Horoskop tygodniowy 21-27.05.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dobry czas na miłość, znalezienie nowych przyjaciół i wybranie kogoś odpowiedniego, jeśli zastanawiasz się, z kim umówić się na randkę w tym tygodniu. Księżyc sprzyja też pracy w grupie i wspieraniu tego, co robią inni.

W poniedziałek 21.05 Słońce przechodzi do znaku Bliźniąt i skieruje naszą uwagę na sprawy kontaktów z ludźmi. Można będzie szybciej dogadać się z ludźmi, przeprowadzić ważne rozmowy, umówić się na spotkania, które mogą odmienić nasze życie.

W środę 23.05 sekstyl Merkurego z Neptunem i opozycja z Jowiszem pozwolą nam zdobyć czyjeś względy, obłaskawić naburmuszone lub nieprzychylne nam osoby lub dobrze się bawić w sprawdzonym towarzystwie.

W czwartek 24.05 trygon Słońca z Marsem sprzyja uprawianiu sportu, spacerom, szybkim podejmowaniu decyzji i randkom w ciemno. Ryzyko może się opłacić, unikajmy jednak narażania naszego majątku, bo Mars nie gwarantuje szybkich zysków, a może przynieść straty.

W piątek 25.05 trygon Merkurego z Plutonem przyniesie nam ciekawe wiadomości lub zapewni powodzenie w zdobywaniu ważnych informacji. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany. Trygon Jowisza z Neptunem sprzyja sprawom finansowym i dogadywaniu się z bankami. Tajemnice i ukryte sprawy teraz łatwiej będzie wyjaśnić i zobaczyć w innym świetle. Jeśli masz wątpliwości co do czyichś intencji, poczekaj z podjęciem decyzji.

W sobotę 26.05 opozycja Wenus z Saturnem może zaskoczyć nas nieoczekiwanymi wizytami lub telefonami od ludzi, których dawno nie słyszeliśmy. Warto wyjść z domu, zaplanować aktywne spędzenie wolnego czasu lub zrelaksować się na basenie lub jodze.

Horoskop tygodniowy

21.05.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom i bardzo aktywnemu spędzaniu czasu. Wybierz się na spacer, odwiedź znajomych, zajmij się sportem. Zastanów się, co możesz w życiu zmienić na lepsze. Dzisiaj wszyscy nabiorą optymizmu i będzie ci łatwiej przekonać bliskich do ambitnych pomysłów. Zapraszaj gości, graj w gry towarzyskie, rób szybkie pranie.
Aspekty planet: 4.14 Słońce wkracza do znaku Bliźniąt, 5.29 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

22.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 4.02)
Skup się na zawodowych sprawach, bo Księżyc sprzyja łatwemu rozwiązywaniu problemów finansowych. Odwiedzaj bank, urząd lub księgową. W domu zabierz się za porządki lub zanoś rzeczy do reperacji. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki.
Aspekty planet: 4.37 trygon Księżyca z Uranem, 5.49 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 9.47 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.19 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na kawę i kino.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

23.05.2018, środa
Księżyc w znaku Panny
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Po pracy zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć.
Aspekty planet: 4.13 sekstyl Merkurego z Neptunem, 7.53 opozycja Merkurego z Jowiszem, 8.29 opozycja Księżyca z Neptunem, 8.59 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 9.10 trygon Księżyca z Merkurym, 16.54 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

24.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 8.51)
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane. Rób manicure, idź do kosmetyczki.
Aspekty planet: 4.39 trygon Słońca z Marsem, 14.19 trygon Księżyca z Marsem, 14.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.02 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.28 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

25.05.2018, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Ludzie będą w dobrych humorach. Masz szansę szybko uporać się z większą ilością domowych obowiązków niż zwykle. Udadzą się także podróże. Warto też więcej się ruszać, nie tylko na zakupy. Zadzwoń do krewnych, odnawiaj ważne kontakty. Jedz więcej produktów zawierających węglowodany, nie odchudzaj się na siłę.
Aspekty planet: 11.52 trygon Jowisza z Neptunem, 15.37 trygon Merkurego z Plutonem, 23.03 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

26.05.2018, sobota
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 15.39)
Zakończ konflikty i zrób coś dobrego dla innych. Dzień sprzyja odpoczynkowi i dobrym pomysłom na spędzenie wolnego czasu. Zajmij się swoim hobby, idź na randkę lub zorganizuj grilla dla rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Osoby wysportowane będą miały dziś dużo sił i zapału do treningu. Jedz więcej warzyw, ryb i zdrowej oliwy.
Aspekty planet: 9.39 opozycja Wenus z Saturnem, 16.42 opozycja Księżyca z Uranem, 22.45 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

27.05.2018, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Ostrożnie z uczuciami, bo w nastrojach i uczuciach będziemy zmienni i niespokojni. Unikaj rozmów na tematy, które irytują, bo skończy się kłótnią. Zakupy będą dzisiaj mniej udane, podróże mogą okazać się męczące. Księżyc sprzyja nauce i odkrywaniu sekretów. Przygotuj sobie ziołową kąpiel, żeby oczyścić skórę, unikaj depilacji.
Aspekty planet: 6.33 sekstyl Księżyca z Saturnem, 8.55 trygon Księżyca z Wenus, 21.47 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 22.22 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 o 54´ Byka – 6 o 38´ Bliźniąt
Księżyc 14 o 46´ Lwa – 18 o 16´ Skorpiona
Merkury 12 o 27′ – 25 o 53′ Byka
Wenus 1 o 47′ – 10 o 05′ Raka
Mars 1 o 48´ – 4 o 10´ Wodnika
Jowisz 16 o 51´ – 16 o 02′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 o 18´ – 7 o 56´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 00 o 17´ – 00 o 38´ Byka
Neptun 16 o 16′ – 16 o 22′ Ryb
Pluton 21 o 06′ – 21 o 00′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.05 od g. 5.29 do 22.05 do g. 4.02.
23.05 od g. 16.54 do 24.05 do g. 8.51.
25.05 od g. 23.03 do 26.05 do g. 15.39.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>