Horoskop tygodniowy 29.01-4.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Słońce nastawi nas przyjaźnie do nowych ludzi w otoczeniu. Powinniśmy skupić się na swoich sprawach zawodowych i finansowych, przed nimi szansa na szybki sukces. Warto pracować w grupie i zasięgać porad specjalistów.

W środę 31.01 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Lwa sprawi, że połowa tygodnia będzie nerwowa. Ludzie będą się spieszyć i denerwować, co narazi wszystkich na pomyłki i kłótnie. Warto zwolnić i nie ulegać presji. Merkury wkracza do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać nauce, dogadywaniu się ze sprzedawcami, przełożonymi i dobieraniu dobrych i przekonywujących argumentów.

W sobotę 3.02 sekstyl Merkurego z Marsem ostrzega nas przed podstępami czy pułapkami, jakie mogą zastawiać na nas nieprzychylne nam osoby. To dobry dzień, aby ćwiczyć siłę woli i porzucać złe przyzwyczajenia.

W niedzielę 4.02 kwadratura Wenus z Jowiszem poprawi ogólną aurę na niebie i sprawi, że będziemy bardziej romantyczni i chętni do flirtowania i zawierania znajomości.

Horoskop tygodniowy

29.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Mierz ciśnienie, kup specjalny aparat i zapisuj wyniki. Zawrotne tempo końca dnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Zadbaj o oszczędności, wyjaśnij nieporozumienia z krewnymi, unikaj dużych zgromadzeń.
Aspekty planet: 3.14 Księżyc w opozycji z Saturnem, 16.18 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

30.01.2018, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 19.52)
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Unikaj zbyt dużego wysiłku fizycznego, wybierz się na basen, rozciągaj się, zrezygnuj z forsownych ćwiczeń czy siłowni.
Aspekty planet: 3.34 Księżyc w opozycji z Plutonem, 5.38 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 11.45 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 17.40 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

31.01.2018, środa
Księżyc w znaku Lwa
Pełnia i zaćmienie Księżyca o godzinie 14.26 sprawią, że będziesz musiał podejmować ważne decyzje. Więcej się ruszaj i utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostał więcej białka. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Pilnuj liczb i rachunków, a twoje zasoby się powiększą.
Aspekty planet: 00.12 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.26 Księżyc w opozycji ze Słońcem i całkowite zaćmienie Księżyca, 14.38 Merkury wkracza do znaku Wodnika, 23.47 Księżyc w opozycji z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

1.02.2018, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od g. 20.12)
Księżyc w Lwie pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu. Podróże przebiegną w dobrej atmosferze, warto odnawiać stare znajomości. Wieczorem udana zabawa w miłym gronie, dla samotnych szansa na miłość. Zrób ćwiczenia na pozbycie się zmarszczek, zadbaj o włosy, idź do fryzjera.
Aspekty planet: 5.59 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 11.58 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Piątka sprzyja szybkim decyzjom. Pomoże zainwestować siebie, odkryć nowe talenty. Pod jej wpływem będziemy kreatywni i optymistyczni.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

2.02.2018, piątek
Księżyc w znaku Panny
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 2.48 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 4.21 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.28 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Szóstka
Szóstka sprzyja rodzinnym sprawom. Łatwiej dogadamy się z krewnymi, ułożymy plany na weekend. Także zakupy dla rodziny będą dzisiaj udane.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

3.02.2018, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od g. 22.47)
Będziesz bardziej pracowity, a nawet polubisz samotność. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Wieczorne spotkania udadzą się, jeśli będą w kameralnym gronie.
Aspekty planet: 5.23 Księżyc w trygonie z Plutonem, 8.06 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.57 Merkury w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Siódemka
Siódemka nastroi nas krytycznie do rzeczywistości. Pomoże zmienić niewygodne plany, zagoni do domowych obowiązków. Ale w sobotę ważny jest odpoczynek, o tym też trzeba pamiętać.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

4.02.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw rodzinnych. Odpisuj na zaległe listy i e-maile, nawiązuj  kontakty. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 7.06 Wenus w kwadraturze z Jowiszem, 7.49 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 8.11 Księżyc w sekstylu z Marsem, 9.29 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Ósemka pomaga zrobić porządek w rachunkach i zaplanować ważne inwestycje. Warto policzyć pieniądze, bo może się okazać, że w przyszłym tygodniu uda się kupić coś, o czym marzyliśmy.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 9 o 01´ – 16 o 07´ Wodnika
Księżyc 3 o 08´ Raka – 14 o 48´ Wagi
Merkury 25 o 57′ Koziorożca – 7 o 10′ Wodnika
Wenus 13 o 44′ – 22 o 31′ Wodnika
Mars 1 o 31´ – 5 o 48´ Strzelca
Jowisz  20 o 56´ – 21 o 39′ Skorpiona
Saturn 4 o 31´ – 5 o 14´ Koziorożca
Uran 24 o 52´ – 25 o 03´ Barana
Neptun 12 o 41′ – 12 o 55′ Ryb
Pluton 19 o 43′ – 19 o 57′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.01 od g. 17.40 do g. 19.52.
1.02 od g. 11.58 do g. 20.12.
3.02 od g. 8.06 do g. 22.47.

Życzymy udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>