Horoskop tygodniowy 30.07-5.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Lwie sprzyja nie tylko osobom wybierającym się w podróż, ale sprzyja też tym, którzy chcą się dostać na dobre studia i szukają jeszcze wolnych miejsc, a także szukaniu ciekawych ofert pracy. Mimo wakacji możecie znaleźć nie lada okazję.

Merkury w retrogradacji zachęca nas do poprawiania tego, co zepsute lub wymaga częstej konserwacji. Warto wysyłać ważne wiadomości i maile, szybko odpowiadać na listy i oddzwaniać, bo pewne wiadomości mogą zmienić nasze życie i dać nam szansę wykazać się umiejętnościami.

Wenus w znaku Panny sprzyja porządkom w uczuciach. To dobry tydzień na znajdowane dodatkowej pracy, negocjowanie lepszego wynagrodzenia, kupowanie luksusowych dóbr po niskich cenach, szukanie okazji na wyprzedażach.

Koniec tygodnia będzie okazją do świetnej zabawy i dużej kreatywności. Energia nas będzie rozpierać, warto zorganizować spotkanie dla rodziny czy przyjaciół, bo wszyscy będę się wyjątkowo dobrze bawili.

W czwartek 2.08 kwadratura Marsa z Uranem uważajmy więc, bo coś może nie pójść po naszej myśli. Ten aspekt ostrzega przed nieżyczliwymi osobami, odradza też bunt czy lekceważenie szefa czy autorytetów, bo konsekwencje mogą być dla nas niekorzystne.

Horoskop tygodniowy

30.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 1.27)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc w znaku Rybach nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów. W Internecie możesz poznać bratnią duszę. Porządnie podlej wszystkie rośliny, ale unikaj prania. Usuwaj przebarwienia i zmarszczki, ujędrniaj skórę.
Aspekty planet: 6.23 sekstyl Księżyca z Uranem, 8.47 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

31.07.2018, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Podejmij ważne decyzje finansowe, zaplanuj budżet na kolejny miesiąc. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie, wycisz się, medytuj.
Aspekty planet: 5.22 trygon Księżyca z Jowiszem, 9.29 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.27 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

1.08.2018, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.54)
Weź się za ambitne zadania, pogoń innych do pracy, warto zaczynać nowe sprawy. Dzień sprzyja nauce, a także podróżom i randkom. Możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Więcej się ruszaj, zapisz się na wizytę do lekarza specjalisty. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę. Jedz więcej białka, ale unikaj niezdrowego czerwonego mięsa.
Aspekty planet: 00.41 opozycja Księżyca z Wenus, 18.04 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.44 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z rodziną i sąsiadami. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

2.08.2018, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Ze wszystkim sobie poradzisz. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 4.38 kwadratura Marsa z Uranem, 8.03 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

3.08.2018, piątek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 21.50)
Ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która wyjdzie ci na dobre. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Księżyc w znaku Barana sprzyja zaczynaniu zdrowszej diety. Zjedz więcej zdrowego białka.
Aspekty planet: 2.16 kwadratura Księżyca z Plutonem, 4.52 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 4
Czwórki radzi unikać niepotrzebnych dyskusji. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski i interesy, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań i nie obiecywać zbyt wiele.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

4.08.2018, sobota
Księżyc w znaku Byka
Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy, posprzątaj piwnicę lub strych. Będziesz miał więcej pokus, żeby zjeść coś tłustego i słodkiego, pilnuj się!
Aspekty planet: 1.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 2.33 koniunkcja Księżyca z Uranem, 4.06 trygon Księżyca z Saturnem, 20.17 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.49 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

5.08.2018, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Księżyc sprzyja osobom, które szukają partnera. Unikaj podejmowanie ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 2.47 sekstyl Księżyca z Neptunem, 8.57 kwadratura Księżyca z Merkurym, 9.03 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się na wycieczkę, zadbać o wygodę i rodzinny spokój.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 06 º 48´ – 13 º 30´ Lwa
Księżyc 0 º 16´ Ryb – 29 º 07´ Byka
Merkury 22 º 51′ – 18 º 53′ Lwa w retrogradacji
Wenus 21 º 42′ – 29 º 00′ Panny
Mars 03 º 23´ – 01 º 33´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 54´ – 14 º 22′ Skorpiona
Saturn 03 º 40´ – 03 º 19´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 32´ – 02 º 34´ Byka
Neptun 16 º 04′ – 15 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 36′ – 19 º 27′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.07 od g. 11.24 do 30.07 do g. 1.27.
1.08 od g. 00.41 do g. 12.54.
3.08 od g. 04.52 do g. 21.50.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>