Horoskop tygodniowy 2-8.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja budowaniu silnych relacji, szybkiemu zarabianiu pieniędzy i zawieraniu ugód i sojuszy. Trygon Słońca z Jowiszem zapewni nam wsparcie przyjaciół, dobrą radę od osoby, która świetnie się zna na problemie, który nas dręczy. Będziemy też bardziej otwarci na ludzi i nowe przyjaźnie.

W czwartek 5.07 trygon Słońca z Jowiszem może nam pomóc w trudnej sprawie. To dobry dzień na szukanie dodatkowej pracy, negocjowanie lepszego wynagrodzenia, kupowanie luksusowych dóbr, znajdowanie okazji na wyprzedażach, zakładanie firmy. Opozycja Merkurego z Marsem pozwoli nam wyjaśnić pewne trudne sprawy. Spodziewajmy się ważnych wiadomości i sami szybko odpisujmy na maile czy listy, a nie przegapimy korzystnych zawodowych czy finansowych okazji.

W niedzielę 8.07 trygon Słońca z Neptunem sprzyja zakochanym oraz tym, którzy szukają swojej połówki. Wysyłajmy wiadomości, spotykajmy się z ludźmi, prośmy przyjaciół o pośrednictwo w dotarciu do kogoś, kto jest na razie poza naszym zasięgiem.

2.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 19.30)
Rób wszystko po swojemu, ludzie i tak cię nie zrozumieją dziś twoich potrzeb. Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze i nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na wiatr i zmiany pogody. Zadbaj o skórę nóg i stóp, idź na relaksacyjny masaż. Pij dużo ciepłych napojów, szczególnie mleka i kakao.
Aspekty planet: 00.55 opozycja Księżyca z Wenus, 23.38 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

3.07.2018, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Możesz mieć skoki ciśnienia i zmiany nastroju. Zaszczep się, jeśli w najbliższym czasie jedziesz do egzotycznych krajów. Uzupełniaj brak magnezu w organizmie, zrób kontrolne badania. Nie farbuj włosów i nie maluj paznokci, bo będą długo schły. Pij zioła, organizm potrzebuje więcej mikroelementów. Wieczorem udana randka lub spotkanie z przyjaciółmi.
Aspekty planet: 6.26 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.58 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.21 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

4.07.2018, środa
Księżyc w znaku Ryb
Bądź czujny i nie odwlekaj ważnych badań ani kontrolnych wizyt. Twój organizm domagać się będzie więcej węglowodanów, jedz więc więcej kasz i makaronów. Ubieraj się odpowiednio do pory dnia, bo możesz gorzej reagować na zmianę temperatury. Księżyc doda ci blasku i urody, co sprzyja randkom i towarzyskim rozrywkom. Wysyłaj ważne pisma do urzędów i banku.
Aspekty planet: 4.19 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.46 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

5.07.2018, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 6.49)
Waleczny i popędliwy Księżyc sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Unikaj egzotycznych przypraw, bo mogą podrażnić żołądek. Rób peeling i depilację. Odwiedzaj urzędy, wyjaśniaj trudne sprawy, realizuj ambitne plany, a szybko osiągniesz to, czego chcesz. Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja ubieganiu się o pieniądze i rozpoczynaniu nowych spraw. Opozycja Merkurego z Marsem zaleca ostrożność na drodze i cierpliwość do kłótliwych ludzi.
Aspekty planet: 13.04 trygon Słońca z Jowiszem, 13.48 opozycja Merkurego z Marsem, 16.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 23.28 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

6.07.2018, piątek
Księżyc w znaku Barana
Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Nie jest to dobry dzień na ślub, podpisywanie ważnych umów dotyczących nieruchomości. Zrób badania, zapisz się do dentysty. Nie bój się działać. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie. Zadbaj o powieki i skórę pod oczami, zrób okład ze świetlika. Jedz więcej białka, unikaj jednak ciężkich sosów i steków.
Aspekty planet: 00.38 trygon Księżyca z Merkurym, 9.50 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.53 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

7.07.2018, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 14.50)
Księżyc doda ci energii, będziesz miał siły na wyzwania i prace domowe. Nadmiar ruchu i zmian może jednak sprawić, że będziesz się przegrzewać i łatwiej przeziębiać się. Zachowaj więc umiar podczas różnych codziennych aktywności. Wieczorem spodziewaj się dobrych wiadomości. Jedz białko i warzywa, ostrożnie z przyprawami i solą.
Aspekty planet: 9.08 trygon Księżyca z Wenus, 18.45 koniunkcja Księżyca z Uranem, 23.58 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

8.07.2018, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Będziesz miał dużo sił i optymizmu, co również sprzyja wyleczeniu uciążliwych dolegliwości. Trygon Słońca z Neptunem sprzyja zakochaniu i wybaczaniu. Zwracaj się o pomoc finansową do rodziny i bliskich przyjaciół. Unikaj cukru, zamiast niego używaj miodu lub słodzika. Dzień sprzyja zabiegom upiększającym, zadbaj o szyję i dekolt. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę.
Aspekty planet: 5.51 kwadratura Księżyca z Marsem, 12.40 kwadratura Księżyca z Merkurym, 14.30 opozycja Księżyca z Jowiszem, 16.41 trygon Słońca z Neptunem, 19.47 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.00 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja udanym spotkaniom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 º 05´ – 16 º 45´ – Raka
Księżyc 21 º 20´ Wodnika – 20 º 00´ Byka
Merkury 04 º 05′ – 12 º 55′ Lwa
Wenus 20 º 51′ – 28 º 46′ Lwa
Mars 09 º 03´ – 08 º 18´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 28´ – 13 º 21′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 05 º 32´ – 05 º 01´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 01´ – 02 º 12´ Byka
Neptun 16 º 27′ – 16 º 23′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 17′ – 20 º 06′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
2.07 od g. 00.55 do g. 19.30.
4.07 od g. 11.46 do 5.07 do g. 6.49.
7.07 od g. 9.08 do g. 14.50.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>