Horoskop tygodniowy 12-18.03.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowo ciekawy tydzień. Dzięki trygonowi Słońca z Jowiszem pojawią się korzystne okazje i nowi ludzie. Nie wahajmy się, ani nie zastanawiajmy zbyt długo, bo druga taka sama może się już nie pojawić. Jednak kwadratura Wenus z Saturnem radzi ostrożność w sprawach finansowych. Nów Księżyca w znaku Ryb nastroi nas w weekend romantycznie i refleksyjnie do życia. Warto kierować się intuicją i nie bagatelizować snów i przeczuć.

We wtorek 13.03 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw, podejmowaniu wyzwań i zawodowemu ryzyku, które ma nam przynieść szybkie rezultaty. Wato zabiegać i sprawy dotyczące pieniędzy i kariery. Kwadratura Wenus z Saturnem sprawi, że powinniśmy być ostrożni w relacjach z ludźmi i przemyśleć finansowe decyzje, zanim je podejmiemy.

W sobotę 17.03 nów Księżyca w znaku Ryb nastroi nas refleksyjnie do życia. Słuchajmy swojej intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziemy. Nie bójmy się stawiać niewygodnych pytań.

Po południu w sobotę Mars przechodzi do znaku Koziorożca i zacznie wspierać osoby ambitne i skoncentrowane na celu. Warto zrobić coś dla siebie, być aktywnym, wyładować nadmiar energii w sporcie lub na spacerze.

Horoskop tygodniowy

12.03.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 23.44)
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Kieruj się logiką, a szybko uzgodnisz wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolan, zadbaj o kości, jedz potrawy bogate w wapń.
Aspekty planet: 5.15 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 6.43 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 10.00 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.35 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja numer: 8
Choć nie wszyscy lubią poniedziałki, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

13.03.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nowe wyzwania, którym bez problemu sprostasz. Bądź wesoły i towarzyski. W sprawach zawodowych możliwe jednak nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki, lepiej unikać ryzyka i kłótni. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie kogoś poznać. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 13.39 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 16.20 Księżyc w sekstylu z Wenus, 21.05 Słońce w trygonie z Jowiszem, 22.36 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

14.03.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą oczekiwać punktualności i dokładności. Ćwicz jogę lub aerobik. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Zrób masaż usuwający nadmiar limfy, weź aromatyczną kąpiel, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 21.52 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

15.03.2018, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.11)
Będziesz pracowity i znajdziesz wiele zaległych spraw, z którymi trzeba natychmiast się uporać. Uważaj jednak, bo przez pośpiech możesz przegapić pewien istotny szczegół i całą pracę trzeba będzie zacząć od nowa. Dzień sprzyja znajdowaniu tanich ofert na wyprzedaży i krótki podróżom. Gorszy dzień na zakupy i zaczynanie nowych spraw.
Aspekty planet: 4.33 Księżyc w sekstylu z Uranem, 8.32 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Nadchodząca wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

16.03.2018, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc w znaku Rybach nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów. Odnawiaj dawne znajomości, słuchaj muzyki.
Aspekty planet: 3.07 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 14.46 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

17.03.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 19.56)
Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Zadbaj o stopy, zrób manicure, unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów. Pij dużo wody mineralnej i jedz surowe warzywa.
Aspekty planet: 3.08 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 7.10 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 14.11 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 17.40 Mars przechodzi do znaku Koziorożca, 20.03 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś sobota, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

18.03.2018, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Zapragniesz mocniejszych wrażeń. Chętnie podejmiesz się załatwiania trudnych rodzinnych spraw. Być może w ten sposób uda ci się pozbyć pewnej niewygodnej znajomości. Bądź nieustępliwy, a wygrasz. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj jednak zbyt ostrych przypraw, bo przegrzejesz organizm i narazisz się na przeziębienie.
Aspekty planet: 11.18 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 22.57 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na weekendowe rozrywki. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 o 21´ – 28 o 19´ Ryb
Księżyc 18 o 46´ Koziorożca – 15 o 56´ Barana
Merkury 8 o 59′ – 15 o 49′ Barana
Wenus 6 o 14′ – 14 o 55′ Barana
Mars 26 o 43´ Strzelca – 0 o 45´ Koziorożca
Jowisz 23 o 13´ – 23 o 04′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 o 02´ – 8 o 25´ Koziorożca
Uran 26 o 26´ – 26 o 47´ Barana
Neptun 14 o 13′  – 14 o 29′ Ryb
Pluton 20 o 52′ – 20 o 59′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.03 od g. 16.35 do g. 23.44.
15.03 od g. 8.32 do g. 11.11.
17.03 od g. 14.11 do g. 19.56.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>