Horoskop tygodniowy 30.10-5.11.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwsza połowa tygodnia upłynie nam spokojnie i refleksyjnie. Im bliżej końca tygodnia, tym więcej będzie ciekawych i ekscytujących wydarzeń. Pełnia Księżyca w znaku Byka w piątek i sobotę zapewni nam rozrywki, udane spotkania i pomysły na pomnożenie pieniędzy.

W piątek 3.11 trygon Słońca z Neptunem zapewni nam ciekawe sny, duży wybór atrakcji kulturalnych i optymizm w relacjach z bliskimi. Warto dzwonić i odzywać się do starych znajomych.

W piątek i sobotę 3-4.11 Wenus w sekstylu z Saturnem i opozycji z Uranem skierują naszą uwagę na sprawy uczuć, rodziny i silnych emocji. Warto wybaczać, odpuszczać trudne sprawy i nie rozdrapywać ran.

W sobotę 4.11 pełnia Księżyca w znaku Byka sprzyja towarzyskim spotkaniom, zakupom, zapewnianiu sobie i bliskim odrobimy komfortu. Warto dobrze rozłożyć wydatki na ten dzień, bo w sklepie będziemy działać pod wpływem emocji.

W niedzielę 5.11 Merkury wkracza do znaku Strzelca  składnia nas do refleksji na temat relacji z innymi. Dzień sprzyja poważnym deklaracjom, oświadczynom, negocjowaniu warunków umowy.

Horoskop tygodniowy

30.10.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 00.46)
Bądź realistą, nie bujaj w obłokach, bo pewnych spraw zawodowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie.
Aspekty planet: 8.54 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 14.34 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 22.31 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

31.10.2017, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Twoje zdrowie wisi na włosku. Nie przemęczaj się więc i dbaj o kondycję, a popołudnie będziesz mógł spędzić aktywnie. Księżyc w Rybach ostrzega cię przed pracą ponad siły i biciem sportowych rekordów na wyrost. Pamiętaj o okresowych badaniach kontrolnych i regularnych posiłkach. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów w postaci zup i herbat ziołowych.
Aspekty planet: 8.38 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 18.21 Księżyc w trygonie z Merkurym, 22.07 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

1.11.2017, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 7.42)
Ten refleksyjny dzień spędź z bliskimi i daj sobie czas na medytację, odpoczynek i wspólne zjedzenie rodzinnego posiłku. Śpiesz się powoli, nie podejmuj pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Wybierz się z wizytą do znajomych lub sąsiadów czy nawet wyjedź na krótki urlop.
Aspekty planet: 18.42 Księżyc w opozycji z Marsem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

2.11.2017, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Postaw na naturalną medycynę, a grypa i katar nie będą się ciebie imać. Na siłowni lub aerobiku ćwicz ostrożnie. Nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty. Nie oszczędzaj na zdrowiu i urodzie. Warto iść do fryzjera, kosmetyczki, ale także do protetyka lub dentysty. Organizm potrzebuje więcej białka, nie rezygnuj z ciepłego posiłku w ciągu dnia.
Aspekty planet: 13.18 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja numer: 5
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

3.11.2017, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 10.46)
Uważaj na siebie, nie rozkręcaj klimatyzacji na całego, bo możesz być podatny na przeziębienia. Twoje gardło wymaga teraz specjalnego traktowania. Trygon Słońca z Neptunem może sprawić, że zaczniesz mieć większy apetyty i przestaniesz trzymać się diety. Nie wystawiaj się więc na pokusy w ciastkarni i zadbaj o regularne zdrowe posiłki. Sekstyl Wenus z Saturnem pomoże ci podjąć dojrzałą partnerską decyzję.
Aspekty planet: 1.30 Księżyc w opozycji z Wenus, 2.08 Księżyc w trygonie z Saturnem, 4.02 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 9.31 Wenus w sekstylu z Saturnem, 19.25 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 20.22 Słońce w trygonie z Neptunem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

4.11.2017, sobota
Księżyc w znaku Byka
Zaplanuj trening na siłowni lub w fitnessie. Nawet jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to zyskasz sympatycznych znajomych. Opozycja Wenus z Uranem sprzyja nieoczekiwanym spotkaniom. Wieczorem zadbaj o swoją urodę. W zamieszaniu związanym z jesiennymi porządkami i zakupami pamiętaj o kosmetyczce i fryzjerze! O godz. 6.22 pełnia Księżyca w znaku Byka sprawi, że możemy liczyć na prezent od losu.
Aspekty planet: 5.41 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 6.02 Wenus w opozycji z Uranem, 6.22 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 14.48 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja numer: 7
Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

5.11.2017, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 11.25)
Więcej ćwicz i spaceruj. Słońce motywuje cię do większej porcji codziennego ruchu. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Merkury wkracza do znaku Strzelca sprzyja spacerom i zorganizowaniu rodzinnej wycieczki. Jeśli masz wrażliwy żołądek, nie jedz ciężko strawnych potraw.
Aspekty planet: 10.28 Księżyc w opozycji z Merkurym, 20.18 Merkury wkracza do znaku Strzelca.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 6 o 45´ – 13 o 45´ Skorpiona
Księżyc 00 o 07´ Ryb – 8 o 27´ Bliźniąt
Merkury 19 o 54′ Skorpiona – 0 o 17′ Strzelca
Wenus 19 o 23′ – 26 o 08´ Wagi
Mars 4 o 34´ – 8 o 59´ Wagi
Jowisz 4 o 14´ – 5 o 45′ Skorpiona
Saturn 24 o 25´ – 25 o 05´ Strzelca
Uran 26 o 06´ – 25 o 50´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 o 37′ – 11 o 33´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 o 06′ – 17o 13´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
Od 30.10 od g. 22.07 do 1.11 do g. 7.42.
3.11 od g. 4.02 do g. 10.46.
5.11 od g. 10.28 do g. 11.25.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>