Horoskop tygodniowy 25.06-1.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy działać pod wpływem emocji. Słońce w Raku ostrzega nas jednak przed kłótniami, bo możemy w minutę stracić przyjaciela, a zyskać wroga. To dobry tydzień na rozpoczynanie remontu czy dekorowanie domu, bo robota będzie nam się palić w rękach. Może powstać towarzyskie zamieszanie spowodowane wejściem Marsa w retrogradację (26.06). Zaplanujmy dobrze rachunki na drugą część wakacji, bo pewne wydatki nagle mogą uszczuplić nasz budżet. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca skłaniać nas będzie do porządków i ważnych decyzji.

W poniedziałek 25.06 kwadratura Wenus z Jowiszem pomoże nam zdobyć sojuszników i finansowe wsparcie. Jeśli jesteśmy w związku, nie bierzmy do siebie marudzenia lub krytyki partnera. Chwilowe nieporozumienia szybko pójdą w niepamięć.

W środę 27.06 opozycja Słońca z Saturnem ostrzega przed zbyt zuchwałym zachowaniem, bo ktoś może nas ocenić i podsumować nasze błędy, co nie będzie dla nas ani przyjemne, ani korzystne.

W czwartek 28.06 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że wszystkiego będzie brakować, a ludzie będą nerwowo. Unikajmy negocjacji, wizyt w banku czy rozmów o pieniądzach, bo możemy nie uzyskać tego, na czym nam zależy.

W piątek 29.06 Merkury wchodzi do znaku Lwa i zacznie sprzyjać osobom ambitnym i kreatywnym.

W sobotę 30.06 kwadratura Merkurego z Uranem, dlatego warto zrobić coś śmiałego i odważnego, zacząć uprawiać nowy sport, rozpocząć dietę, kupić sobie coś, w czym korzystnie wyglądamy.

Horoskop tygodniowy

25.06.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 6.29)
Księżyc pozytywnie wpłynie na twoją psychikę. Poczujesz, że siłą woli jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę. Żeby poznać lepiej siebie i innych zacznij interesować się czytać poradniki i książki o psychologii. Kwadratura Wenus z Jowiszem ostrzega przed nadmiernymi wydatkami, niepotrzebnymi zakupami i zachłannością. Jedz więcej nabiału, wcieraj balsamy i kremy, zadbaj o skórę na szyi, zrób peeling.
Aspekty planet: 19.18 kwadratura Wenus z Jowiszem.

Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

26.06.2018, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko. Mars wchodzi w retrogradację i możesz poczuć, że z czegoś musisz na chwilę zrezygnować, bo masz za dużo zadań na głowie.
Aspekty planet: 00.31 sekstyl Księżyca z Marsem, 10.48 trygon Księżyca z Wenus, 14.53 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.04 Mars wchodzi w retrogradację.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

27.06.2018, środa
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 17.52)
Poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a znacznie poprawisz swoją kondycję. Opozycja Słońca z Saturnem pomaga w porządkach, ale nie zaczynaj dziś niczego nowego. To dobry dzień na przemeblowanie, cięższe prace fizyczne i w ogrodzie.
Aspekty planet: 15.27 opozycja Słońca z Saturnem, 21.40 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się dotychczas osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

28.06.2018, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca  sprawi, że postanowisz zrobić generalne porządki, zapłacić zaległe rachunki i zamknąć ciągnące się od dawna sprawy. Nic na siłę i nie wszystko naraz, a dzień okaże się udany. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Uzupełnij mikroelementy, jedz warzywa korzeniowe, pij wodę mineralną z dodatkiem soli i miodu.
Aspekty planet: 5.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 6.52 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.12 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

29.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz zdolny do wielu wyrzeczeń i dyscypliny, aby osiągnąć swój cel. To dobry dzień na zaczynanie diety i rzucanie nałogów. Przebywaj na słońcu, kiedy możesz, jedz witaminy i suplementy diety, a poczujesz się lepiej. Merkury wchodzi do znaku Lwa i przynieść może radosne wiadomości dotyczące przyjaciół, nowego hobby lub dobre pomysły na zmianę wystroju mieszkania.
Aspekty planet: 3.06 sekstyl Księżyca z Neptunem, 7.16 Merkury wkracza do znaku Lwa, 10.57 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

30.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 6.36)
Zabierz się energicznie za zakupy lub porządki, podlej kwiaty, wyczyść dokładnie garnki, sztućce i kryształy. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie będą dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Kwadratura Merkurego z Uranem zapowiada niespodziewane spotkania i zaskakujące wiadomości.
Aspekty planet: 10.00 opozycja Księżyca z Merkurym, 10.37 kwadratura Księżyca z Uranem, 15.01 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

1.07.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Zadbaj o zdrowie, nie zostawiaj na później tego, co poprawia ci humor i poprawia zdrowie. Mierz ciśnienie i zapisuj wyniki. Zawrotne tempo końca tygodnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Sprawdź terminy ważności produktów w lodówce i spiżarni, zadbaj o kwiaty. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów.
Aspekty planet: 1.09 koniunkcja Księżyca z Marsem, 10.02. kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 º 04´ – 10 º 05´ Raka
Księżyc 27 º 42´ Skorpiona – 21 º 20´ Wodnika
Merkury 23 º 14′ Raka – 04 º 05′ Lwa
Wenus 12 º 51′ – 20 º 51′ Lwa
Mars 09 º 12´ – 09 º 03´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 43′ – 13 º 28´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 06 º 03´ – 05 º 32´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 01 º 48´ – 02 º 01´ Byka
Neptun 16 º 29′ – 16 º 27′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 26′ – 20 º 17′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.06 od g. 15.59 do 25.06 do g. 6.29.
26.06 od g. 14.53 do 27.06 do g. 17.52.
29.06 od g. 10.57 do 30.06 do g. 6.36.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>