Horoskop tygodniowy 6-12.11.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W pierwszej połowie tygodnia szczera rozmowa oczyści atmosferę i zapobiegnie kłopotom, które podczas weekendu mogłyby wystawić twój związek na próbę. Rób poważne plany, zmieniaj świat wokół siebie, podejmuj decyzje finansowe.

We wtorek 7.11 Wenus wkracza do znaku Skorpiona  i zacznie sprzyjać osobom przedsiębiorczym, znajdowaniu korzystnych kredytów, pożyczkom, zacieśnianiu współpracy i ubieganiu się o lepiej płatną pracę.

W czwartek 9.11 Słońce w sekstylu z Plutonem sprzyja ważnym spotkaniom, podróżom, podpisywaniu umów i dużym zakupom. Łatwiej będzie zdobyć istotne informacje, ludzie będą towarzyscy.

W sobotę 11.11 Saturn w trygonie z Uranem sprawi, że  sprawach rodzinnych i domowych bądźmy uparci, ale dzięki temu wyjdziemy na swoje. Nie okazujmy słabości, konsekwencja i upór się opłacą.

Horoskop tygodniowy

6.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Stań do walki o swoje, nie daj się zepchnąć na drugi plan zawodowym lub miłosnym rywalom. Zmiana otoczenia dobrze ci zrobi. Uprawiaj sporty, spaceruj, połóż się spać o rozsądnej porze, a nie zachorujesz. Poczujesz się lepiej, ale nie prowadź za szybko samochodu i uważaj na rowerze, bo z powodu twojego gapiostwa możliwa jest stłuczka lub wywrotka.
Aspekty planet: 1.52 Księżyc w trygonie z Marsem, 5.56 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

7.11.2017, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 11.44)
Będzie ci trudno opanować ochotę na słodycze czy inne ulubione przysmaki. Zacznij regularnie mierzyć ciśnienie i wyklucz z diety niezdrowe tłuszcze, a od razu poczujesz się lepiej. Wieczorem wypoczywaj rozsądnie i nie miej pretensji do własnego ciała, że nie chce schudnąć lub przytyć z dnia na dzień. Wenus wkracza do znaku Skorpiona i zachęca do oszczędzania.
Aspekty planet: 3.57 Księżyc w opozycji z Saturnem, 4.54 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11.39 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.38 Wenus wkracza do znaku Skorpiona, 21.47 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

8.11.2017, środa
Księżyc w znaku Raka
Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie. Rodzina i współpracownicy zmobilizują cię, aby coś zmienić w swoim życiu. Nowa fryzura, seria zabiegów kosmetycznych i zapisanie się na aerobik lub basen pomogą ci odzyskać formę. Organizm domaga się więcej zup i ciepłych napojów. Noś ze sobą termos i nie zapominaj o częstym piciu wody z cytryną.
Aspekty planet: 4.39 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 6.36 Księżyc w trygonie z Neptunem, 14.33 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 16.06 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

9.11.2017, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.29)
Sekstyl Słońca z Plutonem wprowadzi cię w nerwowy nastrój, postaraj się więc wyładować nadmiar energii spacerując lub ćwicząc na przyrządach w siłowni. Bądź kreatywny, zapisuj swoje pomysły, a poczujesz się jak nowo narodzony. Jedz więcej witamin i często pij wodę, żeby się nie odwodnić. Wieczór sprzyja wizytom towarzyskim.
Aspekty planet: 6.14 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 13.12 Słońce w sekstylu z Plutonem, 18.14 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.36 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj  odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

10.11.2017, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Będziesz energiczny i zadowolony z siebie. Księżyc w Lwie poganiać cię będą do zmian w diecie i trybie życia. Zadbaj o sen, bo może ci go brakować  z nadmiaru obowiązków. Jeśli cierpisz z powodu przewlekłej lub uciążliwej choroby, twoje samopoczucie zacznie się poprawiać, tylko energicznie zabierzesz się za kurację.
Aspekty planet: 00.46 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 9.34 Księżyc w sekstylu z Marsem, 21.36 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na zakupy, inwestycje, urządzanie domu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

11.11.2017, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 17.41)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Trygon Saturna z Uranem sprzyja gruntownym  porządkom i aktywnemu wypoczynkowi z rodziną. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.
Aspekty planet: 9.54 Księżyc w trygonie z Saturnem, 9.55 Księżyc w trygonie z Uranem, 10.44 Saturn w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

12.11.2017, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Poczujesz nagłe ożywienie. Idź na spacer, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku. Masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury. Zadbaj o odpowiednią ilość snu. Wieczorne chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle i osłabić twój organizm. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych.
Aspekty planet: 4.07 Księżyc w sekstylu z Wenus, 6.25 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 10.31 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 14.23 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 45´ – 20 º 47´ Skorpiona
Księżyc  8 º 27´ Bliźniąt – 17 º 19´ Panny
Merkury  0 º 17′ – 10 º 12′ Strzelca
Wenus 26 º 08´ Wagi – 6 º 55´ Skorpiona
Mars  8 º 59´ – 13 º 24´ Wagi
Jowisz  5 º 45′ – 7 º 16′ Skorpiona
Saturn 25 º 05´ – 25 º 48´ Strzelca
Uran 25 º 50´ – 25 º 34´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 33´ – 11 º 30´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17º 13´ – 17º 21´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.11 od g. 11.39 do g. 11.44.
9.11 od g. 6.14 do g. 13.29.
11.11 od g. 9.55 do g. 17.41.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>