Horoskop tygodniowy 5-11.03.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami bardzo interesujący tydzień. Merkury zmienia znak, możemy się więc spodziewać wielu nowych wiadomości i spotkań, które popchną nasze sprawy do przodu. Również Wenus zmienia znak i wchodzi do Barana, co sprzyja rozrywkom i flirtom.

We wtorek 6.03 Merkury przechodzi ze znaku Ryb do znaku Barana. Przekonamy się, że jesteśmy o wiele więcej warci, niż sami przypuszczamy. Merkury sprzyja nauce i dokształcaniu. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

W środę 7.03 Wenus przechodzi ze znaku Ryb do znaku Barana i przypomina, żeby zadbać o siebie. Zwróćmy uwagę na swój wygląd. Idźmy do fryzjera, kupmy nowe ubranie, zacznijmy zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do nas pomocną dłoń.

W piątek 9.03 Jowisz wchodzi w retrogradację w 23 st. 13 min. Skorpiona i sprawi, że będziemy musieli więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale szybko okaże się, że dajemy radę i nie potrzebujemy niczyjej pomocy. Ktoś zaproponuje nam ciekawe rozwiązanie problemu.

W niedzielę 11.03 trygon Marsa z Uranem zachęca do odważnego działania. Nie czekajmy, co powiedzą inni, wyrywajmy się do przodu z pomysłami i realizujmy śmiało plany. Powodzenie jest po stronie odważnych. Sekstyl Słońca z Plutonem doda ci energii. Weźmy sprawy w swoje ręce, nie stójmy z boku, bo możemy przegapić zawodową okazję lub miłosne szczęście. Przygotujmy się na nadchodzącą wiosnę. Kwadratura Merkurego z Saturnem sprzyja wyjaśnianiu nieporozumienia i uczeniu się nowych rzeczy. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek.

Horoskop tygodniowy

5.03.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 14.22)
Dobry czas na zmianę schematów i na zawieranie nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, randki i ważne spotkania będą udane. Odkrywaj nowe zainteresowania, nie trać czasu na narzekanie. Unikaj zimna, ogrzewaj nerki i pęcherz. Ćwicz koordynację, regeneruj siły. Nie ryzykuj bez potrzeby. Nawilżaj skórę, weź relaksującą kąpiel.
Aspekty planet: 1.00 Księżyc w sekstylu z Marsem, 7.18 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVI Wieża
Szybko reaguj na konflikty czy kłopoty, które pojawią się nagle na twojej drodze. Zrywaj z nałogami, zaczynaj dietę.

6.03.2018, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Składaj podania o kredyt i dofinansowanie, zadbaj o swoje oszczędności, zakładaj lokatę. Unikaj inwazyjnych się zabiegów kosmetycznych, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 4.31 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 8.34 Merkury wkracza do znaku Barana, 16.22 Księżyc w trygonie z Neptunem, 20.27 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zadbać o zdrowie. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się lepiej. Nowa dieta pomoże ci pokonać chorobę czy pewną niedogodność.

7.03.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 23.00)
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, siły i pieniądze. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Wieczór sprzyja gotowaniu i oglądaniu filmów. Pij dużo wody.
Aspekty planet: 00.45 Wenus wkracza do znaku Barana, 5.12 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 9.54 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Twoje decyzje będą zależeć o dlatego, co powiedzą inni. Konsultuj swoje sprawy z rodziną, a unikniesz kłopotów i konfliktów.

8.03.2018, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Warto uważnie słuchać nowych wiadomości, bo czegoś ważnego można będzie się dowiedzieć na temat krewnych lub sąsiadów. Wieczorem udana randka lub spotkanie w miłym gronie.
Aspekty planet: 1.33 Księżyc w trygonie z Wenus, 5.15 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.

9.03.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Nie zapomnij o zakupach na weekend i sporządzeniu listy potrzebnych produktów. Biegaj lub idź na nordic walking.
Aspekty planet: 2.52 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 5.45 Jowisz wchodzi w retrogradację, 12.19 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nawet w wolnym czasie z rodziną będziesz potrzebować chwili samotności o oddechu od codziennych spraw.

10.03.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 10.51)
Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także zaplanować wizytę u kosmetyczki. Oczyszczaj organizm, zjedz kaszę jaglaną. Depiluj włosy, rób peeling, unikaj trwałej i farbowania. Oszczędzaj siły, wyśpij się lub idź do sauny.
Aspekty planet: 1.57 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 3.27 Księżyc w trygonie z Uranem, 20.30 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Bądź szczodry i hojny, a ludzie odpłacą ci tym samym. W weekend odpoczywaj o rozdzielaj pracę od spraw domowych.

11.03.2018, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka cię udany dzień. Pociągać cię będą nowoczesne i odważne pomysły. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Księżyc ostrzega przed kłótniami i sporami. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej. Zrób depilację i piling.
Aspekty planet: 2.25 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 3.04 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8.00 Merkury w kwadraturze z Saturnem, 12.22 Mars w trygonie z Uranem, 12.56 Słońce w sekstylu z Plutonem, 15.42 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: I Mag
Szybko wprowadzaj zmiany, a pokonasz kłopoty i konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach nowa szansa.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 21´ – 21 º 21´ Ryb
Księżyc 22 º 37´ Wagi – 18 º 46´ Koziorożca
Merkury 27 º 40′ Ryb – 8 º 59′ Barana
Wenus 27 º 31′ Ryb – 6 º 14′ Barana
Mars 22 º 37´- 26 º 43´ Strzelca
Jowisz 23 º 12′ – 23 º 13´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 7 º 36´ – 8 º 02´ Koziorożca
Uran 26 º 06´ – 26 º 26´ Barana
Neptun 13 º 57′ – 14 º 13′  Ryb
Pluton 20 º 43′ – 20 º 52′ Koziorożca
.
Próżny kurs Księżyca:
5.03 od g. 7.18 do g. 14.22.
7.03 od g. 9.54 do g. 23.02.
10.03 od g. 3.27 do g. 10.51.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>