Horoskop tygodniowy 9-15.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Na początku tygodnia wszyscy możemy odczuć ciśnienie i presję, nie dajmy się jednak obarczyć zbyt wieloma obowiązkami. Odpoczynek i ruch na świeżym powietrzu są ważne, aby utrzymać zdrowie i życiową równowagę. Wakacje w pełni, a planety sprzyjają domowej rewolucji, remontom i sprawdzaniu swoich sił w bieganiu, pływaniu czy sportach grupowych.

W poniedziałek 9.07 kwadratura Merkurego z Jowiszem będzie nas poganiać do zmian. Osoby, które podróżują lub zwiedzają, nie powinny się spieszyć, bo planety ostrzegają przed wypadkami i urazami.

We wtorek 10.07 Wenus wkracza do znaku Panny i pomoże nam utrzymać dyscyplinę finansową, ale i drobiazgowo zaplanować wakacyjne wydatki. To dobry dzień na wizytę w spa.
We wtorek Jowisz wychodzi z retrogradacji. Mimo wakacji ten tydzień będzie bardzo dynamiczny nie tylko na plaży czy na towarzyskich spotkaniach, ale i w pracy. Trzymaj rękę na pulsie, bo twój los może się teraz odmienić na lepsze.

W czwartek 12.07 trygon Wenus z Uranem. To dobra aura dla wszystkich samotnych i poszukujących rozrywek. Weekend zapowiada się kolorowo i niezwykle. Wenus sprzyja tym, którzy nie chcą być singlami, zapewni silne przeżycia. Opozycja Słońca z Plutonem sprawi, że będziemy rozdarci między sprawami domowymi i potrzebą spokoju i odpoczynku a sprawami zawodowymi lub finansowymi. Osoby, które mają szczęście w grach, powinny aktywnie działać.

W piątek 13.07 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Raka podpowiedzą nam, jak zmienić życie na lepsze i wygodniejsze.

W sobotę 14.07 trygon Wenus z Saturnem namawiać nas będzie do podróży i wzięcia udziału z przyjaciółmi w ciekawych plenerowych imprezach. Zachęca nas też do poprawiania tego, co zepsute lub wymaga częstej konserwacji.

Horoskop tygodniowy

9.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 18.58)
Zrób dobry plan dnia i nie bierz na siebie za dużo. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Kupuj walutę, zadbaj o oszczędności, wyjaśnij nieporozumienia z krewnymi, unikaj dużych zgromadzeń. Kwadratura Merkurego z Jowiszem pomaga znaleźć potrzebne informacje. Wieczorem udane spotkania, a może nawet randka.
Aspekty planet: 2.11 trygon Księżyca z Plutonem, 11.13 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 18.09 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

10.07.2018, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Wenus wkracza do Panny i ostrzega nas przed rozrzutnością i zaleca ostrożne obchodzenie się z pieniędzmi. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu. Unikaj ciężkich sosów i podjadania.
Aspekty planet: 4.31 Wenus wkracza do znaku Panny, 8.27 trygon Księżyca z Marsem, 19.02 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 19.23 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.59 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

11.07.2018, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 19.58)
Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Negocjuj oprocentowanie kredytu, rozeznaj się w nowych ofertach banków. Pilnuj liczb i rachunków, a twoje zasoby się powiększą. Przebywaj dużo na świeżym powietrzu, podróżuj. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier. Wieczorem odpisz na zaległe maile i listy.
Aspekty planet: 23.08 sekstyl Księżyca z Wenus, 23.35 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

12.07.2018, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Unikaj stresujących sytuacji, odwołaj trudne spotkania, zajmij się tym, co lubisz.
Opozycja Słońca z Plutonem radzi, abyś nie ulegał presji obowiązków i wsłuchał się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Trygon Wenus z Marsem zapowiada ciekawe spotkanie.
Aspekty planet: 3.38 opozycja Księżyca z Saturnem, 5.25 trygon Wenus z Uranem, 12.04 opozycja Słońca z Plutonem, 17.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 21.55 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

13.07.2018, piątek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 19.30)
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca sprawią, że błędy, nieporozumienia lub ryzykowne działania mogą mieć w przyszłości niekorzystne konsekwencje. Nie ulegaj skrajnym nastrojom, unikaj tłumów i nigdzie się nie spiesz. Idź na plażę, odpocznij, ale opalaj się z umiarem.
Aspekty planet: 3.43 opozycja Księżyca z Plutonem, 4.47 nów i częściowe zaćmienie Słońca, 23.10 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie spokojny.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

14.07.2018, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Trygon Wenus z Saturnem radzi, abyś liczył tylko na sprawdzonych przyjaciół. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier. Zadbaj o włosy i paznokcie, do diety włącz suplementy ze skrzypem.
Aspekty planet: 7.11 opozycja Księżyca z Marsem, 8.44 trygon Wenus z Saturnem, 16.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

15.07.2018, niedziela
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 19.30)
Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek i wyzwanie. Poszukaj informacji na temat zdrowego stylu życia. Pewna radykalna dieta lub dziwna kuracja bardzo cię zainteresuje, ale bądź rozsądny i nie zmieniaj z dnia na dzień swoich przyzwyczajeń. Organizm potrzebuje więcej ruchu na świeżym powietrzu. Zadbaj o włosy, przycinaj je i farbuj, idź na masaż pleców.
Aspekty planet: 1.11 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 23.20 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 16 º 45´ – 23 º 26´ Raka
Księżyc 20 º 00´ Byka – 19 º 27´ Lwa
Merkury 12 º 55′ – 19 º 27′ Lwa
Wenus 20 º 51′  Lwa – 06 º 33′ Panny
Mars 08 º 18´ – 07 º 00´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 21′ – 13 º 23´ Skorpiona
Saturn 05 º 01´ – 04 º 32´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 12´ – 02 º 21´ Byka
Neptun 16 º 23′ – 16 º 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 06′ – 19 º 56′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.07 od g. 18.09 do g. 18.58.
10.07 od g. 21.59 do 12.07 do g. 19.58.
13.07 od g. 4.47 do g. 19.30.
15.07 od g. 1.11 do g. 19.30.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>