Horoskop tygodniowy 25-31.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Święta będą spokojne, rodzinne i udane. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Odzyskasz zdrowie i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Słońce w znaku Koziorożca co sprzyja porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom. Świąteczne spotkania upłyną w podniosłym i uroczystym nastroju.

W poniedziałek 25.12 Wenus wkracza do znaku Koziorożca i utworzy koniunkcję z Saturnem. Sprzyjać to będzie zawieraniu długotrwałych związków oraz rozsądnemu podejściu do wydatków i oszczędzaniu na realizację marzeń.

W czwartek 28.12 Mars w trygonie z Neptunem doda nam sił, będziemy bić rekordy w pracy, na drodze, w sporcie i na siłowni. Samotni mogą spotkać wyjątkową osobę w dziwnym miejscu lub z odmiennego kręgu towarzyskiego czy kulturowego.

Horoskop tygodniowy

25.12.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Pierwszy dzień Bożego Narodzenia upłynie nam spokojnie. Wenus wkroczy do znaku Koziorożca i utworzy koniunkcję z Saturnem, co nie sprzyja rozmowom o pieniądzach przy świątecznym stole. Bądźmy dla siebie mili i nie wracajmy do spornych spraw, a dzień będzie bardzo udany. Wzruszeń dostarczy nam oglądanie rodzinnych zdjęć, słuchanie historii z przeszłości i wspólne kolędowanie.
Aspekty planet: 3.47 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 6.25 Wenus wkracza do znaku Koziorożca, 18.55 Wenus w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Pod jej wpływem Boże Narodzenie będzie udane i spokojne, odnawiaj dzisiaj ważne kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkujesz rodzinne sprawy, pomożesz znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz w te Święta świetnie zorganizowany.

26.12.2017, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.26)
Drugi dzień świąt minie nam aktywnie i wesoło. Księżyc w znaku Barana sprzyja spacerom, wizytom u krewnych i sąsiadów, grom planszowym i wspólnemu rodzinnemu dyskutowaniu o ważnych sprawach rodziny. Nawet zmywanie po posiłkach będzie dziś szło sprawnie. Dobry dzień na robienie noworocznych postanowień i podsumowania minionego roku.
Ikonki: uprawiaj sport, napisz list życie uczuciowe
Aspekty planet: 2.44 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 3.30 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 10.20 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XX Sąd
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową.

27.12.2017, środa
Księżyc w znaku Barana
Przed nami dynamiczny dzień. Po Świętach zabierzesz się ostro do pracy. Odkryjesz skuteczniejsze metody działania. Pamiętaj też o pieniądzach! Dzień sprzyja udanym zakupom, poważniejszym inwestycjom i negocjowaniu oprocentowania w bankach. Organizm domaga się więcej białka. Rozgrzewaj organizm, zadbaj o skórę pod oczami, idź na masaż.
Aspekty planet: 3.26 Księżyc w trygonie z Merkurym, 11.25 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 21.57 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże ochłonąć po świątecznych szaleństwach. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: VII Rydwan
Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.

28.12.2017, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 7.23)
Księżyc sprzyja wypoczynkowi i zajęciu się sobą. Warto zadbać o skórę, iść do kosmetyczni i fryzjera, zdecydować się na masaż i pozwolić ciału zrelaksować się. Pij dużo wody z cytryną, jedz jabłka aby oczyścić organizm. Zajmij się domowymi roślinami, przesadzaj je lub nawoź. Trygon Marsa z Neptunem sprzyja romantycznym randkom i zapoznaniu kogoś wyjątkowego.
Aspekty planet: 6.58 Mars w trygonie z Neptunem, 9.02 Księżyc w trygonie z Saturnem, 14.37 Księżyc w trygonie z Wenus, 19.46 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

29.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Byka
Zadbaj dziś o dom, posprzątaj i zajmij się dekorowaniem i upiększaniem pokoi. Księżyc w Byku sprzyja zadbaniu o sprawy finansowe. Warto zakładać konto w banku, planować inwestycje, oddawać długi i robić duże zakupy. Zbliżający się koniec roku da ci okazję do spotkania się w gronie przyjaciół. Niektórzy zaczną świętować sylwestra już dziś. Zadbaj o skórę pod oczami, chroń gardło przed zaziębieniem.
Aspekty planet: 3.34 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 4.29 Księżyc w opozycji z Marsem, 11.21 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 15.00 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

30.12.2017, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 9.30)
Nie daj się przekonać do pomysłów, które uważasz za ryzykowne. Przyjaciele, którzy interesują się niebezpiecznym sportem, niech robią to na własną odpowiedzialność. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja intelektualnym i kulturalnym rozrywkom, a także spotkaniom z przyjaciółmi. Niektórzy zaczną już dziś świętować koniec roku. Zadbaj o dłonie, zrób pedicure i manicure.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

31.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
W ten wyjątkowy dzień w roku dużo będzie się działo. Księżyc w znaku Bliźniąt sprawi, że wiele osób w ostatniej chwili będzie chciało coś załatwić przed końcem roku, spodziewać się możemy więc wielu telefonów, e-maili i sąsiedzkich wizyt. Sylwestrowa noc sprzyja poznawaniu nowych ludzi i krótkim podróżom. Zrezygnuj dzisiaj ze sprzątania i ciesz się tym wyjątkowym dniem.
Aspekty planet: 4.35 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 13.29 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co przyniósł nam odchodzący 2017 rok. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 3 º 22´ – 10 º 30´ Koziorożca
Księżyc 17 º 05´ Ryb – 24 º 28´ Bliźniąt
Merkury 13 º 17′ – 17 º 57′ Strzelca
Wenus 29 º 43´ Strzelca – 8 º 31´ Koziorożca
Mars  9 º 48´ – 14 º 10´Skorpiona
Jowisz 15 º 43′ – 16 º 56′ Skorpiona
Saturn 00 º 34´ – 1 º 23´ Koziorożca
Uran 24 º 36´ – 24 º 34´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 46´ – 11 º 54´ Ryb
Pluton 18º 33´ – 18º 47´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.12 od g. 22.19 do 26.12 do g. 1.26.
27.12 od g. 21.57 do 28.12 do g. 7.23.
29.12 od g. 15.00 do 30.12 do g. 9.30.

Udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>