Horoskop tygodniowy 17-23.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne. W niedzielę 23.09 Słońce wkracza do znaku Wagi i rozpoczyna się astronomiczna jesień.

W środę 19.09 kwadratura Marsa z Uranem sprawi, że będziemy podatni na zmiany nastrojów. Nasze emocje będą skrajne. Możemy kogoś bardzo polubić lub nagle stracić całą sympatię.

W piątek 21.09 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie  nam na sucho.

W sobotę 22.09 Merkury wkracza do Wagi i pomoże odnowić ważne kontakty.

W niedzielę 23.09 kwadratura Merkurego z Saturnem pomoże nam zadbać o sprawy zdrowia i kondycji. Aspekt ten nie jest korzystny dla podróży i ostrzega przed siłowymi rozwiązaniami, zaleca cierpliwość i wyrozumiałość.

Horoskop tygodniowy

17.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.07)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Szukaj inspiracji w gazetach, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Dzień sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę. Zjedz więcej kasz i gotowanych warzyw, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 1.14 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.56 trygon Księżyca z Uranem, 18.24 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

18.09.2018, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą szczególnie wyrozumiali. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel. Zaplanuj oszczędności, wyrywaj chwasty, piel grządki, wzmocnij cebulki i korzenie. Oczyść organizm sokami warzywnymi lub jednodniową głodówką.
Aspekty planet: 00.02 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.54 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w biznesie. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

19.09.2018, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Nie wdawaj się w dyskusje, bo kogoś możesz obrazić zbyt surową oceną. Kwadratura Marsa z Uranem ostrzega przed szybką jazdą lub nieostrożnym obchodzeniem się ze sprzętami elektrycznymi. Zrób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy. Zrób piling i depilację, pij zioła oczyszczające, usuwaj zaskórniki.
Aspekty planet: 01.01 kwadratura Marsa z Uranem, 03.02 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 05.25 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.19 trygon Księżyca z Merkurym, 19.09 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

20.09.2018, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 01.51)
Zdobędziesz uznanie ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem. Napraw zepsuty sprzęt wi-fi i AGD, zadbaj o telefon i komputer.
Aspekty planet: 05.35 kwadratura Księżyca z Uranem, 06.22 koniunkcja Księżyca z Marsem, 15.45 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

21.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Kieruj się instynktem i realizuj swoje plany, nie daj się zbić z tropu i nie czekaj ze zmianami. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości i większym zakupom. Księżyc ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi. Zrób manicure, farbuj włosy, zadbaj o dietę bogatą w zdrowe tłuszcze. Zrób peeling, nawilżaj skórę, oszczędzaj nogi.
Aspekty planet: 03.51 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 19.13 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

22.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 14.22)
Rano wykonuj cięższe prace, po południu unikaj prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi. Księżyc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Merkury wkracza do znaku Wagi i pomoże ci znaleźć odpowiednie oferty i informacje dotyczące pieniędzy i oszczędzania.
Aspekty planet: 05.39 Merkury wkracza do znaku Wagi, 17.56 sekstyl Księżyca z Uranem, 19.56 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

23.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Odpocznij i świętuj powitanie jesieni. Księżyc nie sprzyja ambitnym zadaniom i ryzykownym planom. Uważaj, na co się zgadzasz, bo dzisiejsze obietnice będą bardzo wiążące. Pierwszy dzień jesieni to dobry dzień na realizację nowych postanowień.  Księżyc wspiera osoby, które rozpoczynają dietę czy chcą zmienić tryb życia na zdrowszy. Kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed pomyłkami w podróży. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany.
Aspekty planet: 03.54 Słońce wkracza do znaku Wagi, 06.21 trygon Księżyca z Wenus, 18.45 kwadratura Merkurego z Saturnem, 19.21 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 º 03´ Panny – 00 º 54´ Wagi
Księżyc 24 º 25´ Strzelca – 18 º 03´ Ryb
Merkury 20 º 28′ Panny – 03 º 19′ Wagi
Wenus 04 º 56′ – 08 º 22′ Skorpiona
Mars 01 º 20´ – 03 º 25´ Wodnika
Jowisz 19 º 36′ – 20 º 48′ Skorpiona
Saturn 02 º 38´ – 02 º 48´ Koziorożca
Uran 01 º 56´ – 01 º 43´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 50′ – 14 º 38′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 48′ – 18 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.09 od g. 01.14 do g. 13.07.
19.09 od g. 19.09 do 20.09 do g. 01.51.
21.09 od g. 19.13 do 22.09 do g. 14.26.

Udanego tygodnia!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>