Horoskop tygodniowy 27.11-3.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący tydzień. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt sprzyja towarzyskim spotkaniom i szybkiemu załatwianiu spraw. W niedzielę Merkury wchodzi w retrogradację i przestanie sprzyjać na trzy tygodnie zakupom sprzętu elektronicznego.

We wtorek 28.11 Merkury w koniunkcji z Saturnem podpowiada, że powinniśmy wypełniać sumiennie swoje obowiązki, podejmować długofalowe zobowiązania i nie traktować z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach.

W piątek 1.12 Wenus wkracza do znaku Strzelca i nastąpi całkowita zmiana aury. Poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problem, z którymi borykaliśmy się przez ostatnie tygodnie. Dobry dzień na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Mars w opozycji z Uranem będzie nas skłaniać do ryzyka i nieostrożności. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starcu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.

W niedzielę 3.12 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji. Słońce w kwadraturze z Neptunem sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni, bo Neptun sprzyja rozwijaniu artystycznych zdolności i rozwijaniu intuicji.  Merkury wchodzi w retrogradację i sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Jowisz w trygonie z Neptunem zmobilizuje nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy.

Horoskop tygodniowy

27.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś spod znaku Wagi lub Skorpiona może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoje sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. Szybko reaguj i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nie pożyczaj pieniędzy Strzelcowi, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki. Unikaj zabiegów kosmetycznych i medycznych, bo możliwe są pomyłki i błędy.
Aspekty planet: 4.51 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 7.08 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 18.54 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

28.11.2017, wtorek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 17.30)
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Koniunkcja Merkurego z Saturnem zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w weekend uda się nadrobić miłosne zaległości. Unikaj forsownych ćwiczeń.
Aspekty planet: 7.58 Merkury w koniunkcji z Saturnem, 10.41 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.55 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.08 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

29.11.2017, środa
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć. Warto składać podania o pracę, jeśli szukasz czegoś nowego. W sprawach finansowych wrócisz do równowagi dzięki wsparciu Wenus. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 6.21 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

30.11.2017, czwartek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 21.38)
Będziesz bardzo niecierpliwy, a nawet nieostrożny. Stare obowiązki zaczną cię nużyć i zaczniesz rozglądać się za zupełnie nowym zajęciem. Weź jednak pod uwagę, że inni nie będą chcieli za tobą podążać i postanowią robić wszystko we własnym rytmie. Wpadniesz na dobre pomysły, ale ich realizacja wymagać będzie więcej czasu i pracy.
Aspekty planet: 00.53 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 12.12 Księżyc w opozycji z Marsem, 13.16 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 17.49 Księżyc w trygonie z Saturnem, 19.37 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

1.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Byka
Wenus wkracza do znaku Strzelca i nastroi cię optymistycznie w sprawach finansowych. Ktoś będzie cię nakłaniał do zmiany zdania, a nawet przekonań! Broń tego, w co wierzysz. Nie zostawaj po godzinach, bo odbije się to na twoim życiu osobistym. Opozycja Marsa z Uranem ostrzega przed wypadkami i zranieniami. Dobry dzień na aktywność fizyczną.
Aspekty planet: 10.14 Wenus wkroczyła do znaku Strzelca, 11.05 Mars w opozycji z Uranem, 16.07 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 16.36 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

2.12.2017, sobota
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 22.20)
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników. Samotni mają szansę poznać kogoś ciekawego dzięki pośrednictwu rodziny. Zadbaj o posiłek bogaty w witaminy. Masaż pomoże ci pozbyć się stresu.
Aspekty planet: 2.53 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

3.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt w kwadraturze z Neptunem sprzyja udanym rozrywkom. Warto zaopatrzyć się w ciekawe lektury, znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, zacząć szanować swoje zdrowie i czas. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają cię miłe wydarzenia i udane randki. Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed zakupami elektroniki.
Aspekty planet: 1.37 Księżyc w opozycji z Wenus, 3.19 Jowisz w trygonie z Neptunem, 8.34 Merkury wchodzi w retrogradacji, 12.43 Słońce w kwadraturze z Neptunem, 16.30 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 16.46 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 55´ – 12 º 01´Strzelca
Księżyc 8 º 15´ Ryb – 16 º 54´ Bliźniąt
Merkury 26 º 30′ – 29 º 16′ Strzelca w retrogradacji
Wenus 24 º 29´ Skorpiona – 3 º 17′ Strzelca
Mars 22 º 13´ – 26 º 37´ Wagi
Jowisz 10 º 14′  – 11 º 47´ Skorpiona
Saturn 27 º 19´ – 28 º 06´ Strzelca
Uran 25 º 07´ – 24 º 56´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 28´ – 11 º 30′ Ryb
Pluton 17º 42´ – 17 º 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.11 od g. 13.08 do g. 17.30.
30.11 od g. 19.37 do g. 21.38.
2.12 od g. 2.53 do g. 22.20.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>