Horoskop tygodniowy 5-11.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny tydzień. Wenus przemierza ostatnie stopnie znaku Wodnika i sprzyja pomaganiu ludziom, nawiązywaniu przyjaźni i rozpoczynaniu nauki. W niedzielę Wenus wejdzie do znaku Ryb i zacznie sprzyjać osobom szukającym miłości.

W środę 7.02 sekstyl Wenus z Uranem zapewni nam nowe pomysły na wzbogacenie się. Mów na głos, czego pragniesz, precyzuj swoje plany, zrób szczegółowy plan realizacji swoich marzeń i już teraz zrób pierwszy krok na drodze do ich urzeczywistnienia.

W niedzielę 11.02 Wenus wkracza do znaku Ryb i zapewni nam powodzenie w sprawach finansowych i dobrą rękę do interesów czy znajdywania pieniędzy na realizację naszych planów. Proś, a będzie ci dane! Kwadratura Słońca z Jowiszem da ci okazję, aby zacząć realizować swoje marzenia i sprawi, że nawet te najbardziej ukryte marzenia mogą się ziścić. Zrób pierwszy krok, a kolejne przyjdą ci łatwiej niż myślisz.

a20180205_450

5.02.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Zadbaj o siebie i nie żałuj pieniędzy na kosmetyki i pielęgnację. Warto być eleganckim. Dziś ktoś może zauważyć cię w tłumie i dać ci szansę czy w sprawach zawodowych, czy w miłości. Księżyc w znaku Wagi i pomoże nam dogadywać się z ludźmi i negocjować, zamiast wikłać się w konflikty. Dobry dzień na podpisywanie umów, zaczynanie pracy. Unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 3.35 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 10.22 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 16.32 Księżyc w trygonie z Wenus, 19.45 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Dziewiątki pomaga dostrzec trudne sprawy we właściwym świetle i znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem bez trudu pozbędziesz się tego, co nie daje ci radości.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

6.02.2018, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 4.56)
Możesz dostrzegać u siebie objawów różnych chorób i być niezadowolonym ze swojego wyglądu. Księżyc pomoże ci poprawić kondycję i zdrowie. Teraz możesz bić rekordy i szybko wrócić do formy. Pij dużo wody. Przetrzymasz wszystkie burze, jeśli podejdziesz spokojnie i bez emocji do trudnych spraw. Unikaj depilacji i pilingów, bo podrażnią skórę.
Aspekty planet: 15.05 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy ciekawscy, a także niezwykle łatwo zdobędziemy nowe umiejętności. Dziś nauka pójdzie nam o wiele sprawniej i szybciej, niż zwykle.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

7.02.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Twój organizm będzie mniej odporny na zmiany pogody. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia. Możesz wpaść na trop rozwiązania pewnej zagadki. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu i osób, które cię drażnią. Zadbaj o stopy, unikaj zimnych miejsc, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 00.45 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 2.37 Wenus w sekstylu z Uranem, 5.36 Księżyc w trygonie z Neptunem, 16.53 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 19.15 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.56 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

8.02.2018, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.53)
Księżyc pomoże ci zorientować się, czego potrzebuje twój organizm. Zaszczep się, jeśli w najbliższym czasie jedziesz do egzotycznych krajów. Uzupełniaj brak magnezu w organizmie, zrób kontrolne badania. Nie farbuj włosów i nie maluj paznokci, bo będą długo schły. Pij zioła, organizm potrzebuje więcej mikroelementów. Wieczorem udana randka.
Aspekty planet: 8.16 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

9.02.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja finansowemu ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Księżyc zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu. Napisz do osoby, która jest bliska twojemu sercu, ale straciliście kontakt. Zadbaj o formę, zacznij ćwiczyć.
Aspekty planet: 7.39 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 17.03 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.32 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

10.02.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Księżyc nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Jedz więcej białka i czerwonych warzyw.
Aspekty planet: 10.14 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 17.37 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

11.02.2018, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 3.20)
Pielęgnuj dłonie, rób manicure. Jedz częściej, ale mniejsze porcje. Dzień sprzyja spotkaniom z autorytetami. Księżyc ostrzega przed zbyt dużymi wydatkami. Unikaj wielkiego gotowania, zrób porządki w rachunkach i dokumentach. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony. Wieczorem zasłużyłeś na rozrywkę.
Aspekty planet: 00.19 Wenus wchodzi do znaku Ryb, 00.20 Słońce w kwadraturze z Jowiszem, 3.42 Księżyc w sekstylu z Wenus, 15.16 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Uda się omówić różne wspólne przedsięwzięcia, bo będzie nam zależało na wspólnych sukcesach.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 16 o 07´- 23 o 12´ Wodnika
Księżyc 14 o 48´ Wagi – 10 o 39´ Koziorożca
Merkury 7 o 10′ – 18 o 59′ Wodnika
Wenus 22 o 31′ Wodnika – 1 o 17′ Ryb
Mars 5 o 48´ – 10 o 03´ Strzelca
Jowisz 21 o 39′ – 22 o 15´ Skorpiona
Saturn 5 o 14´ – 5 o 54´ Koziorożca
Uran 25 o 03´ – 25 o 16´ Barana
Neptun 12 o 55′ – 13 o 10′ Ryb
Pluton 19 o 57′ – 20 o 10′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.02 od g. 19.45 do 6.02 do g. 4.56.
8.02 od g. 8.16do g. 14.53.
10.02 od g. 17.37 do g. 3.20.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>