Horoskop tygodniowy 1-7.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ekscytujący tydzień. Pierwsze dni 2018 roku upłyną nam na wizytach, zdobywaniu informacji i szybkim podejmowaniu decyzji. Pełnia Księżyca w znaku Raka sprawi, że będziemy bardzo aktywni. Koniunkcja Marsa z Jowiszem doda nam animuszu i chęci do wychodzenia z domu.

We wtorek 2.01 pełnia Księżyca w znaku Raka sprawi, że jak gąbka będziemy chłonąc emocje innych. Warto poświęcić więcej wolnego czasu rodzinie. Wizyta dalekich krewnych może zmusić nas do zmiany planów, ale na pewno będzie to miłe wydarzenie. Sekstyl Słońca z Neptunem pozwoli nam cieszyć się urokami zimy na wyjazdach i noworocznych spacerach. Osoby, które mają partnera, powinny w tym tygodniu skupić się na swoim związku. Uran wychodzi z retrogradacji i  wprowadzi nas w rewolucyjny nastrój. Będziemy chcieli zrobić coś nowego, nieplanowanego, odmładzającego. Lepiej uważać na sprzęty elektryczne, mogą dziś nie poddawać się naszej woli.

W środę 3.01 sekstyl Wenus z Neptunem nastawi nas pozytywnie do ludzi. Aura początku roku sprzyja randkom, wyjazdom tylko we dwoje i kontaktowi ze sztuką.

W niedzielę 7.01 koniunkcja Marsa z Jowiszem ostrzega nas przed konfliktem z poważnymi lub starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Trygon Merkurego z Uranem zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w internecie potrzebnych informacji, robić porządki, wysyłać ważne listy i maile.

Horoskop tygodniowy

1.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 9.10)
Pierwszy dzień 2018 roku upłynie nam na miłych spotkaniach, nadrabianiu kulturalnych zaległości i cieszeniu się byciem z bliskimi. Niechętnie będziemy podróżować czy realizować ambitne plany. Nawadniaj organizm, zjedz coś ciepłego, żeby odpocząć po szaleństwach sylwestrowej nicy. Unikaj fizycznego wysiłku, zadbaj o nawilżanie skóry.
Aspekty planet: 00.38 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11.25 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki radzi odpocząć po sylwestrowych szaleństwach. W pierwszy dzień roku lepiej być ostrożnym podczas rodzinnych spotkań i nie obiecywać ludziom zbyt wiele, bo trzeba będzie się z tego wywiązać.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

2.01.2018, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń. Bądź szczery, a nic złego cię nie spotka. Realizuj pomysły na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Ktoś ważny cię poprze. Zanim zaciągniesz kolejny kredyt, zastanów się czy aby na pewno potrzebujesz tylu nowych rzeczy. Pełnia Księżyca pomoże ci załatwić pewną trudną sprawę, a sekstyl Słońca z Neptunem sprzyja towarzyskim spotkaniom.
Aspekty planet: 00.27 Księżyc w opozycji z Wenus, 3.24 Księżyc w opozycji do Słońca, 3.52 Księżyc w trygonie z Neptunem, 8.40 Księżyc w trygonie z Marsem, 10.37 Słońce w sekstylu z Neptunem, 12.07 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 14.42 Księżyc w opozycji z Plutonem, 15.10 Uran wychodzi z retrogradacji, 23.45 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

3.01.2018, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.22)
Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic i nie dopuścisz, aby inni obarczyli cię swoimi obowiązkami. Sekstyl Wenus z Neptunem sprzyja romantycznym spotkaniom i szukaniu miłości w Internecie. Dobry dzień na pielęgnację włosów.
Aspekty planet: 18.38 Wenus w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru. Najlepsze zakupy zrobisz dzisiaj w sklepie z AGD.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

4.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Osobiście pilnuj ważnych zawodowych spraw. Nie proś innych o pomoc, bo każdy będzie chciał jak najszybciej wyjść z biura do domu lub wziąć jak najwięcej wolnego. Księżyc przestrzega przed opóźnieniami, którym nie będziesz winny. Znoś je z pokorą i nie rezygnuj zbyt szybko z tego, na czym ci zależy. Reguluj brwi, farbuj włosy, podcinaj końcówki. Zjedz więcej sera i jajek, organizm potrzebuje białka.
Aspekty planet: 10.33 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 12.33 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 19.51 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

5.01.2018, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 9.11)
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości. Księżyc sprzyja udanym zakupom i dobrej zabawie. Porządki mogą trochę poczekać, bo trzeba zadbać o miłość! Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji.
Aspekty planet: 00.09 Księżyc w trygonie z Uranem, 12.24 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać o polityce i poważnych różnicach poglądów.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

6.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Panny
Księżyc pomoże ci szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Rodzinny obiad będzie okazją do zasięgnięcia porady w sprawach prawnych. Skorzystaj z doświadczenia kogoś, kto ma większe doświadczenie od ciebie. Po południu pozwól, aby życie toczyło się własnym rytmem i nigdzie się nie śpiesz, a wreszcie odpoczniesz. Zadbaj o włosy, idź do fryzjera.
Aspekty planet: 5.36 Księżyc w opozycji z Neptunem, 11.22 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.39 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 15.22 Księżyc w sekstylu z Marsem, 15.43 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 17.40 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga dostrzec trudne sprawy we właściwym świetle i znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem bez trudu pozbędziesz się tego, co nie daje ci radości.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

7.01.2018, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 13.14)
Znajdź czas, aby uporządkować zaległe sprawy. Popatrz krytycznym wzrokiem na swoje otoczenie i zacznij zastanawiać się, co trzeba naprawić lub zmienić w twoim miejscu pracy. Koniunkcja Marsa z Jowiszem pomoże ci szybko wykonać zadania, które mogą się pojawić w ostatniej chwili. Trygon Merkurego z Uranem sprzyja zdobywaniu informacji i weryfikowaniu plotek. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacje włosów.
Aspekty planet: 00.38 Merkury w trygonie z Uranem, 1.38 Mars w koniunkcji z Jowiszem, 3.50 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 17.08 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy ciekawscy, a także niezwykle łatwo zdobędziemy nowe umiejętności. Dziś nauka pójdzie nam o wiele sprawniej i szybciej, niż zwykle.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 º 30´ – 17 º 38´ Koziorożca
Księżyc 24 º 28´ Bliźniąt – 6 º 29´ Wagi
Merkury 17 º 57′ – 25 º 50′ Strzelca
Wenus 8 º 31´ – 17 º 20′ Koziorożca
Mars 14 º 10´ – 18 º 32´ Skorpiona
Jowisz 16 º 56′ – 18 º 05´ Skorpiona
Saturn 1 º 23´ – 2 º 12´ Koziorożca
Uran  24 º 34´ – 24 º 35´ Barana
Neptun 11 º 54´ – 12 º 04′ Ryb
Pluton 18º 47´ – 19 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.01 od g. 00.38 do g. 9.10.
2.01 od g. 23.45 do 3.01 do g. 8.22.
5.01 od g. 00.09 do g. 9.11.
7.01 od g. 3.50 do g. 13.14.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>