Horoskop tygodniowy 10-16.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Ryzykuj i zaczynaj nowe sprawy. Korzystny wpływ Jowisza i Wenus w tym tygodniu sprzyja odważnym i przedsiębiorczym.

We wtorek 11.09 sekstyl Słońca z Jowiszem  sprzyja porządkom, wytężonej pracy i robieniu długofalowych planów. Warto inwestować, zakładać lokaty, zadbać o swoje mienie. Panny i Skorpiony zostaną pochwalone za swój wysiłek. Trygon Słońca z Plutonem radzi, abyśmy byli konsekwentni i nie odkładali na później ważnych zawodowych spraw. Mars wkracza do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać powrotowi do dawnych pomysłów, wycieczkom sentymentalnym do dawno nie odwiedzanych miejsc oraz naprawianiu sprzętu AGD i RTV.

W środę 12.09 opozycja Wenus z Uranem  nastroi nas romansowo, będziemy skłonni uwierzyć w piękne słowa i miłosne wyznania nawet na pierwszej randce. Sekstyl Jowisza z Plutonem sprzyja podróżom, udanym transakcjom finansowym i wyjazdom.

W czwartek 13.09 sekstyl Wenus z Saturnem  sprawi, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w naszych zawodowych sprawach. Bądźmy czujni i nie dajmy się zdystansować osobom, które wiedzą mniej od nas.

W piątek 14.09 opozycja Merkurego z Neptunem sprzyja podróżom, szkoleniom, nowym zainteresowaniom i spotkaniom towarzyskim.

W niedzielę 16.09 trygon Merkurego z Plutonem, lepiej wyjaśnić problemy, niż potem się męczyć i zadręczać. Sekstyl Merkurego z Jowiszem zapewni nam ciekawe spotkania.

Horoskop tygodniowy

10.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.19)
Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w sąsiedzkie spory. Księżyc sprzyja sprawom finansowym, ubieganiu się o podwyżkę i zakładaniu konta w banku. Wieczór sprzyja zdobywaniu nowych znajomości. Zadbaj o włosy, wcieraj w nie odżywkę i podcinaj, przetestuj nową fryzurę. Zjedz zdrowe ciasteczka owsiane, pij ciepłe napoje.
Aspekty planet: 17.12 trygon Księżyca z Marsem, 21.33 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na więcej żartów i fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę. Dobry dzień na zakładanie bloga, robienie zdjęć, twórczość artystyczną.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

11.09.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wagi   
Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Ktoś pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Księżyc ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami. Mars wkracza do znaku Wodnika i pomoże ci znaleźć nowe hobby. Słońce w sekstylu z Jowiszem i w trygonie z Plutonem pomoże ci zdobyć pomoc i dodatkowe fundusze.
Aspekty planet: 2.55 Mars wkracza do znaku Wodnika, 14.09 sekstyl Słońca z Jowiszem, 17.31 trygon Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu sił życiowych i dbaniu o zdrowie. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni,  zajmuj się domem.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

12.09.2018, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 20.14)
Księżyc przypomni nam o zaległych sprawach. Znajdziesz pomocników do codziennych obowiązków. Opozycja Wenus z Uranem sprzyja niespodziankom i miłym spotkaniom. Sekstyl Jowisza z Plutonem pomoże ci lepiej ulokować oszczędności. Zmień firanki, warto kupować nowy sprzęt do kuchni i ozdoby. Zrób piling enzymatyczny, rób oczyszczanie skóry, pij rumianek na cerę. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej.
Aspekty planet: 00.57 kwadratura Księżyca z Plutonem, 9.55 sekstyl Jowisza z Plutonem, 11.01 opozycja Wenus z Uranem, 20.51 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.50 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Idź na imprezę, spotkaj się z przyjaciółmi. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

13.09.2018, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Zadbaj o samochód i rower, posprzątaj garaż i piwnicę, zmieniaj opony. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Księżyc skieruje twoją uwagę na sprawy społeczne, warto rozmawiać o poważnych rodzinnych planach. Sekstyl Wenus z Saturnem sprzyja umacnianiu przyjaźni i uczuciowych relacji.
Aspekty planet: 00.31 koniunkcja Księżyca z Wenus, 00.46 sekstyl Księżyca z Saturnem, 5.57 sekstyl Wenus z Saturnem, 22.01 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.49 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

14.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Opozycja Merkurego z Neptunem ostrzega przed nieporozumieniami w kontaktach z ludźmi. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Dobry czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucanie starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij, pij zioła oczyszczające. Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace, podlej kwiaty.
Aspekty planet: 3.31 opozycja Merkurego z Neptunem, 5.58 sekstyl Księżyca z Plutonem, 6.32 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 10.53 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości w nauce i w pracy. Skoncentrujemy się na ważnych sprawach i zadaniach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty i rachunki.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

15.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 2.44)
Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Unikaj wyrzucania rzeczy, bo możesz się zapędzić i potem czegoś żałować. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Uporządkuj dyplomy, dokumenty i paszporty, zrób pranie, umyj podłogę i glazurę. Organizm domaga się więcej pełnowartościowego białka.
Aspekty planet: 4.23 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym i zawodowym, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Wibracja sprzyja udanym zakupom.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

16.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i planowaniu dalekich podróży. Merkury w sekstylu z Jowiszem i w trygonie z Plutonem zapewnią ci dobre pomysły. Księżyc ostrzega przed zbyt dużymi wydatkami. Unikaj wielkiego gotowania, zrób porządki w rachunkach i dokumentach. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony. Pij więcej kefiru i maślanki, dostarcz organizmowi zdrowego białka. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 4.53 trygon Merkurego z Plutonem, 7.12 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.50 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 16.47 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 o 14´ – 24 o 03´ Panny
Księżyc 20 o 40´ Panny – 24 o 25´ Strzelca
Merkury 07 o 11′ – 20 o 28′ Panny
Wenus 00 o 26′ – 04 o 56′ Skorpiona
Mars 29 o 49´ Koziorożca – 01 o 20´ Wodnika
Jowisz 18 o 29′ – 19 o 36′ Skorpiona
Saturn 02 o 33´ – 02 o 38´ Koziorożca
Uran 02 o 07´ – 01 o 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 01′ – 14 o 50′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 52′ – 18 o 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
10.09 od g. 17.12 do g. 17.19.
12.09 od g. 00.57 do g. 20.14.
14.09 od g. 10.53 do 15.09 do g. 02.44.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>