Horoskop tygodniowy 14-20.05.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu spokojnie będziemy podchodzić do wielu codziennych spraw. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Byka, co sprzyja porządkom, robieniu wakacyjnych planów i rozpoczynaniu nauki oraz kursów podnoszących zawodowe kwalifikacje.

We wtorek 15.05 Uran wkroczy do znaku Byka i sprawi, że wiele wiadomości lub wydarzeń może nas zaskoczyć, szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. Nie warto walczyć ze zmianami, ale dynamicznie się do nich dostosować. Osoby młodsze mogą nam pomóc w zrozumieniu trudnej sprawy. Nów Księżyca w znaku Byka sprzyja rozmowom o pieniądzach, szukaniu korzystnych ofert w bankach, wdrażaniu w życie planów oszczędzania. Zyskamy wiele na kontaktach ze starszymi ludźmi – ktoś może nać nam cenną poradę.

W środę 16.05 Mars wchodzi do znaku Wodnika i zapewni nam dużo energii do pracy i pokonywania trudności. Warto się starać, bo ktoś na pewno doceni nasze wysiłki. Osoby, które lubią ruch i ćwiczenia, powinny więcej trenować, bo osiągną świetne wyniki.

W piątek 18.05 trygon Merkurego z Saturnem pomoże ci w szybkiej obsłudze sprzętu elektronicznego, kupowaniu komputerów lub sprzętu AGD, a także umożliwi ci lepsze dogadanie się z młodszymi osobami.

W sobotę 19.05 Wenus wkracza do znaku Raka i utworzy sekstyl z Uranem. Ktoś podzieli się sprawdzonym przepisem lub poleci nas osobie, która wiele pomoże. Odnawiajmy dawne znajomości i umawiajmy się na randki.

Horoskop tygodniowy
14.05.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Zadbaj o zdrowie i urodę, zrób depilację. W ciągu dnia rób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Bądź odpowiedzialny i wymagaj od innych tego samego, a wzbudzisz szacunek u znajomych i członków rodziny. Możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Unikaj czerwonego mięsa.
Aspekty planet: 10.58 trygon Księżyca z Saturnem, 23.43 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. W pracy możesz zaryzykować i przedstawiać nowe pomysły.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

15.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 22.43)
Nów Księżyca w znaku Byka sprzyja realizacji marzeń. Warto zrobić plan, aby wiedzieć jak przystąpić do działania. Wiele spisanych dziś marzeń ziści się szybciej, niż sądzisz. Nie jedz pikantnych potraw, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, a organizm wróci do równowagi. Unikaj nadmiernego wysiłku, pływaj, wykonuj relaksacyjne ćwiczenia. Zadbaj o skórę szyi i dekoltu, zrób sobie domowe spa.
Aspekty planet: 2.07 opozycja Księżyca z Jowiszem, 8.05 trygon Księżyca z Plutonem, 13.47 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 17.16 Uran wkracza do znaku Byka, 22.28 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

16.05.2018, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt   
Księżyc sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą udane. Szukaj wyprzedaży wycieczek oraz przecen biletów lotniczych. Nie pij zimnych napojów, idealny dzień na oczyszczającą dietę lub głodówkę.
Aspekty planet: 6.54 Mars wkracza do znaku Wodnika, 9.03 kwadratura Marsa z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Kto idzie na randkę, imprezę czy na spektakl, będzie się świetnie bawić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

17.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 23.47)
Pytaj o drogę, zasięgaj porady u specjalistów, a dowiesz się dzięki temu czegoś bardzo przydatnego. Uważaj podczas zakupów, bo możesz niepotrzebnie posprzeczać się ze sprzedawcą. Ludzie będą towarzyscy, a randki będą wyjątkowo udane. Wysyłaj ważne wiadomości, rób oszczędności. Zadbaj o dłonie i paznokcie, wcieraj w nie odżywcze olejki i podcinaj.
Aspekty planet: 1.16 kwadratura Księżyca z Neptunem, 20.17 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.59 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

18.05.2018, piątek
Księżyc w znaku Raka
Pomyśl dziś o zdobyciu nowych umiejętności lub zapisaniu się na kurs języka obcego. Sprzyjają ci także osoby na wysokich stanowiskach. Wieczorem zapomnij choć na chwilę o pracy. Księżyc pomoże ci odkryć ważną tajemnicę rodzinną, nad którą od dawna się męczysz. Pij dużo wody, jedz owoce i zielone warzywa, unikaj niezdrowych słodyczy. Skóra dobrze wchłania kremy odżywcze i maseczki.
Aspekty planet: 12.50 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.33 opozycja Księżyca z Saturnem, 18.48 trygon Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

19.05.2018, sobota
Księżyc w znaku Raka
Sobota sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, rozrywce i randkom. Księżyc uczyni nas wyrozumiałymi i serdecznymi, dlatego warto przebywać z ludźmi i rozmawiać o uczuciach. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz szafy lub szuflady. Nawilżaj skórę, oczyszczaj twarz, zadbaj o biust i dekolt.
Aspekty planet: 2.22 trygon Księżyca z Neptunem, 3.47 trygon Księżyca z Jowiszem, 10.26 opozycja Księżyca z Plutonem, 15.10 Wenus wkracza do znaku Raka, 19.30 sekstyl Wenus z Uranem, 23.14 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

20.05.2018, niedziela
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 1.10)
Spędź niedzielę aktywnie, zaproponuj rodzinie gry planszowe lub terenowe, obudź swoją kreatywność. To dobry dzień na planowanie zmian w wystroju mieszkania. Na zakupach lepiej być ostrożnym, bo możesz wydać więcej niż zwykle. Zjedz pełnowartościowe białko, dodaj strączki do posiłku, unikaj ostrych przypraw. Randki w ciemno będą udane.
Aspekty planet: 1.33 kwadratura Księżyca z Uranem, 3.37 opozycja Księżyca z Marsem, 21.30 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 o 09´ – 29 o 54´ Byka
Księżyc 3 o 20´ Byka – 14 o 46´ Lwa
Merkury 00 o 44′ – 12 o 27′ Byka
Wenus 23 o 21′ Bliźniąt – 1 o 47′ Raka
Mars 29 o 07´ Koziorożca – 1 o 48´ Wodnika
Jowisz  17 o 43′ – 16 o 51´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 o 37´ – 8 o 18´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 29 o 55´ Barana – 00 o 17´ Byka
Neptun 16 o 09′ – 16 o 16′ Ryb
Pluton 21 o 11′ – 21 o 06′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
15.05 od g. 22.29 do g. 22.43.
17.05 od g. 20.17 do g. 23.47.
19.05 od g. 23.14do 20.05 do g. 1.10.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>