Horoskop tygodniowy 7-13.05.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania, które wiele nas nauczą. Warto szybko odpisywać na maile i listy oraz oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko moment. Opozycja Słońca z Jowiszem pomoże nam zdobyć fundusze na nowe i ambitne przedsięwzięcia.

Horoskop tygodniowy

W poniedziałek 7.05 kwadratura Merkurego z Plutonem sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Kwadratura Wenus z Neptunem zapewni nam dużą dawkę emocji. Będziemy chcieli zrobić dużo rzeczy naraz, warto zrobić dobry plan pracy i spraw na ten dzień, żeby się nie pogubić.

W środę 9.05 opozycja Słońca z Jowiszem pomoże nam zdobyć potrzebne informacje, odnaleźć zagubione dokumenty, dogadać się szybko w urzędzie lub z przełożonymi. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową.

W sobotę 12.05 kwadratura Merkurego z Marsem zacznie mobilizować nas do nauki, dokształcania się w różnych dziwnych dziedzinach i zajęcia się sprawami naszej społeczności. Warto odnowić stare znajomości. Trygon Słońca z Plutonem  może wprowadzić pośpiech i nerwową atmosferę. Lepie rozładować nerwy na spacerze i uprawiając sport. Jeśli macie coś do zrobienia, uporacie się z tym błyskawicznie.

W niedzielę 13.05 koniunkcja Merkurego z Uranem. Warto zastanowić się, co stanowi dla nas największe życiowe wyzwanie i opracować szczegółowy plan, jak je zrealizować lub jak pokonać trudności na drodze do sukcesu. Merkury wkracza do znaku Byka i sprawi, że będzie to tydzień okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Załatwiajmy ważne sprawy, zadbajmy o majątek, zaplanujmy wydatki na najbliższe tygodnie

7.05.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika 
Postanowisz dziś zrobić coś dobrego dla siebie i swoich przyjaciół. Być może zaplanujesz wielkie zakupy albo odkryjesz w sobie talent do majsterkowania. Dzień sprzyja dobrym pomysłom, dzięki którym zdobędziesz zawodowe uznanie. Księżyc sprzyja porządkom, zapisywaniu się na wizytę lekarską i rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 10.52 kwadratura Merkurego z Plutonem, 23.58 kwadratura Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Piątki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

8.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz dziś poznawać cudze opinie i poglądy. Jeden z pomysłów może ci się bardzo przydać, słuchaj więc uważnie, co kto ma do powiedzenia. Księżyc sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Zadbaj o włosy i stopy, nawilżaj skórę i przechodź na zdrowszą dietę. Pierz i wieszaj firanki, umyj okna, unikaj poważnych prac w ogrodzie.
Aspekty planet: 1.24 trygon Księżyca z Wenus, 4.08 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 6.11 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.50 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

9.05.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 5.10)
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Bądź życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami.
Aspekty planet: 2.38 opozycja Słońca z Jowiszem, 4.28 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.22 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka sprawi, że możemy narzekać na brak czasu i pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi. Za to dobry dzień, żeby zająć się nauką lub hobby.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

10.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 12.27 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.44 kwadratura Księżyca z Wenus, 19.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 22.13 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów finansowych, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Skup się na tym, co dla ciebie korzystne.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

11.05.2018, piątek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 14.40)
Działaj szybko i nie oglądaj się na innych, a odniesiesz sukces. Dobry dzień na rozpoczynanie programu ćwiczeń zdrowotnych lub odchudzających. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Zadbaj o oczy, zrób masaż twarzy i głowy, depiluj brwi, zrób hennę.
Aspekty planet: 11.02 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

12.05.2018, sobota
Księżyc w znaku Barana
Zrób dobry plan dnia, bo możesz mieć zbyt dużo spraw do załatwienia i łatwo będzie o nerwy i kłótnie. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Umawiaj się na wizyty lekarskie, dobry dzień na przegląd zębów. Organizm dobrze przyswaja białko, jedz zdrowe mięso, unikaj ciężkich sosów.
Aspekty planet: 1.10 trygon Słońca z Plutonem, 6.34 kwadratura Księżyca z Saturnem, 15.30 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że z w domu optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

13.05.2018, niedziela
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 20.15)
Księżyc sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Szybko uporasz się z trudnymi sprawami, a także łatwo wyplączesz się z niechcianych zadań czy nudnych znajomości. Oczyszczaj jelita, pij ciepłą wodą z cytryną i imbirem na wzmocnienie. Nawilżaj skórę na szyi i dłoniach, zrób masaż karku, idź na rower.
Aspekty planet: 4.53 kwadratura Księżyca z Plutonem, 7.01 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.50 koniunkcja Merkurego z Uranem, 14.40 Merkury wkracza do znaku Byka, 18.31 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.04 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.56 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Dwójka ułatwia dogadywanie się z ludźmi, zachęca do spotkań i dyskusji. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy, wpadnie dzisiaj na dobry trop. Udadzą się też randki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 16 o 23´ – 23 o 09´ Byka
Księżyc 4 o 31´ Wodnika – 3 o 20´ Byka
Merkury 20 o 45′ Barana – 00 o 44′ Byka
Wenus 14 o 55′ – 23 o 21′ Bliźniąt
Mars 26 o 10´ – 29 o 07´ Koziorożca
Jowisz  18 o 37´ – 17 o 43′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 o 52´ – 8 o 37´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 29 o 32´ – 29 o 55´ Barana
Neptun 16 o 00′ – 16 o 09′ Ryb
Pluton 21 o 14′ – 21 o 11′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.05 od g. 4.28 do g. 5.10.
11.05 od g. 11.02 do g. 14.40.
13.05 od g. 20.04 do g. 20.15.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>