Horoskop tygodniowy 11-17.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Merkury skłoni nas do większego zajmowania się cudzymi sprawami. Uważajmy jednak na plotki, bo nie wszystkie historie, które usłyszymy, będą prawdziwe. Kup pomysłowe prezenty, zaskocz czymś bliskich.

W środę 13.12 Słońce w koniunkcji z Merkurym w znaku Strzelca zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania. Warto szybko odpisywać na maila, listy i oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko przez chwilę.

W piątek 15.12 Merkury w koniunkcji z Wenus pomoże nam zdobyć potrzebne informacje, odnaleźć zagubione dokumenty, dogadać się szybko w urzędzie lub z przełożonymi. Warto szukać zgubionych przedmiotów i robić porządki, wysyłać paczki z prezentami na Święta dla krewnych i przyjaciół.

W sobotę 16.12 Słońce w trygonie z Uranem zapewni nam dużo energii i optymizmu. Unikajmy dziś jednak wizyt u masażystek, energoterapeutów, bo nasz układ nerwowy może być zbyt wrażliwy na tego typu zabiegi.

Horoskop tygodniowy

11.12.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.00)
Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad. Przypadkowe spotkanie lub zaskakująca propozycja zawodowa mogą odmienić twoje życie. Nie wahaj się podjąć decyzję, teraz albo nigdy! Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki i fryzjera. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 4.02 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

12.12.2017, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Zafunduj sobie prezent. Kup książkę lub grę, idź do kosmetyczki i fryzjera, zadbaj o siebie i swój komfort. Rodzina da sobie sama radę. Wieczorem zaszyj się w domu, unikaj kłótliwych i hałaśliwych znajomych. Nie planuj nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną. Nie zawsze przecież musi być tak, jak oni tego chcą.
Aspekty planet: 7.41 Księżyc w sekstylu z Wenus, 16.09 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 21.38 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 22.32 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

13.12.2017, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 14.58)
Wszystko będzie ci iść jak z płatka. Ludzie będą ci przychylni, a pewna osoba wreszcie zwróci na ciebie uwagę. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja ważnym spotkaniom, negocjacjom i rozmowom. Masz szczęście do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, będziesz wiarygodny dla banku. Podpisuj umowy, zawieraj sojusze.
Aspekty planet: 2.48 Merkury w koniunkcji ze Słońcem, 4.49 Księżyc w opozycji z Uranem, 13.26 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 20.23 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

14.12.2017, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie lekceważ wrogów i dbaj o przyjaciół. Postaraj się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy, a nie będziesz się nudzić w pracy.
Aspekty planet: 13.38 Księżyc w trygonie z Neptunem, 17.58 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

15.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Bądź wytrwały, a czeka cię nagroda. Twoja długotrwała praca z zagubionymi krewnymi wreszcie przyniesie efekty. W ważnej sprawie odegrasz rolę mentora rodziny. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja osobom o artystycznych uzdolnieniach oraz tym, którzy szukają bratniej duszy. Unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 2.42 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 15.08 Merkury w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

16.12.2017, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 2.07)
Zmień swoje nastawienie do życia i codziennych obowiązków.  Zorganizuj przyjęcie, a spędzisz wspaniałe chwile. Ucz się od lepszych od siebie, korzystaj z pomocy, jaką ofiarują ci współpracownicy. Wieczorem czeka cię wiele rozrywek. Trygon Słońca z Uranem pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami.
Aspekty planet: 12.27 Słonce w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

17.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Bądź świetnie zorganizowany, a rodzina nie będzie się skarżyć, że w lodówce pusto, a obowiązki nie pozwalają ci na spędzanie z bliskimi czasu. Uporządkuj wreszcie rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdź czas na swoje hobby. Randka ze Strzelcem może okazać się przygodą twojego życia. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 1.26 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 9.56 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 19.33 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: VII Rydwan
Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom!

Pozycje planet:
Słońce 19 º 07´ – 26 º 14´ Strzelca
Księżyc 27 º 17´ Panny – 23 º 18´Strzelca
Merkury 24 º 02′ – 15 º 15′ Strzelca w retrogradacji
Wenus 12 º 06´ – 20 º 54′ Strzelca
Mars 01 º 01´ – 05 º 25´ Skorpiona
Jowisz 13 º 05′ – 14 º 26´Skorpiona
Saturn 28 º 55´ – 29 º 44´ Strzelca
Uran 24 º 47´ – 24 º 40´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 34´ – 11 º 39′ Ryb
Pluton 18º 06´ – 18 º 19′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.12 od g. 4.02 do g. 6.00.
13.12 od g. 13.26 do g. 14.58.
15.12 od g. 2.42 do 16.12 do g. 2.07.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>