Rozwód Madonny

Madonna  po 7 latach małżeństwa rozwodzi się z Guyem Ritchie. Ta sensacyjna wiadomość obiegła media w październiku, ale plotki o kłopotach słynnej pary krążą już od roku.

W horoskopie królowej popu od 2005 roku Saturn robił trudne aspekty z jej osobistymi planetami: najpierw Wenus, potem ze Słońcem, a teraz z Merkurym, Ascendentem i Księżycem. Piosenkarka jest więc zmęczona życiem, czuje się niedowartościowana i niekochana.

Horoskop Madonny

Horoskop Madonny 

Guy również przechodzi trudny okres, bo oboje mają skupiska planet osobistych w tych samych znakach zodiaku: Lwa i Panny. Księżyc Madonny jest w koniunkcji ze Słońcem i Jowiszem Guya w znaku Panny, co jest podręcznikowym wskaźnikiem na stworzenie dobranej pary. Dlatego przez lata umieli się dogadywać i darzyli się nawzajem uczuciem i szacunkiem. Jednak przejście Saturna, planety ograniczeń, trudności i depresji przez znak Lwa i Panny, gdzie oboje mają swoje osobiste planety, poddało ich związek ciężkiej próbie, z której niestety nie wyszli zwycięsko.

Horoskop Guya Ritchie

Horoskop Guya Ritchiego

Przeczytaj cały artykuł na Astroportalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>