Horoskop tygodniowy 12-18.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami czas refleksji, rozwijania zainteresowań, romantycznych spotkań i ciekawych podróży. Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Wodnika pomogą nam zobaczyć swoje plany z innej perspektywy.

We wtorek 13.02 kwadratura Merkurego z Jowiszem nastawi nas optymistycznie do życia i pozwoli realizować marzenia. Nie martwmy się niczym, bo cokolwiek się nie stanie, Jowisz otoczy nas opieką i nie pozwoli na straty czy cierpienie.

W środę 14.02 sekstyl Słońca z Uranem zapewni nam dużo atrakcji. Przygotujmy się na jazdę bez trzymanki! Nasz poukładany świat może przewrócić się do góry nogami. Spotkamy wyjątkową osobą, w pracy będziemy musieli wykazać się refleksem.

W czwartek 15.02 nów Księżyca w znaku Wodnika zachęca do bycia spontanicznym. Nie planuj drobiazgowo całego tygodnia z góry. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają nas miłe wydarzenia i udane randki.  Sekstyl Merkurego z Uranem sprzyja nauce.

W piątek 16.02 sekstyl Wenus z Saturnem sprzyja utrwalaniu przyjaźni i bliskich relacji, nawiązywaniu trwałych znajomości i pomocy bliskim. Dobry dzień na finansowe i majątkowe porządki i wdrożenie planu oszczędzania.

W sobotę 17.02 koniunkcja Słońca z Merkurym zapowiada niespodzianki. Zaskoczmy otoczenie, zróbmy coś, czego nie spodziewają się po nas inni. Nigdzie się nie spieszmy i rozważmy wszystkie za i przeciw, zanim podejmiemy ważną decyzję. Kwadratura Marsa z Neptunem uruchomi naszą wrażliwość. Słuchajmy swojej intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziemy. Nie bójmy się stawiać niewygodnych pytań.

W niedzielę 18.02 Słońce przechodzi ze znaku Wodnika do znaku Ryb i zacznie się czas sprzyjający sztuce, hobby, sprawom duchowym i uczuciowym. Merkury przechodzi do znaku Ryb i sprawi, że staniemy się bardzie zmienni i niezdecydowani. Nie zawahajmy się jednak podjąć ryzykownej decyzji o rozstaniu, zostawieniu pracy czy przeprowadzce.

Horoskop tygodniowy

12.02.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Nie jedz w biegu, zabierz drugie śniadanie do pracy i unikaj słodyczy, a będziesz w świetnej formie. Możesz mieć kłopot ze snem, a nawet bóle głowy z nadmiaru informacji, jakimi jesteś nieustannie bombardowany. Dzień bez komórki czy Internetu pomoże ci wyciszyć umysł. Zrób piling i depilację, rób oczyszczanie skóry, pij rumianek na cerę.
Aspekty planet: 6.08 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 20.21 Księżyc w koniunkcji z Plutonem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: I Mag
Ucz się nowych rzeczy, Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

13.02.2018, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 16.11)
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziemy chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze.
Aspekty planet: 00.41 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 6.43 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 23.38 Merkury w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: XII Wisielec
Będziesz mieć mniejszy wpływ na wiele spraw. Zamiast się złościć, wykorzystaj wolne chwile na dopracowanie pomysłów czy poszerzenie swoich wpływów.

14.02.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Planety sprzyjają szczególnie osobom, które planują kuracje odchudzające i upiększające. Wieczorem możesz być podatny na kontuzje i stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelką cenę. Nie daj więc ponieść się nerwom, a zakończysz dzień zadowolony z siebie. Zastosuj krem odżywczy, zadbaj o łydki, wcieraj maść na rozstępy i żylaki. Walentynki będą udane.
Aspekty planet: 3.22 Słońce w sekstylu z Uranem, 15.29 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Graj w totka, możesz wygrać.

15.02.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc w nowiu będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a dzień będzie spokojniejszy. Zamiast smażyć, gotuj, a żołądek będzie ci za to wdzięczny. Wieczorem odpocznij w kameralnym gronie, poczytaj, obejrzyj serial, nie przemęczaj się.
Aspekty planet: 12.59 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 16.07 Merkury w sekstylu z Uranem, 18.40 Księżyc w sekstylu z Uranem, 19.06 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 22.05 koniunkcja Słońca z Księżycem i częściowe zaćmienie Słońca.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XVI Wieża
Zrób gruntowne porządki. Napraw zepsute sprzęty, zrób miejsce na nowe rzeczy, powyrzucaj stare graty. Wykup ubezpieczenie.

16.02.02.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 3.41)
Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie. Podejmuj ważne decyzje finansowe.
Aspekty planet: 00.19 Wenus w sekstylu z Saturnem, 15.57 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 17.35 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: V Kapłan
Rozmowa z kimś, kto jest dla ciebie autorytetem, przyniesie zaskakujące decyzje i wnioski.

17.02.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Wieczorem obejrzyj film lub poczytaj.
Aspekty planet: 5.11 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 5.30 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 12.20 Mars w kwadraturze z Neptunem, 13.27 Merkury w koniunkcji ze Słońcem, 18.49 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 23.13 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: IV Cesarz
Zrób plan, bądź konsekwentny, szukaj oszczędności. Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym, a szybko znajdziesz czas na swoje hobby.

18.02.2018, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13.04)
Dobry dzień na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny, a także na ustalenia dotyczące obowiązków i wspólnych zobowiązań. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę, unikaj alkoholu i ostrych przypraw. Trudno się będzie oprzeć słodyczom, dlatego pilnuj się, jeśli jesteś na diecie.
Aspekty planet: 5.27 Merkury wkracza do znaku Ryb, 18.17 Słońce wkracza do znaku Ryb, brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Dzięki przychylnej ci osobie pozujesz się lepiej i twoje sprawy ruszą do przodu. Wykorzystaj swój urok i czar.  Dzięki wiosennej pogodzie będziesz się lepiej czuć.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 o 12´ Wodnika – 0 o 16´ Ryb
Księżyc 10 o 39´ Koziorożca – 6 o 23´ Barana
Merkury 18 o 59′ Wodnika – 1 o 29′ Ryb
Wenus 1 o 17′ – 10 o 03′ Ryb
Mars 10 o 03´ – 14 o 17´ Strzelca
Jowisz 22 o 15´ – 22 o 43′ Skorpiona
Saturn 5 o 54´ – 6 o 31´ Koziorożca
Uran 25 o 16´ – 25 o 31´ Barana
Neptun 13 o 10′ – 13 o 25′ Ryb
Pluton 20 o 10′ – 20 o 22′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.02 od g. 6.43 do g. 16.11.
15.02 od g. 22.05 do 16.02 do g. 3.41.
17.02 od g. 23.13 do 18.02 do g. 13.04.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>