Sławne osoby urodzone 23.11: cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego Otton I Wielki (912), król Kastylii i Leónu Alfons X Mądry (1221), prezydent USA Franklin Pierce (1804), amerykański rewolwerowiec Billy the Kid (1859), amerykański aktor Harpo Marx (1888), rosyjski malarz, architekt El Lissitzky (1890), polska pisarka i tłumaczka Mira Michałowska (1914), austriacki poeta Paul Celan (1920), indyjski guru Sathya Sai Baba (1926), polski kompozytor i dyrygent Krzysztof Penderecki (1933), polski aktor Mariusz Benoit (1950), polski reżyser filmowy Waldemar Krzystek (1953), amerykański wokalista Bruce Hornsby (1954), francuski aktor i reżyser filmowy Vincent Cassel (1966), amerykańska aktorka i piosenkarka Miley Cyrus (1992).

Kto urodził się 23 listopada

Ma dużą intuicję, i trudno go wywieźć w pole.

Bardzo pojętny, niezwykle wrażliwy i subtelny - łatwo przejrzy na wylot wszelką intrygę i z tego powodu może być dobrym detektywem.

Indywidualność takiego człowieka podobna jest wewnętrznie do łucznika, który ma przed sobą cel odległy i nie traci go z oczu, wierząc święcie, że w końcu go dosięgnie.

Ma on bowiem wysokie ideały, do których dąży z pilnością. Nie tylko sam rozwija się nieustannie i dąży naprzód, ale również chętnie pomaga innym w rozwoju. Skłonny do sportów wszelkiego rodzaju, jest sprawiedliwy i religijny.

Czego się strzec winien? Wysiłków bezpłodnych, marzeń, projektów bezpożytecznych, które nie wydadzą rezultatów praktycznych.

Jaka jest jego największa wada? Jego współdziałanie z innymi zależy raczej od kaprysu i przypadku, aniżeli od rozsądnego rozważenia sprawy. Stąd też rezultaty tego współdziałania nie zawsze będą pomyślne i lepiej na nie nie liczyć.

Jednakże jego niepodległy umysł i zamiłowanie do naturalności, prostoty i bezpośredniości – przyniosą mu dużo plusów życiowych i to będzie mu pociechą w jego przejściach i trudnościach.

Urodziny te najczęściej dają dwa małżeństwa. Podobnie jak wielorakie są zdolności takiego człowieka – zawód jego również bywa podwójnym. Stosunki towarzyskie okażą się w życiu bardzo pożyteczne a osoby wyżej postawione udzielą mu swego poparcia.

Czeka go życie dość długie, a choroby, jakie mu grożą – przeważnie będą krótkotrwałe. Często zmienia miejsce pobytu – co nieraz ma związek z zawodem.

W pierwszej połowie życia nieraz czekają go trudności, później zaś jego sytuacja życiowa wybitnie się poprawia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>