Horoskop tygodniowy 16-22.10.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne decyzje i duże atrakcje towarzyskie. Nów w znaku Wagi zapowiada ciekawe wizyty i nowych ludzi w naszym życiu. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja sprawom finansowym i biznesowym, a także podróżom.

W poniedziałek 16.10 Słońce w sekstylu z Saturnem zapewni nam dobre dogadywanie się z szefem lub osobami wyżej od nas postawionymi oraz szczęście w podróży. Ostrożnie podejmujmy ważne życiowe decyzje.

We wtorek 17.10 Merkury wkracza do znaku Skorpiona i sprawi, że ktoś przedstawi nam pomysł, na który sami nie wpadliśmy, a który uratuje nas przed trudną sytuacją finansową. Byki powinny wziąć sobie do serca radę doświadczonych przyjaciół.

W środę 18.10 koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja randkom i spotkaniom towarzyskim. Warto pisać maile, wykonywać ważne telefony, wyjaśniać trudne sprawy, bo dziś ludzie będą dla nas wyrozumiali i serdeczni.

W czwartek 19.10 Słońce w opozycji z Uranem sprawi, że będziemy rozdarci między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na weekendowe spotkania i imprezy. Spróbujmy znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości. Nów w znaku Wagi nastroi nas refleksyjnie do życia. Będziemy chłonąć jak gąbka nastroje innych, dobierajmy więc sobie dzisiaj mądrze towarzystwo, żeby nie przejąć od kogoś nerwowej atmosfery czy pesymistycznych nastrojów.

W niedzielę 22.10 Mars wkracza do znaku Wagi i zapowiada wiele towarzyskich atrakcji, sprzyja udanym randkom, dla samotnych niesie nadzieję na spotkanie atrakcyjnego partnera i rozpoczęcie flirtu lub romansu.

Horoskop tygodniowy

16.10.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Sekstyl Słońca z Saturnem pomoże nam zmobilizować się do systematycznej pracy, uporządkować dokumenty i zrobić domowe porządki. Dzień sprzyja wizytom w urzędzie i zajmowaniu się rachunkami. Nawadniaj organizm, pij dużo wody, jedz świeże warzywa korzeniowe, które zawierają dużo mikroelementów.
Aspekty planet: 10.31 Księżyc w opozycji z Neptunem, 13.13 Słońce w sekstylu z Saturnem, 19.44 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

17.10.2017, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 19.34)
Merkury wkracza do znaku Skorpiona i sprawi, że będziemy zastanawiać się czy decyzje, jakie podjęliśmy ostatnio, są słuszne i czy się nam opłacają. Będziemy dyskutować i dokładnie rozważać każdą sprawę. Współpraca z ludźmi będzie układać się dobrze. Dobry dzień na wizytę u lekarza, badania kontrolne i fryzjera.
Aspekty planet: 7.23 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 9.58 Merkury wkracza do znaku Skorpiona, 13.26 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

18.10.2017, środa
Księżyc w znaku Wagi
Koniunkcja Merkurego z Jowiszem  pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i warzyw.
Aspekty planet: 3.56 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 10.54 Merkury w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

19.10.2017, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Opozycja Słońca z Uranem zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że nasze plany mogą się nieoczekiwanie zmienić. Nów Księżyca w znaku Wagi o g. 21.11 zachęca do dbania o zdrowie i równowagę i sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.
Aspekty planet: 3.02 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 15.23 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 19.34 Słońce w opozycji z Uranem, 21.04 Księżyc w opozycji z Uranem, 21.11 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

20.10.2017, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 3.40)
Księżyc sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania. Medytuj, zrelaksuj się, odpocznij i nie przeciążaj organizmu wysiłkiem fizycznym. Unikaj zazdrosnych i nieżyczliwych ci osób, a dzień będzie udany.
Aspekty planet: 7.40 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 13.23 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś piątek, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

21.10.2017, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy Księżyca możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Nawadniaj organizm i unikaj nadmiaru tłuszczu w posiłkach.
Aspekty planet: 2.14 Księżyc w trygonie z Neptunem, 12.22 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na żarty i towarzyskie spotkania. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

22.10.2017, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.56)
Mars wkracza do znaku Wagi i pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu. Podróże przebiegną w dobrej atmosferze, warto odnawiać stare znajomości.
Aspekty planet: 13.35 Księżyc w sekstylu z Marsem, 20.28 Mars wkracza do znaku Wagi.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 22 º 49´ – 29 º 46´ Wagi
Księżyc 7 º 06´ Panny – 6 º 04´ Strzelca
Merkury 27 º 49′ Wagi – 9 º 05′ Skorpiona
Wenus 1 º 57′ – 10 º 40´ Wagi
Mars 25 º 43´ Panny – 00 º 09´ Wagi
Jowisz 1 º 11´ – 2 º 42′ Skorpiona
Saturn 23 º 15´- 23 º 48´ Strzelca
Uran 26 º 41´ – 26 º 23´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 51′ – 11 º 43´ Ryb w retrogradacji
Pluton 16 º 56′ – 17º 00´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.10 od g. 13.26 do g. 19.34.
19.10 od g. 21.11 do 20.10 do g. 3.40.
22.10 od g. 13.35 do g. 13.56.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>