Horoskop tygodniowy 18-24.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Nów w znaku Strzelca oraz ingresy Saturna i Słońca do znaku Koziorożca sprawią, że poczujemy, że coś się kończy i coś się zaczyna.

W poniedziałek 18.12 nów Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że wszystko będziemy chcieli odpocząć i zdystansować się do wielu spraw. Uważajmy, bo w ten dzień łatwo o pomyłki z powodu pośpiechu lub nadmiernego ryzyka.

W środę 20.12 Saturn wkracza do znaku Koziorożca i ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

W czwartek 21.12 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i utworzy koniunkcję z Saturnem, ci skłoni nas do poważnych przemyśleń, snucia zawodowych planów i zastanowienia się, co jest naszą największą słabością i kompleksem i co z tym zrobić, żeby było lepiej. Trygon Wenus z Uranem zapewni nam ciekawe spotkania i odnowienie kontaktu z osobami, które są daleko lub za granicą. Warto zakładać konto na portalach randkowych, umawiać się na przedświąteczne spotkania z przyjaciółmi.

W sobotę 23.12 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać tym, którzy jeszcze nie kupili świątecznych prezentów. Teraz masz szansę w ostatniej chwili znaleźć świetną okazję, można już kupować sprzęt elektroniczny.

Horoskop tygodniowy

18.12.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.33)
Nie wierz we wszystko, co mówią ci ludzie, którzy czegoś od ciebie chcą. Ktoś ukrywa przed tobą prawdę. Bądź szczery, a wszystko się uda. Ostrożnie podejmuj ważne decyzje i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nów Księżyca ośmieli się do podjęcia przełomowych życiowych decyzji. Organizm potrzebuje więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 3.45 Księżyc w trygonie z Uranem, 7.30 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 14.09 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz przedświąteczne zakupy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

19.12.2017, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź odpowiedzialny i licz się ze słowami. Ktoś rozliczy cię z obietnic, komuś będziesz musiał pomóc. Czeka cię ciekawe spotkanie. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Uważaj na złodziei i kieszonkowców w środkach komunikacji. Dobry dzień na depilację i oczyszczanie skóry.
Aspekty planet: Księżyc w sekstylu z Marsem, 14.15 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 20.32 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

20.12.2017, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Saturn wkracza do znaku Koziorożca i zwróci twoją uwagę na sprawy organizacji i oszczędzania. Nie czas na rewolucję czy bunt. Rób swoje i bądź punktualny, a zyskasz uznanie. Powinieneś zadbać o swoje sprawy finansowe. Zbytnia rozrzutność i pusta chęć imponowania innym może skończyć się debetem na twoim koncie. Organizm domaga się więcej ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 3.53 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 5.48 Saturn wkracza do znaku Koziorożca, 16.36 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

21.12.2017, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 3.29)
Dziś możemy o wiele więcej pracować, a ludzie będą rozliczać nas z obietnic i zobowiązań. O godz. 17.27 Słońce wkroczy do znaku Koziorożca i ustawi się w koniunkcji z Saturnem, co sprawi, że możemy mieć więcej obowiązków niż zwykle. Planuj świąteczne wydatki, zacznij robienie porządków, znajdź oszczędności, które pozwolą ci urządzić wymarzone święta. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Trygon Wenus z Uranem pomoże w dogadaniu się z młodszymi członkami rodziny.
Aspekty planet: 00.13 Wenus w trygonie z Uranem, 17.27 Słońce wkracza do znaku Koziorożca, 19.12 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 22.08 Słońce w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

22.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odkurzaj, rób duże pranie, zajmij się sprzętem elektronicznym, komórką i komputerem.
Aspekty planet: 5.53 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 10.16 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

23.12.2017, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 15.41)
Uwierz w swoje siły. Księżyc sprawi, że łatwiej będzie ci się uporać z przeszkodami lub przekonać do siebie osoby nieufne czy niezdecydowane. Znajdziesz pomocników do przedświątecznych porządków i przygotowywania wigilijnych potraw. Dziś Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać podpisywaniu ważnych umów i kupowaniu sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 2.50 Merkury wychodzi z retrogradacji, 5.01 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11.12 Księżyc w sekstylu z Wenus, 16.29 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 19.55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

24.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Wigilia to wyjątkowy dzień, przygotuj więc wszystko odpowiednio wcześnie i poświęć więcej czasu dla rodziny. Zrób listę potrzebnych rzeczy, bo aura dnia może przynieść chaos i zamieszanie. Wspólne ubieranie choinki dostarczy ci wzruszających przeżyć. Księżyc w Rybach sprzyja śpiewaniu kolęd i wspominaniu dawnych czasów. Na wigilijnym stole nie powinno zabraknąć węglowodanów i zup, których organizm dziś potrzebuje.
Aspekty planet: 10.09 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.42 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 17.30 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 22.19 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem Wigilia będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 14´ Strzelca – 3 º 22´ Koziorożca
Księżyc 23 º 18´Strzelca – 17 º 05´ Ryb
Merkury 15 º 15′ – 13 º 17′ Strzelca
Wenus 20 º 54′ – 29 º 43´ Strzelca
Mars 05 º 25´ – 9 º 48´Skorpiona
Jowisz 14 º 26´ – 15 º 43′ Skorpiona
Saturn 29 º 44´ Strzelca – 00 º 34´ Koziorożca
Uran 24 º 40´ – 24 º 36´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 39′ – 11 º 46´ Ryb
Pluton 18 º 19′ – 18º 33´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.12 od g. 14.09 do g. 14.33.
20.12 od g. 16.36 do 21.12 do g. 3.29.
23.12 od g. 11.12 do g. 15.41.

Spokojnych i rodzinnych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>