Horoskop tygodniowy 26.03-1.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki na wiosnę, uratuj rodzinny budżet przed Świętami. Pełnia Księżyca sprawi, że wszyscy będą się gdzieś spieszyć. Do czwartku mogą pojawić się trudności i opóźnienia z powodu kwadratury Słońca z Saturnem. Od piątku łatwiej będzie uzyskać to, na czym nam zależy.

W czwartek 29.03 koniunkcja Wenus z Uranem sprawi, że sprzyjać ci będą urzędy. Masz szczęście do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, będziesz wiarygodny dla banku. Kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed zbędnymi wydatkami i pomoże wprowadzić oszczędności do domowego budżetu. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

W sobotę 31.03 Wenus przechodzi do znaku Byka i zapewni ci cierpliwość w miłości. Osoby, które szukają partnera, powinny dać sobie więcej czasu na znalezienie odpowiedniego kandydata czy kandydatki. Pełnia Księżyca w znaku Wagi może wywołać wiele zamieszania i rodzinnych niedomówień. Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy.

W niedzielę 1.04 koniunkcja Słońca z Merkurym w znaku dynamicznego Barana sprzyja udanym świątecznym spotkaniom, pomaga w podróży i zapewni dużo atrakcji nie tylko przy wielkanocnym stole.

Horoskop tygodniowy

26.03.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 13.44)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Zrób masaż ramion, nóg i rąk, unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów. Rano pij dużo ciepłych napojów, po południu jedz więcej białka, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 1.32 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 2.57 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 8.57 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

27.03.2018, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Zapragniesz dziś mocniejszych wrażeń. Chętnie podejmiesz się załatwiania spraw, które wymagają odwagi i siły. Być może w ten sposób uda ci się pozbyć pewnej niewygodnej znajomości. Bądź nieustępliwy, a wygrasz. Zadbaj o włosy, skóra łatwo przyswaja maseczki i substancje odżywcze. Zrób porządki w finansach, szukaj oszczędności.
Aspekty planet: 00.13 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 16.09 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

28.03.2018, środa
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 16.30)
To dobry dzień, aby zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Łatwo przyjdzie nam zdobywanie nowych umiejętności i nauka obsługi różnych urządzeń. Nowe znajomości będą udane, a towarzyskie imprezy przebiegną w bardzo wesołej atmosferze. Zacznij wielkie świąteczne przygotowania i porządki.
Aspekty planet: 4.04 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 10.32 Księżyc w trygonie z Wenus, 11.54 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

29.03.2018, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Przekonasz kogoś do siebie lub swoich planów. Aura sprzyja załatwianiu trudnych i zaległych spraw. Dobry dzień na sprzątanie i wizyty kontrolne u lekarza. Zapomnij o urazach i pogódź się z ludźmi. Popołudnie sprzyja mądrym decyzjom finansowym. Zadbaj o włosy, nawilżaj końcówki, unikaj jednak farbowania i prostowania ich lokówką.
Aspekty planet: 00.01 Wenus w koniunkcji z Uranem, 3.24 Księżyc w trygonie z Marsem, 7.30 Księżyc w trygonie z Saturnem, 16.16 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 17.48 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

30.03.2018, piątek
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 19.51)
Będziemy bardzo towarzyscy i rozmowni. Łatwo jednak będzie się rozproszyć, będziemy często zmieniać zdanie i trudno będzie o punktualność. Unikaj ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Pisz listy, telefonuj, odnawiaj kontakty i przedstawiaj ludziom swoje opinie, a szybko uzyskasz potrzebne informacje i wsparcie.
Aspekty planet: 4.35 Księżyc w trygonie z Plutonem, 6.58 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystaj z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśnij rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

31.03.2018, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. Pełnia Księżyca w znaku Wagi sprzyja spotkaniom i wspólnym przygotowaniom do nadchodzących świąt. Lepiej unikać konfrontacji, wyciszyć się i przygotować na rodzinne spotkania. Przygotuj się na wielkie świąteczne obżarstwo i zrób dzień warzywny lub sokowy.
Aspekty planet: 6.53 Wenus wkracza do znaku Byka, 9.12 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 11.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 14.36 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 18.15 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja przygotowaniom do Wielkanocy, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

1.04.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi 
Wielkanoc sprzyjać będzie miłym spotkaniom, wymianie informacji i barwnym opowieściom przy świątecznym stole. Dbaj o dietę, zadbaj o dużo zieleniny i sałatek na wielkanocnym stole, nie podawaj zbyt tłustych potraw. Wybaczaj urazy i nie przejmuj się drobiazgami, zadbaj o dobrą rodzinną atmosferę, nie zapomnij złożyć życzeń sąsiadom.
Aspekty planet: 9.04 kwadratura Księżyca z Plutonem, 19.52 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 20.29 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 7
Zainteresujemy się rodzinnymi sprawami, będziemy życzliwi i mniej czepialscy. Zadzwoń do krewnych i przyjaciół, żeby nie czuli się osamotnieni w Wielkanoc. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 5 º 16´ – 12 º 11´ Barana
Księżyc 23 º 03´ Raka – 0 º 35´ Skorpiona
Merkury 16 º 21′ – 11 º 44′ Barana w retrogradacji
Wenus 22 º 21′ Barana – 2 º 13′ Byka
Mars 4 º 43´ – 8 º 36´ Koziorożca
Jowisz 22 º 27´- 22 º 21′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 º 43´ – 8 º 56´ Koziorożca
Uran 27 º 09´ – 27 º 33´ Barana
Neptun 14 º 44′ – 14 º 59′ Ryb
Pluton 21 º 06′ – 21 º 11′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
26.03 od g. 8.57 do g. 13.44.
28.03 od g. 11.54 do g. 16.30.
30.03 od g. 6.58 do g. 19.51.
1.04 od g. 20.29 do 2.04 do g. 00.57.

Wesołych i ciepłych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>