Horoskop tygodniowy 15-21.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety zapewnią nam więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią nam codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni nasze nastawienie do pracy na lepsze.

We wtorek sekstyl Jowisza z Plutonem zapewni nam dobrą rękę do wygranych. Kup los na loterii, dzisiaj szczęście może się do cienie uśmiechnąć. Wodniki, Lwy i Strzelce powinny spróbować swoich sił.

W środę 17.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca nastroi nas refleksyjnie do życia. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym tygodniu znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o samotnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć.

W czwartek 18.01 Wenus wkracza do znaku Wodnika i pomoże nam odpocząć i zrelaksować się po intensywnym i pełnym wydarzeń początku roku. Zajmijmy się swoim hobby, weźmy wolne popołudnie, zabawmy się.

W sobotę 20.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać wyjazdom, spotkaniom biznesowym, sąsiedzkim plotkom i robieniu czegoś razem z rodziną i przyjaciółmi. Wysyłaj ważne listy i maile, oddawaj na czas pracę, wywiązuj się z zobowiązań.  Sekstyl Merkurego z Neptunem pomoże nam uruchomić intuicję. Warto medytować, zapisywać sny, iść na jogę, oderwać się choć na chwilę od codzienności. Osoby zakochane mają szansę na romantyczną i namiętną randkę.

Horoskop tygodniowy

15.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo musisz osobiście dopilnować pewnych spraw finansowych i urzędowych. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie daj się namówić na niepewny interes, nie rezygnuj z pracy pod wpływem emocji czy kłótni z szefem. Zadbaj o kręgosłup, zrób porządek w lodówce i szafie.
Aspekty planet: 2.49 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8.02 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 21.38 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

16.01.2018, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka nas dziś więcej obowiązków, bądź punktualny i trzymaj się planu. Sekstyl Jowisza z Plutonem pomoże nam pozbyć się tego, co nam szkodzi. Osoby samotne nie powinny wracać do przeszłości i szukać wsparcia u osób, które je kiedyś zawiodły. Czas na nowy związek i odcięcie się od tego, co było! Zrób piling i depilację, oczyszczaj skórę twarzy.
Aspekty planet: 5.13 Jowisz w sekstylu z Plutonem, 11.53 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 11.57 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 21.27 Księżyc w sekstylu z Marsem, 22.44 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

17.01.2018, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 9.31)
Unikaj rozmów ze wścibskimi sąsiadami i poświęć więcej czasu dzieciom i młodszym członkom rodziny. Nów Księżyca w znaku Wodnika skierują twoją uwagę na sprawy uczuć i partnerskich relacji. Jeśli coś ci nie pasuje, otwarcie o tym porozmawiaj z partnerem.
Negocjuj, dyskutuj, a przede wszystkim poznawaj ważne i ciekawe osoby. Oczyszczaj organizm z toksyn, pij soki warzywne, zaczynaj odchudzanie.
Aspekty planet: 3.17 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 7.29 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

18.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Wenus wkroczy do znaku Wodnika i przypomni ci o starych przyjaźniach. Może warto je odnowić? Twoje sukcesy w tym tygodniu zależeć będą od współpracy z innymi ludźmi. Bądź więc wymagający wobec współpracowników, ale nie denerwuj się i zachowuj uprzejmie. Księżyc zapewni ci elokwencję i uwagę słuchaczy. Zamykaj naczynka u kosmetyczki, zrób manicure i pedicure.
Aspekty planet: 2.43 Wenus wkracza do znaku Wodnika, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

19.01.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 21.26)
Nie goń wciąż do przodu, zmień na chwilę priorytety, nie zabieraj spraw zawodowych czy konfliktów zewnętrznych do domu. W pierwszej połowie dnia uważaj, możesz być potrzebny jako rozjemca lub mediator w sąsiedzkiej sprawie. Wieczorem korzystna aura na randkę i towarzyskie spotkania. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 1.00 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 10.57 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.51 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

20.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Wiele nowych osób pojawi się na twojej drodze. Dzięki nim będziesz miał dobry humor, więcej rozrywek i okazję do wejścia w nowe  towarzystwo. Jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła i przyjmij zaproszenia na sąsiedzkie spotkania czy wyprawy ze znajomymi, bo w twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł stworzyć związek. Zadbaj o stopy, unikaj wielkiego prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi. Podlej obficie kwiaty.
Aspekty planet: 2.07 Merkury w sekstylu z Neptunem, 4.08 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 4.28 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 21.44 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

21.01.2018, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś będzie ci się bardzo naprzykrzał. Spróbuj być dla niego miły, bo od rana emocje i spory rodzinne uspokoją się na dobre. Postaraj się wywiązywać z domowych obowiązków, a nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik, a szybko wzmocnisz organizm i wrócisz do formy.
Aspekty planet: 00.20 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 11.22 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 12.24 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 º 46´ Koziorożca – 1 º 54´ Wodnika
Księżyc 2 º 07´Koziorożca – 26 º 36´ Ryb
Merkury 5 º 10′ – 15 º 17′ Koziorożca
Wenus 26 º 08′ Koziorożca – 4 º 56′ Wodnika
Mars 22 º 52´ – 27 º 12´ Skorpiona
Jowisz 19 º 08´ – 20 º 05′ Skorpiona
Saturn 3 º 00´ – 3 º 47´ Koziorożca
Uran 24 º 38´ – 24 º 44´ Barana
Neptun 12 º 15′ – 12 º 27′ Ryb
Pluton 19 º 15′ – 19 º 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.01 od g. 7.29 do g. 9.31.
19.01 od g. 12.51 do g. 21.26.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>