Horoskop tygodniowy 13-19.11.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień z nowiem Księżyca w znaku Skorpiona. Będziemy chłonąć jak gąbka nastroje innych, dobierajmy więc sobie niepewne towarzystwo, żeby nie przejąć od kogoś nerwowej atmosfery czy pesymistycznych nastrojów. Warto załatwiać sprawy finansowe.

W poniedziałek 13.11 kwadratura Merkurego z Neptunem zapewni nam dobre dogadywanie się z szefem lub osobami wyżej od nas postawionymi oraz szczęście w podróży. To dobry czas na planowanie domowych finansów i wykupywanie ubezpieczenia. Wenus w koniunkcji z Jowiszem sprawi, że poczujemy się młodsi, silniejsi i atrakcyjniejsi. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

W czwartek 16.11 trygon Wenus z Neptunem pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą bardzo udane, jeśli nie będziemy się sztywno trzymać planu i narzucać swojego zdania.

W piątek 17.11 sekstyl Merkurego z Marsem sprzyja owocnym spotkaniom. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W sobotę 18.11 nów Księżyca w znaku Skorpiona skłoni nas do refleksji i spędzenia spokojnego wolnego dnia. Ambitne plany mogą się dzisiaj nie udać lub przesunąć na później.

W niedzielę 19.11 kwadratura Marsa z Plutonem zapewni nam dużo energii do pracy i pokonywania trudności. Warto się starać, bo ktoś na pewno doceni nasze wysiłki. Osoby, które lubią ruch i ćwiczenia, dzisiaj powinny więcej trenować, bo osiągną świetne wyniki.

Horoskop tygodniowy

13.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Będziesz w dobrym nastroju, uważaj tylko, żeby się nie przejadać. Kwadratura Merkurego z Neptunem może zapowiadać kontuzje i większą skłonność do chorób. W razie pogorszenia zdrowia wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami. Koniunkcja Wenus z Jowiszem sprzyja zakupom i wyjątkowym randkom.
Aspekty planet: 1.04 Księżyc w trygonie z Plutonem, 7.55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 9.15 Wenus w koniunkcji z Jowiszem, 16.45 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.47 Merkury w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

14.11.2017, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 00.26)
Unikaj osób, które mają katar lub są zaziębione, bo możesz się od nich zarazić. Księżyc sprzyja dbaniu o skórę i włosy. Jedz więcej owoców i pij soki warzywne, a wyjdzie ci to na dobre. Wyklucz z diety niezdrowe przekąski, a przestaniesz narzekać na brak koncentracji i problemy żołądkowe. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy w postaci oliwy lub masła.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w Internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

15.11.2017, środa
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz w dobrej formie, choć Księżyc w Wadze nie sprzyja ryzykownemu wysiłkowi fizycznemu. Bądź ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem. Wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu, zapisz na taniec, basen lub inną łagodną formę ruchu. Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę, pozwól szczęściu zapukać do twoich drzwi.
Aspekty planet: 00.37 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 4.08 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 9.12 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

16.11.2017, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 9.18)
Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać proste przyjemności. W życiu uczuciowym dobra passa.  Trygon Wenus z Neptunem zapewni samotnym szansę na poznanie kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Wizyta krewnych okaże się miła i przyjemna.
Aspekty planet: 00.36 Księżyc w opozycji z Uranem, 1.50 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 16.20 Wenus w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

17.11.2017, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz dostrzegać u siebie objawów różnych chorób i być niezadowolonym ze swojego wyglądu. Sekstyl Merkurego z Marsem pomoże ci poprawić kondycję i zdrowie. Teraz możesz bić rekordy i szybko wrócić do formy. Pij dużo wody, a organizm nie będzie się przegrzewał. Przetrzymasz wszystkie burze, jeśli podejdziesz spokojnie i bez emocji do trudnych spraw.
Aspekty planet: 1.02 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 7.32 Księżyc w trygonie z Neptunem, 9.16 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 15.24 Merkury w sekstylu z Marsem, 19.15 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

18.11.2017, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.58)
Ogarnie cię lenistwo i nawet rodzina nie będzie cię w stanie wyciągnąć na dłuższy spacer, basen czy siłownię. Słuchaj swojego organizmu i jeśli potrzebujesz, odpoczywaj do woli. O godz. 12.42 nów Księżyca w znaku Skorpiona. Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku lub ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 12.42 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

19.11.2017, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci dużo komplikacji. Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, biegaj, wybierz się na spacer, a rozładujesz napięcie i unikniesz przeziębienia czy kontuzji. Kwadratura Marsa z Plutonem sprawi, że możesz  być nadmiernie nerwowy i zdenerwowany. Zrelaksuj się, medytuj, odetnij się od tego, co cię denerwuje.
Aspekty planet: 13.15 Mars w kwadraturze z Plutonem, 18.50 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 47´ – 27 º 51´ Skorpiona
Księżyc 17 º 19´ Panny – 14 º 32´ Strzelca
Merkury 10 º 12′ – 19 º 17′ Strzelca
Wenus 6 º 55´ – 15 º 42′ Skorpiona
Mars 13 º 24´ – 17 º 49´ Wagi
Jowisz 7 º 16′ – 8 º 46´ Skorpiona
Saturn 25 º 48´ – 26 º 32´ Strzelca
Uran 25 º 34´ – 25 º 20´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 30´ – 11 º 28′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17º 21´ – 17 º 31′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.11 od g. 16.45 do 14.11 do g. 00.26.
16.11 od g. 1.50 do g. 9.18.
18.11 od g. 12.42 do g. 19.58.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>