Horoskop tygodniowy 16-22.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyca będzie przybywać, a wraz z nim możliwości aktywnego wypoczynku, pomnożenia swoich pieniędzy i zdobycia nowego hobby. Zadbaj o zdrowie, na bieżąco uporaj się z obowiązkami. Pod koniec lipca czeka nas mocna pełnia i zaćmienie Księżyca (27.07), więc nie zostawiaj ważnych spraw na ostatnią chwilę.

W niedzielę 22.07 Słońce wchodzi do znaku Lwa i naładuje cię nową porcją energii. Warto zrobić plan na kolejny astrologiczny miesiąc i uwzględnić w nim to, co chcesz zrobić dla siebie i swojego osobistego rozwoju. Sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja wyciąganiu ręki na zgodę, wizytom towarzyskim i planowaniu wypoczynku. To również dobry dzień na planowanie większych inwestycji i zakupów.

Horoskop tygodniowy

16.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Pora zabrać się za dbanie o zdrowie, bo Księżyc korzystnie wpływa na twój organizm. Jeśli chorujesz, to wreszcie poczujesz ulgę. Powiodą się różne alternatywne kuracje. Przeglądaj oferty kredytowe, masz szansę znaleźć coś ciekawego. Dobry dzień na podcinanie i farbowanie włosów, zamów wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Nie obciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 2.54 trygon Księżyca z Saturnem, 6.35 koniunkcja Księżyca z Wenus, 17.34 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 22.23 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

17.07.2018, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 21.42)
Księżyc sprzyja nadrabianiu obowiązków, pracy w ogrodzie i domu, zadbaniu o dietę. Wieczorem warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer lub na basen. Znajdź oszczędności w codziennym budżecie. Wykup ubezpieczenie, zaszczep się przed podróżą. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru.
Aspekty planet: 4.29 trygon Księżyca z Plutonem, 12.49 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły. Dobry dzień na załatwianie spraw w banku, podpisywanie umów.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

18.07.2018, środa
Księżyc w znaku Wagi
Dogaduj się z ludźmi, podpisuj umowy, negocjuj zniżki. Łatwo zdobędziesz ważne informacje i skłonisz kogoś do współpracy. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Zadbaj o twarz i usta, farbuj i podcinaj włosy, ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 5.18 kwadratura Księżyca z Saturnem, 8.56 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom, nauce, medytacji. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do cudzych słabości. Unikaj krytykowania innych, rozmawiania o trudnych sprawach. Odpocznij i szukaj równowagi.

Karta dnia: VIII Siła
Karta doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

19.07.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi. Zapisz się na kurs tańca lub zdobądź kartę ekskluzywnego klubu fitness.  Ubiegaj się o podwyżkę, szukaj lepszych ofert pracy. Pij soki owocowe, organizm potrzebuje dużo witamin.
Aspekty planet: 8.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 11.54 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.52 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy towarzyscy i serdeczni. Wysłuchajmy, co mają nam do powiedzenia, razem wpadniemy na dobre pomysły. Dzień sprzyja też imprezom i aktywnemu odpoczynkowi.

Karta dnia: Dwójka Kielichów
Karta nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

20.07.2018, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 3.12)
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy i rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Daj skórze odpocząć od słońca, zrelaksuj się, idź na spacer lub popływaj.
Aspekty planet: 7.41 opozycja Księżyca z Uranem, 11.04 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.12 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Dwójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

21.07.2018, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Unikaj dentysty oraz inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Ubiegaj się o pomoc finansową, otwieraj konto w banku, szukaj prawniczych porad. Unikaj dużych zakupów i kolejek, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Porządnie podlej wszystkie rośliny, walcz z chwastami, usuwaj przekwitłe kwiaty.
Aspekty planet: 1.40 sekstyl Księżyca z Wenus, 4.28 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 9.38 trygon Księżyca z Neptunem, 16.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 22.00 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przynosi nowe pomysły. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy wpadnie dzisiaj na dobry trop. Wibracja Trójki sprzyja też artystom i osobom, które pracują w reklamie i marketingu.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

22.07.2018 niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.12)
Odważnie podejmuj decyzje, nie oglądaj się na innych. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie. Unikaj depilacji i głębokiego pilingu, bo skóra źle to zniesie.
Aspekty planet: 11.17 trygon Księżyca ze Słońcem, 11.20 sekstyl Wenus z Jowiszem, 22.36 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.00 Słońce wkracza do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że możemy narzekać na brak pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 º 26´ Raka – 00 º 07´ Lwa
Księżyc 19 º 27´ Lwa – 7 º 02´ Strzelca
Merkury 19 º 27′ – 23 º 02′ Lwa
Wenus 06 º 33′ – 14 º 13′ Panny
Mars 07 º 00´ – 05 º 17´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 23´ – 13 º 34′ Skorpiona
Saturn 04 º 32´ – 04 º 05´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 21´ – 02 º 28´ Byka
Neptun 16 º 18′ – 16 º 12′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 56′ – 19 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.07 od g. 12.49 do g. 21.42.
19.07 od g. 21.52 do 20.07 do g. 3.12.
22.07 od g. 11.17 do g. 12.12.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>