Horoskop tygodniowy 23-29.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień upłynie nam na wypełnianiu ambitnych zadań, wizytach w urzędach i wyjaśnianiu finansowych spraw w banku.  W drugiej połowie tygodnia poczujemy, że wszystko przyspiesza, a życie staje się bardziej kolorowe. Pełnia i zaćmienie Księżyca sprawią, że będziemy czuć potrzebę wielkich zmian. Warto jednak zrobić podsumowanie zysków i strat, zanim podejmiemy decyzję.

We wtorek 24.07 opozycja Wenus z Neptunem zapewni nam wsparcie przyjaciół, dobrą radę od osoby, która świetnie się zna na problemie, który nas dręczy. Będziemy też bardziej otwarci na ludzi i nowe przyjaźnie.

W środę 25.07 kwadratura Słońca z Uranem skłoni nas do niekonwencjonalnych pomysłów i nowych rozwiązań. Na wakacjach na pewno poznamy kogoś wyjątkowego lub zaprzyjaźnimy się z paczką ciekawych znajomych.

W czwartek 26.07 Merkury wchodzi w retrogradację na trzy tygodnie. Spodziewajmy się ważnych wiadomości i sami szybko odpisujmy na maile czy listy, a nie przegapimy korzystnych zawodowych czy finansowych okazji.

W piątek 27.07 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika namawiać nas będą do podróży i wzięcia udziału z przyjaciółmi w ciekawych plenerowych imprezach. Spotkania będą udane, pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie swoim i bliskich. Opozycja Słońca z Marsem sprawi, że będziemy ciekawi życia i ludzi, chętnie odwiedzimy nowe miejsca, spotkamy się z nieznajomymi, zorganizujemy wspaniałą zabawę dla najmłodszych członków rodziny.

W sobotę 28.07 trygon Wenus z Plutonem sprzyja zakochanym praz tym, którzy szukają swojej połówki. Wysyłajmy wiadomości, spotykajmy się z ludźmi, prośmy przyjaciół o pośrednictwo w dotarciu do kogoś, kto jest na razie poza naszym zasięgiem.

Horoskop tygodniowy

23.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Zrób dobry plan dnia, a szybko uwiniesz się z domowymi obowiązkami. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Jedz więcej dobrej jakości białka, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 17.35 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.06 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wniesie więcej swobody i optymizmu. Bardzo sprzyja wakacyjnym wycieczkom, odpoczynkowi i zabawie. W pracy za to będziemy szukać okazji do wprowadzenia w życie nowych pomysłów.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

24.07.2018, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 23.48)
Zrób generalne porządki w szafkach i kuchni, zacznij remont, teraz masz na to siłę.  Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, twoje nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć. Opalaj się z umiarem, stosuj kremy z filtrem przeciw promieniom UV.
Aspekty planet: 10.21 trygon Księżyca z Merkurym, 21.22 opozycja Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

25.07.2018, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Zabierz się za porządki, nawoź rośliny, zrób przetwory. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Księżyc sprzyja regeneracji sił i szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości. Pamiętaj o kremach z filtrem, nakładaj maseczkę odżywiającą na twarz. Zrób depilację.
Aspekty planet: 4.49 trygon Księżyca z Uranem, 7.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.35 kwadratura Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja dobrych pomysłów, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Nie prośmy dzisiaj krewnych o pożyczki.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

26.07.2018, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zrób sobie przerwę, nie wymagaj od siebie lub innych za wiele. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a dzień będzie spokojniejszy. Wieczorem odpocznij w kameralnym gronie, poczytaj, obejrzyj serial, nie przemęczaj się. Zrób depilacje i piling, idź do kosmetyczki, bo dziś skóra się szybko goi.
Aspekty planet: 3.31 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 7.02 Merkury wchodzi w retrogradację, 8.28 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.03 trygon Księżyca z Wenus, 15.41 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

27.07.2018, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.40)
Pełnia Księżyca zapewni ci dużo energii i moc towarzyskich atrakcji. Poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a zrobi ci się lepiej. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji, randkom i towarzyskim spotkaniom. Odnów kontakty z dawnymi znajomymi, zapewnij sobie i bliskim dużo rozrywek. Unikaj pracy w ogrodzie, szczególnie przesadzania i przycinania roślin.
Aspekty planet: 7.13 opozycja Słońca z Marsem, 17.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 20.47 koniunkcja Księżyca z Marsem, 22.20 opozycja Księżyca ze Słońcem, pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

28.07.2018, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Skup się na sobie, zapewnij sobie więcej atrakcji i unikaj zobowiązań, bo dziś każdy czegoś od ciebie będzie chciał. Wydawaj rozsądnie, żeby do końca miesiąca starczyło ci na leczenie i leki. Kupuj tańsze zamienniki w kuchni, odwiedź lokalny bazarek i kup świeże warzywa. Rób rachunki, pamiętaj o ważnych przelewach. Zjedz więcej białych warzyw i zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 3.25 trygon Wenus z Plutonem, 16.46 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z optymizmem zabierzemy się za organizowanie wakacyjnych atrakcji. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

29.07.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Pytaj innych o zdanie, zdecyduj się na pomoc, którą ktoś ci oferuje, a świat stanie się prostszy. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom rodzinnym, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady z rodziną. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower.
Aspekty planet: 11.24 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na kawę i kino, odpoczywaj i ciesz się wakacjami.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybkie, ale kosztowne rozwiązanie problemu.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 00 º 07´ – 06 º 48´ Lwa
Księżyc 7 º 02´ Strzelca – 0 º 16´ Ryb
Merkury 23 º 02′ – 22 º 51′ Lwa w retrogradacji
Wenus 14 º 13′ – 21 º 42′ Panny
Mars 05 º 17´ – 03 º 23´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 34′ – 13 º 54´ Skorpiona
Saturn 04 º 05´ – 03 º 40´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 28´ – 02 º 32´ Byka
Neptun 16 º 12′ – 16 º 04′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 46′ – 19 º 36′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.07 od g. 10.21 do g. 23.48.
26.07 od g. 15.41 do 27.07 do g. 12.40.
29.07 od g. 11.24 do 30.07 do g. 1.27.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>