Horoskop tygodniowy 24-30.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Poczujemy nową energię, bo Słońce zacznie swoją wędrówkę przez znak Wagi i czeka nas silna pełnia Księżyca w znaku Barana. Sprawy relacji, współpracy i umów będą w centrum naszego zainteresowania. Do środy bądźmy ostrożni i nie podejmujmy radykalnych decyzji, bo pełnia i kwadratura Słońca z Saturnem może podpowiadać szybie, ale nie zawsze korzystne rozwiązania.

W poniedziałek 24.09 trygon Merkurego z Marsem sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Wagi będą zadawać dużo dociekliwych pytań.

We wtorek 25.09 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów. Barany powinny wziąć sobie do serca rady przyjaciół w sprawach uczuciowych.

W środę 26.09 kwadratura Słońca z Saturnem pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale w weekend odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami.

W piątek 28.09 trygon Słońca z Marsem zachęca osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. W weekend warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

Horoskop tygodniowy

24.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Weź na poważnie to, co mówią do ciebie inni. Ktoś może pokazać ci sposób na powiększenie konta. Trygon Merkurego z Marsem zapewni ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Zadbaj o stopy, weź kąpiel w soli, nie farbuj włosów.
Aspekty planet: 03.24 sekstyl Księżyca z Plutonem, 03.29 trygon Merkurego z Marsem, 07.25 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku, otwierać firmę lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

25.09.2018, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.03)
Pełnia Księżyca sprawi, że ludzie będą nerwowi, ale i nastawieni na współpracę. Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 04.52 opozycja Księżyca i Słońca, 06.27 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.22 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.11 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj konta, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i znajomości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

26.09.2018, środa
Księżyc w znaku Barana
Uważaj na słabo działające sprzęty, coś się może dziś popsuć. Kwadratura Słońca z Saturnem sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Uporządkuj sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Nie przeciążaj kręgosłupa. Jedz sery i ryby, unikaj tłustych potraw, wypij cocktail z zielonych warzyw.
Aspekty planet: 01.50 kwadratura Słońca z Saturnem, 12.28 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

27.09.2018, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 9.15)
Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Możesz z korzyścią współpracować z innymi. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Łatwo uzgodnisz wspólne stanowisko i podzielisz się obowiązkami. Na zakupach szukaj modnych ubrań i dodatków. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne. Unikaj słodyczy, jedz więcej owoców i warzyw, nie pij słodzonych napojów.
Aspekty planet: 12.10 koniunkcja Księżyca z Uranem, 14.34 trygon Księżyca z Saturnem, 17.50 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

28.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Byka
Proś, a ludzie dadzą ci to, czego potrzebujesz. Trygon Słońca z Marsem doda ci sił i zapewni energię do podróży, zakupów a nawet przemeblowania. Uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Wykonuj ćwiczenia siłowe, ale nie przesadzaj z obciążeniem serca. Udadzą się zabiegi na twarz.
Aspekty planet: 01.34 trygon Słońca z Marsem, 03.01 opozycja Księżyca z Wenus, 11.42 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.20 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

29.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.25)
Poświęć więcej czasu sobie i pielęgnacji urody, Zadbaj też o wygląd swojego otoczenia. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczór sprzyja rozrywce, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom. Zadbaj o nawilżanie skóry i dróg oddechowych.
Aspekty planet: 00.36 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

30.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Przygotuj się na dużo towarzyskich atrakcji. Warto iść na spacer, do kina lub na wystawę, gdzie jest szansa na spotkanie ciekawych ludzi. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia. Dzień sprzyja podróżom i zapisywaniu się na kursy doszkalające.
Aspekty planet: 01.15 trygon Księżyca z Marsem, 03.33 trygon Księżyca ze Słońcem, 16.58 kwadratura Księżyca z Neptunem, 17.37 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce  00 o 54´ – 07 o 45´ Wagi
Księżyc 18 o 03´ Ryb – 19 o 38´ Bliźniąt
Merkury 03 o 19′ – 15 o 26′ Wagi
Wenus 08 o 22′ – 10 o 24′ Skorpiona
Mars 03 o 25´ – 05 o 57´ Wodnika
Jowisz 20 o 48′ – 22 o 04′ Skorpiona
Saturn 02 o 48´ – 03 o 02´ Koziorożca
Uran 01 o 43´ – 01 o 28´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 o 38′ – 14 o 28′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 46′ – 18 o 45′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.09 od g. 07.25 do 25.09 do g. 01.03.
26.09 od g. 12.28 do 27.09 do g. 09.15.
29.09 od g. 00.36 do g. 15.25.
30.09 od g. 17.37 do 1.10 do g. 20.00.

Udanego tygodnia!

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>