Horoskop tygodniowy 20-26.11.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami zmiana aury. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Skorpiona i w środę wejdzie do znaku Strzelca. Staniemy się bardziej towarzyscy, chętni do podróży i nauki.

We wtorek 21.11 sekstyl Wenus z Plutonem pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Lwy i Wodniki mają szansę na nową pracę.

W środę 22.11 Słońce wkracza do znaku Strzelca i  zapewni ci odwagę w trudnych sprawach. Postawisz sobie  ambitne zadania i zrobisz wszystko, żeby je szybko zrealizować. Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Neptun wychodzi z retrogradacji i jest stacjonarny, co sprzyja wyjaśnianiu nieporozumienia i uczeniu się nowych rzeczy. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami.

W sobotę 25.11 trygon Merkurego z Uranem prawi, że poczujemy przypływ energii i ochotę do zmian. Zadbajmy o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujemy się o dziesięć lat młodsi.

W niedzielę 26.11 kwadra Księżyca w znaku Ryb nastroi nas refleksyjnie do życia.  Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności udajmy się po poradę do osoby starszej i bardzie doświadczonej.

Horoskop tygodniowy

20.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Nowe znajomości i ciekawe rozmowy poprawią ci humor i sprawią, że będziesz łagodny nawet dla wrogów. Przez nieuwagę możesz narazić się na kontuzję. Lepiej zadbaj o swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Nie odkładaj na później zrobienia badań kontrolnych. Twoje zdrowie jest ważniejsze od codziennych spraw, musisz więc sam znaleźć czas, aby się nim zająć.
Aspekty planet: 7.57 Księżyc w sekstylu z Marsem, 11.36 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 22.43 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

21.11.2017, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 8.13)
Będziesz wrażliwy na zmiany pogody, a jesienna chandra może cię dopaść wieczorem. Przeziębienie szybko przejdzie, jeśli w porę wypijesz herbatę z sokiem malinowym. Nie siedź w przeciągu, a uda ci się dotrwać do końca dnia w dobrej formie. Sekstyl Wenus z Plutonem zachęca do tańca i ćwiczeń przy muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym!
Aspekty planet: 1.26 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 12.29 Wenus w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

22.11.2017, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
O godz. 4.04 Słońce wchodzi do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać osobom z odważnymi planami. Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi, znajdźcie wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.
Aspekty planet: 2.56 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 4.04 Słońce wkracza do znaku Strzelca, 7.32 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 15.20 Neptun wychodzi z retrogradacji, 19.59 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 23.40 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

23.11.2017, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.14)
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i od razu zacznij realizować to, co naprawdę się liczy. Wieczorem dla samotnych szansa na interesującą randkę. Dostarcz organizmowi więcej soli mineralnych i witamin.
Aspekty planet: 00.16 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 11.32 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

24.11.2017, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz skupiać uwagę otoczenia. Masz szansę na sukces w dziedzinach, które wymagają ryzyka i szczęścia. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje pomocy, której tylko ty możesz udzielić. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 1.04 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 16.55 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

25.11.2017, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Trygon Merkurego z Uranem sprzyja naprawie sprzętu domowego i kupowaniu elektroniki.
Aspekty planet: 11.56 Merkury w trygonie z Uranem, 16.05 Księżyc w trygonie z Marsem, 19.11 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.34 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

26.11.2017, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 9.03)
Kwadra Księżyca w znaku Ryb nastroi cię refleksyjnie do życia. Puste rozrywki i wydawanie pieniędzy na zbytki nie będzie cię bawić. Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Pojawi się okazja na nisko oprocentowany kredyt. Nie zostawiaj telefonu lub hasła do swojej poczty osobom, do których nie masz zaufania.
Aspekty planet: 00.32 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 3.36 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 18.02 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 27 º 51´ Skorpiona – 4 º 55´ Strzelca
Księżyc 14 º 32´ Strzelca – 8 º 15´ Ryb
Merkury 19 º 17′ – 26 º 30′ Strzelca
Wenus 15 º 42′ – 24 º 29´ Skorpiona
Mars 17 º 49´ – 22 º 13´ Wagi
Saturn 26 º 32´ – 27 º 19´ Strzelca
Uran 25 º 20´ – 25 º 07´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 28′ – 11 º 28´ Ryb stacjonarny
Pluton 17 º 31′ – 17º 42´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 1.26 do g. 8.13.
23.11 od g. 11.32 do g. 21.14.
26.11 od g. 3.36 do g. 9.03.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>