Horoskop tygodniowy 22-28.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu nasz sukces będzie zależeć od dobrej komunikacji i umiejętności słuchania innych. Merkury ustawi się w aspektach z Plutonem, Jowiszem i Uranem, co sprzyja osobom, które podróżują, zdają egzaminy i zajmują się handlem i komunikacją. Strzeżmy się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwimy bez problemu.

W środę 24.01 koniunkcja Merkurego z Plutonem skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty.

W czwartek 25.01 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten tydzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby zimowe wyjazdowe plany.

W piątek 26.01 Mars wkracza do znaku Strzelca i nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

W niedzielę 28.01 kwadratura Merkurego z Uranem może powodować opóźnienia, kłopoty ze sprzętem elektronicznym, trudności w komunikacji, używaniu telefonów czy komputerów. Rusz głową, nie stój w korku, zaradź szybko problemom.

Horoskop tygodniowy

22.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 7.26)
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Księżyc w Baranie zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w niedługo uda się nadrobić miłosne zaległości. Zrób hennę, wyreguluj brwi, doklejaj rzęsy, idź na masaż.
Aspekty planet: 2.12 Księżyc w trygonie z Marsem, 11.54 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 14.41 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 18.27 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

23.01.2018, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Więcej się ruszaj, zapisz się na wizytę do lekarza specjalisty. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 16.28 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 19.47 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

24.01.2018, środa
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 14.39)
Trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Planety pomogą nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 5.15 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 21.49 Merkury w koniunkcji z Plutonem, 21.55 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23.20 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

25.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja cierpliwej pracy i dobrej organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie, a na pewno ktoś zareaguje.
Aspekty planet: 6.35 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 12.27 Merkury w sekstylu z Jowiszem, 12.49 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

26.01.2018, piątek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 18.39)
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 1.01 Księżyc w trygonie z Plutonem, 2.40 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 4.16 Księżyc w trygonie z Merkurym, 13.56 Mars wkracza do znaku Strzelca, 18.52 Księżyc w opozycji z Marsem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

27.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księży sprzyjać osobom z odważnymi planami. Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi, znajdźcie wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Usłyszysz wiele ciekawych plotek na towarzyskich spotkaniach. Zadbaj o dłonie i paznokcie
Aspekty planet: 6.44 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 14.31 Księżyc w trygonie z Wenus, 15.41 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

28.01.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 19.57)
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bójcie się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 8.08 Merkury w kwadraturze z Uranem, 11.38 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i zaplanuj różne ważne zadania na kolejny tydzień.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 1 o 54´ – 9 o 01´ Wodnika
Księżyc 26 o 36´ Ryb – 3 o 08´ Raka
Merkury 15 o 17′ – 25 o 57′ Koziorożca
Wenus 4 o 56′ – 13 o 44′ Wodnika
Mars 27 o 12´ Skorpiona – 1 o 31´ Strzelca
Jowisz 20 o 05′ – 20 o 56´Skorpiona
Saturn 3 o 47´ – 4 o 31´ Koziorożca
Uran 24 o 44´ – 24 o 52´ Barana
Neptun 12 o 27′ – 12 o 41′ Ryb
Pluton 19 o 29′ – 19 o 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
22.01 od g. 2.12 do g. 7.26.
24.01 od g. 5.15 do g. 14.39.
26.01 od g. 4.16 do g. 18.39.
28.01 od g. 11.38 do g. 19.57.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>