Horoskop tygodniowy 11-17.06.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy chcieli wyruszyć w podróż dookoła świata. Łatwo nam będzie rozproszyć się. Trzeba się jednak zdyscyplinować, bo w środę 13.06 nów Księżyca w znaku Bliźniąt może przynieść nam okazję do znalezienia lepszej pracy i pokazania się przełożonym w najlepszym świetle. Warto inwestować, robić szybkie zakupy, szukać promocji wakacyjnych wycieczek. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i sprzyja szukaniu lepszej pracy i nawiązywaniu korzystnych znajomości.

Horoskop tygodniowy

We wtorek 12.06 Merkury wkracza do znaku Raka i odczujemy zmianę aury. Poczujemy chęć ochrony naszego domu i bliskich. Warto sprawdzić zabezpieczenia mieszkania, zamki i solidność drzwi i okien, zanim wyruszymy na urlop.

W środę 13.06 Wenus wkracza do znaku Lwa i  zapewni nam powodzenie i w finansach, i w miłości. To dobry dzień na udane zakupy, wyjątkowe randki i ważne spotkania. Pokaż się z najlepszej strony, zadbaj o wygląd. Sekstyl Merkurego z Uranem, a w piątek 15.06 kwadratura Wenus z Uranem pomogą rozwiązać trudną sprawę lub problem, z jakim nie mogliśmy sobie poradzić od dłuższego czasu. Nauka będzie szła szybciej niż zwykle.

W sobotę 16.06 opozycja Merkurego z Saturnem sprawi, że atmosfera weekendu będzie mimo to nieco ospała i leniwa. Warto zająć się prywatnymi sprawami i przeczytać wszystkie zaległe czasopisma i książki, które leżą na naszym nocnym stoliku.

11.06.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych. Ktoś może potrzebować dobrej rady. Podziel się dzisiaj swoją wiedzą, a zdobędziesz szacunek i sympatię otoczenia. Udadzą się też randki, porządki, ale podczas zakupów uważaj, bo łatwo będzie wydać zbyt wiele na promocjach. Odżywiaj i oczyszczaj skórę, zamykaj naczynka i usuwaj przebarwienia.
Aspekty planet: 7.14 opozycja Księżyca z Jowiszem, 10.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.30 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe p[ropozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

12.06.2018, wtorek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 8.52)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Księżyc sprzyja krótkim podróżom.
Aspekty planet: 5.28 sekstyl Księżyca z Wenus, 21.59 Merkury wkracza do znaku Raka, 22.00 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

13.06.2018, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nów w znaku Bliźniąt skłoni cię do refleksji i planowania. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom. Udadzą się podróże i zakupy. Warto zadbać dzisiaj o paznokcie i skórę dłoni, zrób zabiegi na ciało. Kontroluj dietę, bo kusić nas będą makarony, pierogi i tuczące gęste sosy.
Aspekty planet: 11.40 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.40 sekstyl Merkurego z Uranem, 21.43 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 23.53 Wenus wkracza do znaku Lwa.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

14.06.2018, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 9.19)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. W domu unikaj mycia i prania. Czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucaniu starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Regeneruj siły, idź na basen lub masaż, zadbaj o dekolt i biust. Jedz węglowodany, zamiast bułek wybierz zdrowe, ciemne pieczywo.
Aspekty planet: 11.34 sekstyl Księżyca z Uranem, 15.01 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 20.09 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz rób większe zakupy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

15.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Raka
To, co ważne w pracy lub szkole postaraj się załatwiać z samego rana. Potem ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa i wycofywać się z różnych ustaleń. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się duchowymi sprawami. Jedz zdrowe i naturalne  słodycze, doprawiaj sałatki oliwą, nie zapomnij o ciepłym posiłku.
Aspekty planet: 5.32 kwadratura Wenus z Uranem, 8.09 trygon Księżyca z Jowiszem, 11.38 trygon Księżyca z Neptunem, 18.18 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj letnie podróże.

16.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 9.20)
Zapragniesz towarzystwa odpowiedzialnych i zaufanych osób. Bałagan może skutecznie wyprowadzić cię z równowagi. Zamiast się na wszystkich złościć, zabierz się za porządki! Popołudnie sprzyja udanym zakupom i gotowaniu ulubionych potraw. Organizm potrzebuje dużo białka i ruchu fizycznego, idź więc na spacer lub rower, zabierz rodzinę na wycieczkę.
Aspekty planet: 3.46 opozycja Merkurego z Saturnem, 11.44 kwadratura Księżyca z Uranem, 14.14 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.18 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

17.06.2018, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja randkom i hobby, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Zrób ćwiczenia wytrzymałościowe, spaceruj i poprawiaj kondycję, wygrzej się na słońcu. Zadzwoń do krewnych, nadrób towarzyskie zaległości.
Aspekty planet: 8.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 20 º 02´ – 26 º 44´ Bliźniąt
Księżyc 11 º 32´ Byka – 24 º 49´ Lwa
Merkury 26 º 05′ Bliźniąt – 10 º 30′ Raka
Wenus 26 º 36′ Raka – 4 º 46′ Lwa
Mars  7 º 43´ – 8 º 44´ Wodnika
Jowisz 14 º 38′ – 14 º 07´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 7 º 03´ – 6 º 33´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 01 º 16´ – 01 º 33´ Byka
Neptun 16 º 28′ – 16 º 30′ Ryb
Pluton 20 º 45′ – 20 º 36′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.06 od g. 5.28 do g. 8.52.
13.06 od g. 21.43 do 14.06 do g. 9.19.
15.06 od g. 18.18 do 16.06 do g. 9.20.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>