Horoskop tygodniowy 23-29.10.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne i szczęśliwe dni. Słońce wejdzie do znaku Skorpiona i zrobi koniunkcję z Jowiszem.  Tydzień sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie, omawianiu planów na długi listopadowy weekend, znajdowaniu okazji w biurach podróży, dogadywaniu się co do rodzinnego budżetu.

W poniedziałek 23.10 Słońce wkracza do znaku Skorpiona. To dobry dzień na planowanie domowych finansów i kupowanie ubezpieczenia. Pewna sytuacja skłoni nas do refleksji o bezpieczeństwie domu i rodziny.

We wtorek 24.10 Merkury w trygonie z Neptunem  pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić.

W czwartek 26.10 koniunkcja Słońca z Jowiszem  może zaskoczyć nas nieoczekiwanymi wizytami lub telefonami od ludzi, których dawno nie słyszeliśmy. Warto wyjść z domu, zaplanować aktywne spędzenie wolnego czasu lub zrelaksować się na basenie lub jodze.

W sobotę 28.10 sekstyl Merkurego z Plutonem  zapewni nam udany weekend i miłe rodzinne i towarzyskie wydarzenia. Warto wrócić do starych pomysłów czy spraw. Teraz możemy je skończyć lub liczyć na sukces w ich realizacji. Kwadratura Wenus z Plutonem zapewni nam dobry humor i wyostrzy nasze zmysły. Jeśli poczujemy, że coś lub ktoś nam zagraża, należy szybko reagować. Osoby nam nieżyczliwe dzisiaj pokażą swoją prawdziwą twarz.

Horoskop tygodniowy 23-29.10.2017

23.10.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Nic ci nie grozi, możesz spać spokojnie. Pamiętaj tylko o ruchu na świeżym powietrzu i zdrowej diecie. Zadbaj o siebie i nie przekładaj w nieskończoność zrobienia badań kontrolnych. Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub fryzjera. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch! O godz. 7.26 Słońce przechodzi do znaku Skorpiona i skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i związków.
Aspekty: 7.26 Słońce wkracza do znaku Skorpiona, 12.14 Księżyc w sekstylu z Wenus, 13.16 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

24.10.2017, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować uczuciowe straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Merkury w trygonie z Neptunem pomoże ci zdobyć potrzebne informacje.
Aspekty: 13.54 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 17.55 Merkury w trygonie z Neptunem, 18.44 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

25.10.2017, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 2.12)
Pamiętaj, że twoje zdrowie jest najważniejsze. Tak ułóż plan zadań, żeby nie być zmęczonym wieczorem, kiedy potrzebują cię bliscy. Nie przejadaj się i dbaj o linię, a  będziesz w świetnej formie. Unikaj jedzenia byle czego na mieście, ugotuj coś w domu, a rodzina będzie ci wdzięczna. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna.
Aspekty: 5.14 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 6.08 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 8.41 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja numer: 9.
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

26.10.2017, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Pilnuj terminów, nie wchodź w konflikt z przełożonymi. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Koniunkcja Słońca z Jowiszem sprzyja szczęśliwym wydarzeniom, zaczynaniu nowych spraw i wyciąganiu ręki na zgodę.
Aspekty: 1.55 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 6.48 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 8.05 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 12.49 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20.09 Słońce w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja numer: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

27.10.2017, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.58)
Nie jedz w biegu, zabierz drugie śniadanie do pracy i unikaj słodyczy, a będziesz w świetnej formie. Możesz mieć kłopot ze snem, a nawet bóle głowy z nadmiaru informacji, jakimi jesteś nieustannie bombardowany. Dzień bez komórki czy Internetu pomoże ci wyciszyć umysł. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość.
Aspekty: 7.22 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 21.20 Księżyc w trygonie z Marsem, 22.30 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

28.10.2017, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Odzyskasz formę i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Uważaj na gardło, nie pij zimnych napojów i wieczorami zakładaj szal. Wieczorem możesz czuć rozleniwienie. Ambitne rodzinne i towarzyskie plany lepiej więc przełożyć na inny dzień. Kwadratura Wenus z Plutonem ostrzega przed trudnymi rozmowami z partnerem. Merkury w sekstylu z Plutonem umili każdą podróż.
Aspekty: 00.22 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 5.20 Wenus w kwadraturze z Plutonem, 5.24 Merkury w sekstylu z Plutonem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się  dobrze odżywiaj. Dziś potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

29.10.2017, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Planety sprzyjają szczególnie osobom, które planują odchudzające i upiększające kuracje. Wieczorem możesz być podatny na kontuzje i stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelką cenę. Nie daj więc ponieść się nerwom, a zakończysz dzień zadowolony z siebie.
Aspekty: 2.01 Księżyc w trygonie z Wenus, 2.34 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 14.01 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 17.21 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 46´ Wagi – 6 º 45´ Skorpiona
Księżyc 6 º 04´ Strzelca – 00 º 07´ Ryb
Merkury 9 º 05′ – 19 º 54′ Skorpiona
Wenus 10 º 40´ – 19 º 23′ Wagi
Mars 00 º 09´ – 4 º 34´ Wagi
Jowisz 2 º 42′ – 4 º 14´ Skorpiona
Saturn 23 º 48´ – 24 º 25´ Strzelca
Uran 26 º 23´ – 26 º 06´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 43´ – 11 º 37′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17º 00´ – 17 º 06′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
24.10 od g. 18.44 do 25.10 do g. 2.12.
27.10 od g. 7.22 do g. 14.58.
29.10 od g. 17.21 do 30.10 do g. 00.46.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>