Horoskop tygodniowy 18-24.06.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Początek tygodnia będzie bardzo dynamiczny, wszyscy będą się spieszyć i załatwiać pilne sprawy. Nie walczmy jednak z silniejszymi od nas, to nie jest dobry tydzień na ryzykowanie w żadnej dziedzinie życia. W czwartek Słońce wkroczy do znaku Raka i oficjalnie nastanie lato, a my skupimy się na sprawach domowych i relacjach z bliskimi.

We wtorek 19.06 Neptun wchodzi w retrogradację i zapewni nam więcej spokoju oraz wsparcie rodziny. Słuchajmy uważnie bliskich, bo oni w tym tygodniu podsuną nam najlepsze pomysły i rozwiązania problemów. Trygon Merkurego z Jowiszem Jeśli od dawna chcesz do kogoś dotrzeć lub starasz się o pracę, to jest najlepszy dzień, aby znowu wysłać swoje CV lub umówić się na rozmowę.

W czwartek 21.06 Słońce wchodzi do znaku Raka, gdzie pozostanie do 22.07. Zaczniemy kierować się intuicją w naszym wyborach zawodowych czy uczuciowych. To dobry dzień na piknik, rodzinne spotkanie czy romantyczną randkę w niezwykłym miejscu. Trygon Merkurego z Neptunem zapewni nam świetne pomysły, niekonwencjonalne podejście do trudnych spraw, a także krótkim wyjazdom i dużym transakcjom handlowym. W czwartek 21.06 opozycja Wenus z Marsem sprzyja flirtowaniu i namiętnym randkom. W sprawach finansowych walczmy jednak o to, co nam się należy, nie oddajmy walki walkowerem, a pod koniec tygodnia będziemy zadowoleni i dumni z siebie.

W sobotę 23.06 opozycja Merkurego z Plutonem da nam okazję sprawdzić się w trudnych, ale wymagających refleksu i kreatywności sytuacjach. Niektórzy dostaną wielki zastrzyk energii i odezwie się w nich nuta rywalizacji. Sekstyl Słońca z Uranem radzi, aby nie zostawać w tyle, nie spóźniać się na ważne spotkania, a na urlopie wcześnie wstać i zająć dobre miejsce na plaży, bo ktoś może nas ubiec i nie respektować naszych praw.

Horoskop tygodniowy

18.06.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 10.40)
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje. Udadzą się podróże i zakupy, będziemy szybko się uczyć. Pij dużo wody mineralnej i mięty, zjedz płatki zbożowe i owsiankę.
Aspekty planet: 5.25 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.18 trygon Księżyca z Uranem, 21.39 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

19.06.2018, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Może być więcej pracy niż zwykle, nie ociągaj się więc z wykonywaniem obowiązków. Ktoś może cię ocenić i skontrolować, zwracaj więc uwagę na szczegóły, żeby nie popełnić błędu. Warto pisać listy, szukać wiadomości w Internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Wykonuj zabiegi na włosy, podcinaj je i farbuj, zrób przegląd u dentysty.
Aspekty planet: 1.26 Neptun wchodzi w retrogradację, 8.43 sekstyl Księżyca z Merkurym, 10.32 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 14.48 opozycja Księżyca z Neptunem, 21.42 trygon Merkurego z Jowiszem, 21.52 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

20.06.2018, środa
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 14.29)
Zdobądź uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym, dbaniu o zdrowie i urodę.
Aspekty planet: 12.50 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Dzień będzie udany, bo nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

21.06.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Spotykaj się z ludźmi, załatwiaj trudne urzędowe i finansowe sprawy, bo znajdziesz sojuszników i pomocników. O godzinie 12.07 Słońce wkroczy do znaku Raka i zacznie się astronomiczne lato. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci korzyści. Opozycja Wenus z Marsem sprzyja randkom i nawiązywaniu flirtów i romansów. Trygon Merkurego z Neptunem pomoże znaleźć ważny list lub zgubioną wiadomość.
Aspekty planet: 1.48 kwadratura Księżyca z Saturnem, 5.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 5.58 trygon Merkurego z Neptunem, 6.37 trygon Księżyca z Marsem, 12.07 Słońce wchodzi do znaku Raka, 18.53 opozycja Wenus z Marsem, 22.29 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Pod jej wpływem dzień będzie udany i spokojny, odnawiaj dzisiaj ważne kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

22.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 21.10)
Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach. Księżyc zmobilizuje cię do rozpoczęcia remontu czy drobnych napraw. Idź na masaż, wybierz nową fryzurę, zrób manicure, pomaluj paznokcie, bo szybko wyschną. Unikaj nadmiaru białka w potrawach. Jedz lekkie dania, dużo warzyw i zdrowego tłuszczu, uzupełnij witaminy.
Aspekty planet: 3.33 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.49 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

23.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie zmuszaj się na siłę do robienia tego, co ci nie pasuje. Chroń swoje emocje, możesz być wrażliwy na krytykę i wejść w konflikt, czego potem będziesz żałować. Sekstyl Słońca z Uranem pomoże ci wyrzucić nie potrzebne rzeczy z szafy i schowków. Opozycja Merkurego z Plutonem ostrzega przed ludźmi, którzy mają nieszczere intencje.
Aspekty planet: 00.24 opozycja Księżyca z Uranem, 7.57 sekstyl Słońca z Uranem, 8.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.26 opozycja Merkurego z Plutonem, 14.23 kwadratura Księżyca z Marsem, 18.33 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.10 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże ochłonąć po pracowitym tygodniu. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

24.06.2018, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie kieruj się skrajnymi emocjami i nie oceniaj innych po pozorach. Możesz kogoś do siebie zrazić, jeśli będziesz zbyt krytyczny. Porozmawiaj z rodziną o pieniądzach, wyjaśnić trudne sprawy, żeby nie zaogniać konfliktów. Nie wykonuj radykalnych zabiegów na skórę typu piling lub depilacja. Regeneruj siły, wyśpij się, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 4.22 trygon Księżyca z Neptunem, 11.59 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.59 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 44´ Bliźniąt – 03 º 04´ Raka
Księżyc 24 º 49´ Lwa – 27 º 42´ Skorpiona
Merkury 10 º 30′ – 23 º 14′ Raka
Wenus 04 º 46′ – 12 º 51′ Lwa
Mars  08 º 44´ – 09 º 12´ Wodnika
Jowisz 14 º 07´ – 13 º 43′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 06 º 33´ – 06 º 03´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 01 º 33´ – 01 º 48´ Byka
Neptun 16 º 30′ – 16 º 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 36′ – 20 º 26′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
18.06 od g. 5.25 do g. 10.40.
20.06 od g. 12.50 do g. 14.29.
22.06 od g. 3.33 do g. 21.10.
24.06 od g. 15.59 do 25.06 do g. 6.29.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>