Horoskop tygodniowy 19-25.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Podejmij ryzyko i wykorzystaj nowe okazje, jakie postawi w tym tygodniu na twojej drodze los. Pojawi się szansa na miłość i udane nowe znajomości. Wenus spotka się na niebie z Neptunem i Marsem, a to zapowiedź towarzyskich atrakcji.

W środę 21.02 sekstyl Merkurego z Saturnem radzi, byśmy byli punktualni i zdyscyplinowani, nie bagatelizujmy początkowych trudności. Wysyłaj ważne listy, wyjaśniaj wątpliwości i nie pozostawiaj niedomówień. Koniunkcja Wenus z Neptunem trochę nas zdezorientuje.  Uważajmy na tych, którzy prawią komplementy, a za plecami nas obgadują. Nie zaczynajmy nowych spraw i nie angażujmy się w nowe znajomości, dopóki nie wywiążemy się z obietnic.

W niedzielę 25.02 koniunkcja Merkurego z Neptunem sprawi, że stare sprawy mogą wymagać poprawy lub ponownego rozważenia. Nie musimy wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowajmy aurę tajemniczości. Kwadratura Wenus z Marsem sprawi, że zdobędziemy nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresujmy się sąsiedzkimi sprawami, weźmy udział w osiedlowym zebraniu. Na pewno jest coś, co możemy zrobić dla innych. Sekstyl Słońca z Saturnem radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

Horoskop tygodniowy

19.02.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Poczujesz przypływ sił i kreatywności. Księżyc pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami i wygospodarować czas dla rodziny i znajomych. Udadzą się ważne spotkania zawodowe. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Warto iść na siłownię czy basen, rozpocząć oczyszczającą dietę. Zadbaj o relaks, połóż kompres na oczy dla relaksu.
Aspekty planet: 1.15 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 16.18 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

20.02.2018, wtorek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 20.11)
Księżyc wprowadzi nerwową atmosferę unikaj więc dziś trudnych spotkań i nie rozmawiaj o trudnych rzeczach z partnerem i rodziną. Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikaj ciężkich obowiązków, bo nie znajdziesz łatwo pomocników. Jedz warzywa strączkowe, unikaj ostrych przypraw.
Aspekty planet: 2.46 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 12.11 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

21.02.2018, środa
Księżyc w znaku Byka
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na kolejne tygodnie. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Księżyc sprzyja rozpoczynaniu ważnych spraw, szybkim podróżom i zakupom. Zadbaj o szyję i dekolt, nawilżaj skórę, dobry dzień na wizytę u kosmetyczki.
Aspekty planet: 00.16 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 6.12 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 8.13 Księżyc w trygonie z Saturnem, 19.41 Wenus w koniunkcji z Neptunem, 20.19 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 20.22 Księżyc w sekstylu z Wenus, 21.23 Merkury w sekstylu z Saturnem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

22.02.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Po południu marzyć będziesz o podróżach. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zapisaniu się na kurs zawodowy, to dobry dzień na tego typu decyzje. Bądź poważny i nie unikaj obowiązków. Księżyc sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, składaniu podań, a także zaczynaniu diety. Zadbaj o różnorodne potrawy, unikaj ciężkich sosów i niezdrowych słodyczy.
Aspekty planet: 8.30 Księżyc w trygonie z Plutonem, 12.45 Księżyc w opozycji z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać o polityce i poważnych różnicach poglądów.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

23.02.2018, piątek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 1.07)
Będziesz w dobrym nastroju. Dzień sprzyja niespodziewanym wiadomościom. Warto posłuchać najnowszych ploteczek lub zapytać kogoś ważnego o zdanie w nurtującej cię sprawie. Wieczorem pomóż bliskiej osobie. Księżyc daje nadzieję na powrót relacji, które z różnych powodów się skończyły. Wykonuj ważne telefony, nawiązuj zawodowe znajomości. Zadbaj o paznokcie.
Aspekty planet: 9.09 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 18.50 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

24.02.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Trudno będzie usiedzieć w domu. Dzień sprzyja wizytom towarzyskim, niespodziewanym telefonom i ciekawej rozrywce. Księżyc pomoże pokonać nałogi i złe żywieniowe przyzwyczajenia. Idź na wizytę u dentysty, zrób badania kontrolne. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, ogranicz palenie papierosów.
Aspekty planet: 00.27 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 5.25 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 6.56 Księżyc w opozycji z Marsem, 20.57 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

25.02.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 4.05)
Dzień nie sprzyja nowym zadaniom i ważnym dyskusjom, bo ludzie będą bardzo uparci. Różne konflikty mogą dziś nagle wyjść na jaw, a ważne osoby będą czułe na swoim punkcie i obrażalskie. Zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Ktoś z przeszłości da o sobie znać i znajomość odżyje. Nie zapominaj o ruchu dla zdrowia, idź na aerobik, basen lub jogę.
Aspekty planet: 13.01 Wenus w kwadraturze z Marsem, 13.25 Merkury w koniunkcji z Neptunem, 15.39 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 15.51 Księżyc w opozycji z Saturnem, 18.45 Słońce w sekstylu z Saturnem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: As Mieczy
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Karta pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 0 º 16´ – 7 º 19´ Ryb
Księżyc 6 º 23´ Barana – 12 º 34´ Raka
Merkury 1 º 29′ – 14 º 35′ Ryb
Wenus 10 º 03′ – 18 º 48′ Ryb
Mars 14 º 17´ – 18 º 28´ Strzelca
Jowisz  22 º 43′ – 23 º 02´ Skorpiona
Saturn 6 º 31´ – 7 º 05´ Koziorożca
Uran 25 º 31´ – 25 º 47´ Barana
Neptun 13 º 25′ – 13 º 41′ Ryb
Pluton 20 º 22′ – 20 º 33′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.02 od g. 12.11 do g. 20.11.
22.02 od g. 12.45 do 23.02 do g. 1.07.
24.02 od g. 20.57 do 25.02 do g. 4.05.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>