Horoskop tygodniowy 28.05-3.06.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość. Słońce w znaku Bliźniąt sprzyja podróżom i opracowywaniu planów na wakacje.

We wtorek 29.05 pełnia Księżyca w znaku Strzelca. Wiele osób może szukać u innych pomocy i porady. Pełnia postawi w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze sowimi problemami. Bądźmy dla innych wyrozumiali, nie dajmy się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty.

W środę 30.05 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt i pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą udane. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W piątek 1.06 trygon Merkurego z Marsem sprawi, że będziemy działać na najwyższych obrotach, ale będziemy też wrażliwi na krytykę czy niesprawiedliwe oceny. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja zarówno tym, którzy szukają pracy i stabilności finansowej, jak i tym, którzy chcą stworzyć satysfakcjonujący związek. Warto umówić się na spotkanie lub zadzwonić do kogoś, kto jest nam bliski lub nam się podoba.

W sobotę 2.06 trygon Wenus z Neptunem skłoni nas do emocjonalnych porządków i pomoże odciąć się od toksycznych relacji i osób, które wprowadzają niepotrzebny zamęt w nasze życie. Ostrożnie podejmujmy finansowe decyzje.

Horoskop tygodniowy

28.05.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziemy chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Unikaj prania i mycia podłóg, zrób porządki w rachunkach i dokumentach.
Aspekty planet: 7.11 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.25 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Także w pracy warto rozmawiać o podwyżce i różnych przywilejach.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

29.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 00.28)
Pełnia Księżyca doda nam sił. Szybko realizuj nowe pomysły. Zdobywaj informacje, zadawaj ważne pytania sobie i innym. Możesz odkryć sekrety, pozbyć się niechcianych spraw i znajomości. Po południu wybierz się na spacer, odpocznij, zacznij uprawiać sport. Organizm dobrze przyswaja białko.
Aspekty planet: 9.20 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.19 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

30.05.2018, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Bądź kreatywny i otwarty na nowe pomysły. Księżyc sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Warto uprawiać sport, a nawet trochę się zmęczyć na rowerze lub spacerze. W pracy zabierz się za cięższe zadania i pracę fizyczną.
Aspekty planet: 1.48 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, 8.25 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

31.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 11.26)
Dzień  sprzyja odpoczynkowi i wracaniu do wewnętrznej równowagi. Możesz robić drobne porządków, iść na ćwiczenia lub na masaż. Zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj na świeżym powietrzu, ale nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Nawilżaj skórę, pij wodę z mikroelementami, zadbaj o włosy i stopy.
Aspekty planet: 13.02 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zgodzie, bo czyni ludzi bardziej romantycznymi i uprzejmymi. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie dzisiaj pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

1.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź punktualny i pracowity, a szybko nadrobisz różne zaległości w domu czy pracy. Ostrożnie podczas ważnych dyskusji, bo w nastrojach i uczuciach staniesz się zmienny i niespokojny. Popołudnie sprzyja porządkom i zakupom. Spotkaj się z przyjaciółmi, nie jest to dobry dzień na randki w ciemno. Księżyc sprzyja głębokiemu relaksowi i medytacji. Dziecku lub wnuczkowi spraw prezent marzeń.
Aspekty planet: 2.52 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 16.13 trygon Merkurego z Marsem, 16.28 trygon Wenus z Jowiszem, 18.41 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.57 opozycja Księżyca z Wenus, 20.29 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

2.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Koniec tygodnia będzie spokojny i senny. Dzisiaj warto trzymać się zasad i regulaminów. Nie spóźniaj się na ważne spotkania, bądź uprzejmi wobec starszych osób. Zajmij się porządkami i zdrowiem, szczególnie zadbaj o skórę i urodę, pij więcej wody mineralnej. Skóra będzie wrażliwa na inwazyjne zabiegi, zrelaksuj się i weź kąpiel w mleku.
Aspekty planet: 5.36 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.25 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja szybkim decyzjom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Rób samodzielnie to, co ważne, a dobrze na tym wyjdziesz.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

3.06.2018, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 00.06)
Warto dziś wychodzić z domu, być aktywnym, brać udział w rodzinnych zebraniach i ważnych spotkaniach. Idź na aerobik, dobrze jest ćwiczyć w grupie, bo będzie wesoło! Unikaj stawiania sprawy na ostrzu noża, łatwo będzie o kłótnię. Zrób piling i depilację, zadbaj o nogi, zrelaksuj się. Organizm lepiej przyswaja mikroelementy, jedz sałatę i zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 1.58 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.21 koniunkcja Księżyca z Marsem, 21.05 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 6 o 38´ – 13 o 20´ Bliźniąt
Księżyc 18 o 16´ Skorpiona – 12 o 43´ Wodnika
Merkury 25 o 53′ Byka – 10 o 46′ Bliźniąt
Wenus 10 o 05′ – 18 o 22′ Raka
Mars 4 o 10´ – 6 o 10´ Wodnika
Jowisz 16 o 02′ – 15 o 17´Skorpiona w retrogradacji
Saturn 7 o 56´ – 7 o 31´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 00 o 38´ – 00 o 58´ Byka
Neptun 16 o 22′ – 16 o 26′ Ryb
Pluton 21 o 00′ – 20 o 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.05 od g. 19.25 do 29.05 do g. 00.28.
30.05 od g. 8.25 do 31.05 do g. 11.26.
2.06 od g. 5.36 do 3.06 do g. 00.06.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>