Horoskop tygodniowy 4-10.06.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu mogą wrócić pewne sprawy, które od kilku miesięcy uważaliśmy za zamknięte. Wpływ Neptuna ostrzega przed zbyt szybkim podejmowaniem decyzji, a także ryzykownymi inwestycjami. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem wspiera osoby, które się uczą, podróżują i szukają nowych znajomych. Druga połowa tygodnia sprzyja randkom i wydarzeniom kulturalnym.

W poniedziałek 6.06 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni nam ciekawe spotkania. Warto składać podanie o pracę, chodzić na ważne rozmowy, bo będziemy elokwentni i wygadani, a ludzie bardziej nam przychylni.  Kwadratura Merkurego z Neptunem może wywołać chaos i dezorientację. Dlatego będziemy się spieszyć, co może wywołać nerwowość i powodować kosztowne pomyłki. Opozycja Wenus z Plutonem sprzyja odnawianiu znajomości. Warto odezwać się do kogoś, z kim straciliśmy na pewien czas kontakt. Nasza wiadomość czy telefon zostaną przyjęte z entuzjazmem i wiele dobrego może się z tego urodzić.

W czwartek 7.06 kwadratura Słońca z Neptunem nastawi nas duchowo do życia i trudno nam będzie wykonywać zwykłe codzienne czynności. Warto poświęcić trochę czasu na relaks, medytację, spotkanie z bliską osobą.

Horoskop tygodniowy Czary.pl

4.06.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz mieć oryginalne pomysły. Zamiast siedzieć w kąciku, odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na sukces. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 3.22 trygon Księżyca ze Słońcem, 7.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

5.06.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 12.53)
Do obowiązków trudno się będzie wszystkim zabrać. W pracy zrób szybko to, co niezbędne i nie zostawiaj sobie zaległości na popołudnie. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki i nie martw się niczym na zapas! Księżyc w znaku Ryb sprzyja zakochanym, podróżom i zwiedzaniu niezwykłych miejsc. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę lub wyjaśnisz zagadkę.
Aspekty planet: 14.57 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

6.06.2018, środa
Księżyc w znaku Ryb
Załatwiaj ważne sprawy, a po pracy zajmij się sztuką lub hobby. Sam jednak nie daj się wykorzystać osobom, które marudzą i udają nieporadnych, żeby ktoś wykonał ich obowiązki. Wieczór sprzyja medytacji, rozwojowi duchowemu, układaniu strategii na przyszłość. Jedz warzywa korzenne, zaczynaj dietę, zrób detoks sokami.
Aspekty planet: 3.34 sekstyl Księżyca z Saturnem, 4.01 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 4.24 opozycja Wenus z Plutonem, 16.07 kwadratura Merkurego z Neptunem, 18.37 trygon Księżyca z Jowiszem, 20.31 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 21.24 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 22.33 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru lub po prostu własne hobby.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

7.06.2018, czwartek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 23.25)
Złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Unikaj zbyt dużego wysiłku fizycznego, wybierz się na basen, rozciągaj się, zrezygnuj z biegania czy siłowni.
Aspekty planet: 5.52 sekstyl Księżyca z Plutonem, 7.57 kwadratura Słońca z Neptunem, 8.34 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy i nauce, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

8.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Barana
Przygotuj się na nieoczekiwane spotkania i ciekawe wiadomości. Ludzie będą bardzo wyrozumiali i serdeczni. Dzisiaj uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Wykonuj ćwiczenia siłowe, ale nie przesadzaj z obciążeniem serca.
Aspekty planet: 12.55 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.57 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

9.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Barana
Dzień może być niespokojny, bo wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w ogrodzie porwij się na wielkie porządki. Zrób masaż twarzy i głowy, odżywiaj skórę, ćwicz i biegaj.
Aspekty planet: 9.29 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.03 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.36 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

10.06.2018, niedziela
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 6.03)
Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 8.13 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.20 trygon Księżyca z Saturnem, 19.21 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych towarzyskich i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. W niedzielę warto odpocząć.

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 13 º 20´ – 20 º 02´ Bliźniąt
Księżyc 12 º 43´ Wodnika – 11 º 32´ Byka
Merkury 10 º 46′ – 26 º 05′ Bliźniąt
Wenus 18 º 22′ – 26 º 36′ Raka
Mars 6 º 10´ – 7 º 43´ Wodnika
Jowisz  15 º 17´ – 14 º 38′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 7 º 31´ – 7 º 03´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 00 º 58´ – 01 º 16´ Byka
Neptun 16 º 26′ – 16 º 28′ Ryb
Pluton 20 º 53′ – 20 º 45′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.06 od g. 7.09 do 5.06 do g. 12.53.
7.06 od g. 8.34 do g. 23.25.
9.06 od g. 21.36 do 10.06 do g. 6.03.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>