Horoskop tygodniowy 8-14.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowy tydzień. Na niebie spotkają się w znaku Koziorożca Wenus, Słońce i Pluton. Planetarna aura sprzyja nabieraniu sił, zdobywaniu nowych umiejętności, testowaniu przepisów czy kuracji odmładzających. Warto zacząć regularnie ćwiczyć, teraz uda nam się wytrwać w noworocznych postanowieniach.

W poniedziałek 8.01 sekstyl Słońca i Wenus z Jowiszem zapewni nam szczęście w nowych przedsięwzięciach. Warto podpisywać umowy, rozpoczynać nowe projekty i zakładać firmę. Podróże, nawet te krótkie, będą owocne i pouczające.  Sekstyl Marsa z Plutonem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać nas będzie nagroda. Koniunkcja Słońca z Plutonem  zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji.

We wtorek 9.01 koniunkcja Wenus z Plutonem sprzyja zdobywaniu szybkiej gotówki i wzbogaceniu się dzięki ryzyku i łapaniu szczęścia. Warto zagrać w totka, kupić los na loterii, zainwestować w ciekawy biznes. Koniunkcja Słońca z Wenus i sekstyl Wenus z Marsem sprzyjają zakochanym.  Możemy więc spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

W środę 10.01 podczas sekstylu Słońca z Marsem warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

W czwartek 11.01 Merkury wkracza do znaku Koziorożca i sprzyja poważnym refleksjom. Zajmij się sprawami rodziny, odtwórz drzewo genealogiczne, nie bój się zadawać trudnych pytań starszym krewnym. Dzięki temu ocalisz od zapomnienia wiele ważnych spraw, które cię ukształtowały.

W sobotę 13.01 kwadratura Wenus z Uranem może zaostrzyć rodzinne dyskusje i spory, wystrzegajmy się niepotrzebnych słów i nieodwracalnych stwierdzeń, bo awanturę będzie łatwo. Koniunkcja Merkurego z Saturnem nie sprzyja zakupom.

W niedzielę 14.01 kwadratura Słońca z Uranem czymś nas zaskoczy. Warto być otwartym na zmiany i nowe znajomości.

Horoskop tygodniowy

8.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Bądź dobrej myśli. Sekstyl Słońca i Wenus z Jowiszem zapewni ci popularność. Twoje decyzje będą przedmiotem wielu rozmów i komentarzy, nie daj więc ludziom zbyt wielu powodów do złości. Jeśli szukasz lepszej pracy, wysyłaj maile i umawiaj się na rozmowy. W finansach możliwa wygrana lub perspektywa podwyżki. Sekstyl Marsa z Plutonem sprzyja generalnym porządkom i wzmacniającym ćwiczeniom. Chroń się przed zimnem, ogrzewaj nerki i pęcherz.
Aspekty planet: 13.06 Słońce w sekstylu z Jowiszem, 17.12 Wenus w sekstylu z Jowiszem, 20.58 Mars w sekstylu z Plutonem, 23.14 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.25 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

9.01.2018, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 21.05)
Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonego mężczyzny, on pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość, która przeszkadza ci osiągnąć sukces. Kontroluj wydatki, a nie będziesz musiał pożyczać, żeby ci starczyło do pierwszego. Koniunkcja Słońca, Wenus i Plutona w sekstylu z Marsem sprzyja rozpoczynaniu diety i ćwiczeń.
Aspekty planet: 00.16 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 8.01 Wenus w koniunkcji ze Słońcem, 10.03 Wenus w koniunkcji z Plutonem, 10.32 Słońce w koniunkcji z Plutonem, 10.45 Księżyc w opozycji z Uranem, 17.12 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.07 Wenus w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, dzień przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

10.01.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Po południu odpoczywaj i oddziel pracę od spraw domowych. Będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Samotnym Księżyc da szansę na spotkanie bratniej duszy, osobom w związkach wróży romantyczne chwile i odnowienie uczuć. Nie farbuj włosów i nie rób depilacji.
Aspekty planet: 1.46 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 6.36 Słońce w sekstylu z Marsem, 20.39 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

11.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie reaguj nerwowo na krytykę lub nowe polecenia. Wykorzystuj plotki i swoje znajomości, daj sobie czas na właściwą reakcję. Postępuj rozsądnie i wykorzystaj okazję, jaką zsyła ci los. Wieczorem może być więcej wydatków, nie ulegaj chwilowym zachciankom, zrób plan zakupów. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i pomoże ci znaleźć nowe źródło dochodu. Unikaj depilacji i głębokich peelingów.
Aspekty planet: 6.08 Merkury wkracza do znaku Koziorożca, 9.21 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 10.25 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 13.34 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 14.40 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 15.53 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

12.01.2018, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 8.04)
Możesz dostać wiele zaproszeń na ciekawe imprezy, wykłady i spotkania. Pojawią się nowi ludzie, a ich doświadczenia będą dla ciebie bardzo interesujące. Podczas podejmowania decyzji nie kieruj się tym, co wypada, ale idź za głosem serca! Inwestuj w swoje umiejętności i szukaj dla siebie korzyści, a dzień będzie bardzo udany. Dostarcz organizmowi zdrowego białka.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

13.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Koniunkcja Merkurego z Saturnem ostrzega przed trudnościami w podróży i podczas zakupów. Sprawdź, czy masz ze sobą dokumenty i portfel, zanim wyjdziesz z domu.
Kwadratura Wenus z Uranem zapowiada miłe niespodzianki w uczuciach. Wśród znajomych lub nawet współpracowników znajdzie się ktoś, komu bardzo się spodobasz. Zaryzykuj, a możesz wiele zyskać! Udadzą się wielkie porządki i sprzątanie.
Aspekty planet: 8.03 Merkury w koniunkcji z Saturnem, 8.37 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 20.08 Wenus w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

14.01.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 20.42)
Znajdź czas dla siebie, poczytaj, zrelaksuj się i nie daj się poganiać rodzinie. Kwadratura Słońca z Uranem radzi, aby zdystansować się do rodzinnych problemów, spotkać się z tym krewnymi, z którymi zawsze miło spędzasz czas. Flirt z Wagą może przerodzić się w coś poważnego. Naprawiaj zepsute sprzęty, unikaj inwazyjnych zabiegów na twarz.
Aspekty planet: 9.47 Księżyc w trygonie z Uranem, 21.44 Słońce w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 38´ – 24 º 46´ Koziorożca
Księżyc 6 º 29´ Wagi – 2 º 07´Koziorożca
Merkury 25 º 50′ Strzelca – 5 º 10′ Koziorożca
Wenus 17 º 20′ – 26 º 08′ Koziorożca
Mars 18 º 32´ – 22 º 52´ Skorpiona
Jowisz 16 º 56′ – 19 º 08´ Skorpiona
Saturn 2 º 12´ – 3 º 00´ Koziorożca
Uran  24 º 35´ – 24 º 38´ Barana
Neptun 12 º 04′ – 12 º 15′ Ryb
Pluton 19 º 01′ – 19 º 15′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.01 od g. 17.12 do g. 21.05.
11.01 od g. 15.53 do 12.01 do g. 8.04.
14.01 od g. 9.47 do g. 20.42.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>